What's new

[PACC][NPVP] Frohser Life

Frohser

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
110
Reaction score
4
Witajcie, dostalem od kumpla full eq, oraz kupilem pacca i postanowilem zaczac ostre PG.

Regulamin:
Nie bedzie komentarzy, nie bedzie ss'ow.
Czekam na miejsca w ktorych moge expic.
Troche boce na BBocie, oraz wiekszosc gram recznie.


f9c87482d8b29.jpg


13373a5b66bee.jpg


439e82604ca0a.jpg


b9e51861200a1.jpg


63432973120f9.jpg
 

Frohser

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
110
Reaction score
4
Odp: [PACC][NPVP] Frohser Life

Skille to aktualnie 75/75, bylo 76/76 ale 2 zgony od magicianow i tak wyszlo.


a705d3628647a.jpg


116d29aeea66b.jpg


1a1c54aaa8043.jpg


c8fccc73cf1c4.jpg


c6fcfcfdfbf41.bmp
 
Last edited:

Avraxis

Advanced User
Joined
Sep 19, 2010
Messages
216
Reaction score
13
Odp: [PACC][NPVP] Frohser Life

O ladnie przyexpi?e?, skille bardzo ?adne jak na ten lewel.
Powodzenia, w dalszych awansach. :)
 

Wiecznik

User
Joined
Nov 19, 2010
Messages
21
Reaction score
1
Odp: [PACC][NPVP] Frohser Life

Sluchaj czy bys mogl mi podrzucic skrypta na magiciany do bbota ? bym prosil - na pw lub gg 8856223

ostro ciskasz ale i tak wedlug mnie non pvp to noob world ;d
 

Frohser

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
110
Reaction score
4
Odp: [PACC][NPVP] Frohser Life

No bez jej, komentowac, bez commentarzy nie bedzie fotos...

12432a5eef820.jpg


04bd0a3a74d7f.jpg


2f7542e7a1658.bmp


c6b123749d80e.jpg


99a36b4950142.jpg
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: [PACC][NPVP] Frohser Life

Gratulacje 30 szybko Ci to idzie oby tak dalej. ?adne skille, pochwal si? EQ. Go go 50 ! ;>
 

Madwin

Advanced User
Joined
Jul 30, 2012
Messages
162
Reaction score
13
Odp: [PACC][NPVP] Frohser Life

No to ?adnie mamy ju? 30 , lada chwila b?dzie 50 , 100 i oczywi?cie jak si? temat nie rozpadnie ;) .
@Beosky
Te? chcia? bym zobaczy? te eq :)
 

Kaco

Senior User
Joined
Jan 30, 2010
Messages
588
Reaction score
9
Odp: [PACC][NPVP] Frohser Life

Bardzo ?adny temat ;) Szybko lvlujesz. Szkoda tylko ze to nonpvp ;/. Tak jak Beoskyego i Madwina interesuje mnie twoje eq i skille ;D!
No to oczywiscie jak najwiekszego lvla i skilli ;)

@edit
no i obys reinsa z magicianow wyciagnal ;D
 
Last edited:

Eslu

Advanced User
Joined
Nov 2, 2010
Messages
212
Reaction score
13
Odp: [PACC][NPVP] Frohser Life

Widze szybko Ci lvl idzie, ile profitu masz z barb?w, ile pacca jeszcze zosta?o ? :))
 

Madwin

Advanced User
Joined
Jul 30, 2012
Messages
162
Reaction score
13
Odp: [PACC][NPVP] Frohser Life

Mhm eq bardzo dobre jak na lvl , ale m?g? by? ukaza? tarcze? :D czekamy na kolejne ss
 

Marolz

Killed by death
Joined
Jan 18, 2012
Messages
388
Reaction score
29
Odp: [PACC][NPVP] Frohser Life

Hiho, ca?kiem ciekawy temat. Dosy? przyjemnie go si? ogl?da, bardzo szybko Ci idzie. Dobrze, ?e expisz na r??nych miejsc?wkach, a nie tylko jednej. Jednak po pewnym czasie same fotki z level?w robi? si? troch? nudne, postaraj si? jako? je urozmaici?. Mo?e znajd? kogo?, kto wrzuca?by screeny z Tob??

Regulamin:
Nie bedzie komentarzy, nie bedzie ss'ow.
Tutaj powa?ny b??d wg mnie. Powiniene? stara? si? zach?ci? ludzi do ogl?dania i komentowania za pomoc? zdj?? kt?re wrzucasz, a nie stawia? im warunki. To Tobie powinno zale?e?, nie im.

?ycz? powodzenia i zapa?u do gry.
 

Kondzio958

Advanced User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
421
Reaction score
20
Odp: [PACC][NPVP] Frohser Life

Nono ?adnie lecisz, poka? ca?e eq :D. jak najszybciej do 50 :) jak bym mia? na pacc to sam bym zacz?? dalej expi?.
 

Frohser

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
110
Reaction score
4
Odp: [PACC][NPVP] Frohser Life

Widze szybko Ci lvl idzie, ile profitu masz z barb?w, ile pacca jeszcze zosta?o ? :))

Levele szybko leca, siedze na big camp wiec ciagle waste, lecz 2x red pocka poleciala ktore zostaly sprzedane za 18k/ea, a pacca mi zostalo 27 dni jeszcze.


Mhm eq bardzo dobre jak na lvl , ale m?g? by? ukaza? tarcze? :D czekamy na kolejne ss

Nie wiem o co chodzi, lecz na moim obrazku widac bardzo dokladnie jaka mam tarcze, czyli mastermind shield (moze zobacz ctrl + scroll), ss'y mam wrzucone w folder i oczekuja na wrzucenie.


Hiho, ca?kiem ciekawy temat. Dosy? przyjemnie go si? ogl?da, bardzo szybko Ci idzie. Dobrze, ?e expisz na r??nych miejsc?wkach, a nie tylko jednej. Jednak po pewnym czasie same fotki z level?w robi? si? troch? nudne, postaraj si? jako? je urozmaici?. Mo?e znajd? kogo?, kto wrzuca?by screeny z Tob??


Tutaj powa?ny b??d wg mnie. Powiniene? stara? si? zach?ci? ludzi do ogl?dania i komentowania za pomoc? zdj?? kt?re wrzucasz, a nie stawia? im warunki. To Tobie powinno zale?e?, nie im.

?ycz? powodzenia i zapa?u do gry.


Witaj, bardzo ciekawy temacik :d. Mam w planach wyexpic sie do 45 i chodzic na mutaded raty/humany, to jeszcze zalezy od mojego humoru, oczywiscie bd. wrzucal ss'y z roznych questow/outfiow i mountow, a mam w planie full warrior + black sheep. Nie wiem w czym ten blad, bo co mam wrzucac ss'y i nikt by nie komentowal wiec po co taki temat jezeli nikt nie wpisuje swojej opini na dana sytuacje/miejsce/poziom/osiagniecie. A co do 'znajdz kogos kto wrzucalby screeny z toba' to odpada, poniewaz chcialbym zostac w 100% anonimowy i nie chcialbym aby ktos z nieuprawnionych i nieogarnietych dzieciakow z WC pisal ciagle ze boce etc, ale chociaz na to leje, bo moj serwer jest zapelniony hejterami.



Nono ?adnie lecisz, poka? ca?e eq :D. jak najszybciej do 50 :) jak bym mia? na pacc to sam bym zacz?? dalej expi?.


Pokazane jest cale eq ktore nosze na sobie + softy + bank, wiec nie wiem co mam Wam jeszcze pokazywac z eq, dziekuje do 50 poziomu brakuje mi jedynie 12 lvli. Pacca kupilem od Zacheja za 40 PLN, chcesz? Graj ! :>





Do wszystkich:
Przepraszam ze pisze bez polskich znakow jezykowych, przyczynione jest to tym ze przebywam po stronie niemieckiej i aktualnie uzywam laptopa z niemiecka klawiatura.


Pozdrawiam,
Frohser
 

Drahim

Active User
Joined
Feb 28, 2009
Messages
81
Reaction score
1
Odp: [PACC][NPVP] Frohser Life

Widze, ze z lvl idzie jeszcze szybciej niz na Aurei :p. Mialbym do Cb prosbe: czy przed koncem pacc moglbym liczyc na to, zebys sprzedal mi troche syfu na wyspach dla pacc? Tak za niecaly miesiac jesli bede jeszcze gral ;p.

Wracajac do tematu, mozemy sie scigac kto pierwszy do 100 (ja na nonPvP bez pacca ale z 60lvl) Czy Ty z paccem na 40lvl :p
 

Frohser

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
110
Reaction score
4
Odp: [PACC][NPVP] Frohser Life

@up
Nie dawac mu ostrzezenia !

So, bardzo szybko, juz aktualnie 38 lvl. When u will need sell items, no problem!
Jezeli chcesz to nie ma problmemu, 21 sorc tam stoi wiec moge cos sellac na pacc.

Mozna sie scigac, ale nie wiem gdzie dokladnie expic xd
 

Drahim

Active User
Joined
Feb 28, 2009
Messages
81
Reaction score
1
Odp: [PACC][NPVP] Frohser Life

Z pacc masz caly wachlarz mozliwosci.Narazie tak wczesniej na Yalaharze - baaaardzo wiele roznych expowisk

Ja na Twoim miejscu zrobilbym tak:
Sprawdzilbym przede wszystkim Orki na Zao (ja na OF mam 50-60k/h na bocie! - a tam jest sporo ludzi)
Jesli Zao bedzie zle to dobilbym 50 na Yalaharze
50+ lecialbym juz na banute i expil bym tam ile wlezie (kasy za kamienie i w zlocie starczy na poty z nadwyzka :) )
Siedzialbym tam wiekszosc pacca i jesli bedzie ok 80lvl to szedlbym na lizardy, albo Dragi (na pacc wiele mozliwosci)

Jesli banuta bedzie nudna to Barby, Mutated Humany (pozniej) Bogi
 

Frohser

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
110
Reaction score
4
Odp: [PACC][NPVP] Frohser Life

Kolejna dawka ss'ow, dodaje je raz na jakis czas, jak mi sie zachce wrzucac, a tak to stoja w folderze a ja expie dalej:D

99f38488f9ce8.jpg


533c83c8cbdb6.jpg


3e655762f8665.jpg


428281516c00d.jpg


b88a4ffe18534.jpg
 
Top