What's new

Pacc na allegro

Status
Not open for further replies.

kosik2424

User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
44
Reaction score
0
Witam.
Chcia?em wypr?bowa? pacc na 30, kt?ry mam zamiar wykupi? poprzez aukcje allegro.Tylko jest problem poniewa? w takim przypadku trzeba poda? has?a do konta.Czy to jest bezpieczne?
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Pacc na allegro

Zale?y od jakiego sprzedawcy kupujesz, sprawd? ilo?? komentarzy do profilu sprzedawcy i b?dziesz mia? mniej wi?cej obraz tego jak jest uczciwy. Ja proponuj? Ci pacca u Zacheja, pewny w stu procentach.
 

SandM

User
Joined
Oct 27, 2009
Messages
30
Reaction score
1
Odp: Pacc na allegro

Tak jak napisa? kolega powy?ej. Wszystko zale?y od sprzedawcy. No i nie ka?demu trzeba podawa? passy. Ja np. wol? zap?aci? 10 z? dro?ej i kupi? od Arsen99, poniewa? jemu podawa? nie trzeba. Kole? ma kilka tysi?cy pozytywnych komentarzy, sprzedaje kilka(-na?cie) pacc?w dziennie. Naprawd? go polecam. To tyle ode mnie.
 

Athread

Advanced User
Joined
May 13, 2009
Messages
164
Reaction score
8
Odp: Pacc na allegro

Polecam Arsen99, nie musisz mu podawa? pas?w. Kilka pacc'?w od niego ju? kupowa?em i jestem zadowolony.
 

Tryk007

User
Joined
Feb 15, 2009
Messages
20
Reaction score
1
Odp: Pacc na allegro

Dla pewno?ci tam gdzie nie podajesz pass?w s? to tutorzy i pewnie zakupisz u nich. U allegrowicz?w gdzie podajesz passy ryzykujesz. Ale jak ju? musisz kupi? to opr??nij chara (daj items koledze, new char na innym acc).

@up.

Ja tak samo polecam Arsena, pewny allegrowicz. Zawsze biore gdy potrzebuje PACC'a :D
 
Status
Not open for further replies.
Top