What's new

P?atny zab?jca Bill Carter

Nosfera

Advanced User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
291
Reaction score
14
Rozdzia? I
Akt I – Nowa Agencja



Adrenalina... to w jaki spos?b ona dzia?a na mnie jest niesamowite, ale z drugiej strony podczas ostatniej akcji zosta?em prawie z?apany. Ach, nie wa?ne, nie mog? si? tym przejmowa?, czeka na mnie nast?pne zlecenie, ciekawe co tym razem.

Jaki? czas p??niej w centrum miasta...

- D?wi?ki policyjnych syren, pewnie nast?pny ob??kany samob?jca, z?amanie ludzkiej psychiki jest r?wnie ?atwe jak wm?wienie dziecku, ?e szatan istnieje.
Telefon dzwoni, ciekawe co tym razem?

- Plany si? zmieni?y, przyjed? pod opuszczon? fabryk? na p??noc od dzielnicy portowej, ?egnaj.

Pod opuszczon? fabryk? samochod?w...

Z jakiego powodu s? tutaj wszyscy z agencji, co mog?o si? sta?, i dlaczego zosta?em przys?any tutaj, musz? pom?wi? o tym z szefem.

-Witaj Bill, zastanawiasz si? pewnie dlaczego jeste?my tutaj, a nie w naszej agencji, ju? wyja?niam. Mieli?my ma?y wypadek, jeden z naszych ludzi okaza? si? by? szpiegiem, ju? nie ?yje, ale niestety uda?o mu si? przes?a? informacje dotycz?ce naszej starej agencji do konkurencyjnej firmy.

- Oczywi?cie bezpiecze?stwo to podstawa, ale mo?esz w ko?cu wyja?ni? mi co do cholery robimy tutaj ?

- Agencja zostanie przeniesiona w te miejsce, ale do rzeczy twoje zlecenie, we? t? teczk? znajdziesz w niej wszystkie informacje dotycz?ce celu, id? za Johnem, wyposa?y ci? w niezb?dne przedmioty potrzebne do misji.

Kilka chwil p??niej, pod drzwiami magazynu...

- Wejd?my do ?rodka, musz? ci? wyposa?y?.

- Nie, tym razem sam dobior? sobie asortyment, podaj mi Barrett M82 i dwa pistolety G18 z t?umikiem, wracam teraz do domu zobaczymy si? gdy zlikwiduje cel.

P?? godziny p??niej w domu Cartera....

Sp?jrzmy co my tutaj mamy...
Alexander Fresko, by?y ambasador Stan?w Zjednoczonych, po utracie posady do??czy? do mafijnego gangu. Za 3 dni, ?wi?tuje ostatni interes, b?dzie to najlepsza okazja, aby si? go pozby?.
Wszystkie miejsca jego pobytu masz za??czone na mapie...




Jest to nie doko?czony pierwszy akt, dzisiaj powinienem go sko?czy?, wtedy pode?l?.
 

Nosfera

Advanced User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
291
Reaction score
14
Odp: P?atny zab?jca Bill Carter

Od?wie?am, dzisiaj powinna pojawi? si? dalsza cz??? :)
 

Zawsze Blazen

Advanced User
Joined
Jan 27, 2013
Messages
181
Reaction score
11
Odp: P?atny zab?jca Bill Carter

To Raczej nie jest opowiadanie tylko scenariusz, wi?c nie wiem co tutaj ocenia?, nie znam si? na scenariuszach.
 

Nosfera

Advanced User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
291
Reaction score
14
Odp: P?atny zab?jca Bill Carter

Dlatego jest prefix inne, skoro nie ma tutaj tematu, aby to wstawi? :)
 

Zawsze Blazen

Advanced User
Joined
Jan 27, 2013
Messages
181
Reaction score
11
Odp: P?atny zab?jca Bill Carter

To wielkie sorry, naprawd? nie spojrza?em na prefix, musz? si? na te prefixy uczuli?, bo na razie nie patrz? nigdy w te Prefixy, tylko czytam tytu?, wi?c wielkie sorry !
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: P?atny zab?jca Bill Carter

Srednio. Znajduje sie troche bledow w tekscie, czy to skladniowych czy jakis brak przecinka itp.
Powtorzenei tez sie znalazlo:
wyposa?y ci? w niezb?dne przedmioty potrzebne do misji.

Kilka chwil p??niej, pod drzwiami magazynu...

- Wejd?my do ?rodka, musz? ci? wyposa?y?.

Samo to wyrazenie, tez jest troche bez sensu:
niezb?dne przedmioty potrzebne do misji.
Skoro sa niezbedne, to jasne, ze potrzebne. A skoro sa potrzebne, to po co wczesniej dopisales, ze niezbedne.
I jeszcze pare takich drobnych rzeczy. Ale generalnie jest nawet niezle.
Co do samej historii itp. Na razie za malo zzebycos konkretnie oceniac.
Napisz cos wiecej, to bedzie sie mozna zastanowic.
 
Top