What's new

Peja

Status
Not open for further replies.

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Peja

Rozci?gn?? by? chocia? ten temat.. C??, jak dla mnie najlepszy jest ten:

 

Bastek98

Active User
Joined
Jan 11, 2009
Messages
78
Reaction score
1
Odp: Peja

Dla mnie wszystkie jego kawa?ki s? dobre.
No, mo?e te kt?re nagrywa? dawno, dawno temu nie s? "idealne",
ale tragedi? te? nie s?.
Jakby ju? faworyzowa? to 'peja vs hip hop'
Nie chodzi o przes?anie! Uwielbiam Moleste, ale chodzi o rymy i o bit :)
 

ZoZoLeK9164

Active User
Joined
Jun 30, 2010
Messages
84
Reaction score
58
Odp: Peja

Cynna te? uwa?am, ?e ten kawa?ek jest najlepszy chocia? wiele os?b go krytykuje ... :/
 

Kubiszon60

Active User
Joined
Jun 13, 2008
Messages
114
Reaction score
2
Odp: Peja

Wiesz to kwestia uznania jest wiele dzieciak?w co zoabcza jak?? nute nawet jej nie zkumaj? a ju? go cisn?, wl?snie na nucie wy?ej co ogl?da?em wcze?niej typ napisa? "Twojej mamy ju? niema Ciebie te? ma tu nie byc Wypierdalaj" :( Nie rozumiem jak kto? tak m?g? napisa?, s?cuham Rapu od malego jakies 10 lat a mam 16 zaczyna?em od Peji i zawsze b?de mia? do niego szacun za to ?e zrobi? wiele dla Polskiego rapu on go rozwina? i ja dojrzalem przez niego pop mimo tych beefach Peja ich miazdzy, b?de za Pej? bo to go?ciu z klas?.
 

Twitter

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
63
Reaction score
12
Age
29
Odp: Peja

jak dla mnie najlepszy kawa?ek to
Prezentuje dobry poziom na kt?rym jest dobry podk?ad i diss, szanuje jego t? piosenk? bo jak pisa? na innych blogach to jest jego ?yciowa prawa w 100%, tak jak sto innych kawa?k?w.
#. Peja Szacun.
 

Bezimienny741

Advanced User
Joined
Jul 22, 2009
Messages
172
Reaction score
9
Age
26
Odp: Peja

Wg.mnie Peja nie jest a? taki dobry w tym co robi,nie lubi? go za bardzo za to zachowanie.Jego piosenki nic nie wnosz?,tylko rytm i rymy.Ale to filozofia! No to prawie ka?dy mo?e zosta? raperem/hip-hopowcem, nie musi nawet mie? dobrego g?osu.Nie lubi? tego go?cia,ale piosenka,kt?ra mnie najmniej wkurwia to:
 

Mafioz1212

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
2
Odp: Peja

Wg. mnie to "Po to ?eby dzieci"

@Bezimienny741

Tak, Ty szczeg?lnie mo?esz zosta? raperem. Ogarnij.
 

Thoren

Active User
Joined
Jul 15, 2010
Messages
137
Reaction score
6
Odp: Peja

Peja to ma Wszystkie Dobre kawa?ki ;d
 

ZoZoLeK9164

Active User
Joined
Jun 30, 2010
Messages
84
Reaction score
58
Odp: Peja

Ale to filozofia! No to prawie ka?dy mo?e zosta? raperem/hip-hopowcem, nie musi nawet mie? dobrego g?osu

prosz? bardzo skoro jeste? tego taki pewny u??? chocia? jedn? zwrotk? :/

nie chce si? z tob? k??ci? o tak banaln? rzecz cz?owieku ale troch? tym zdaniem mnie rozwali?e?. Do rapowania trzeba mie? TALENT
 

NarutoFan123

Active User
Joined
May 1, 2010
Messages
54
Reaction score
12
Odp: Peja

Jego najlepszym kawa?kiem uwaga! B?DZIE dopiero taki, w kt?rym przyzna si? do tego jakim jest idiotom i jak prowokuje ca?? scen? hip-hopow? do wojen. ;) Elo
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Peja

Najlepszy? Nie ma takowego, bo ?aden nie jest prawd?, to tylko g?upie plunie do majka, m?wi?c ?e nie pali, w kieszeni fajka.
 

Xoren

User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Peja

Pej? ceni? za stare kawa?ki (I nie zmienia si? nic oraz Na legalu) wida? u niego du?? przemian? w stylu - od gangsta rapu do ?agodniejszych rytm?w (typu np Kochana Mamo) ale jednak z ka?d? kolejn? p?yt? pogr??a si? w bagnie komercji dlatego przesta?em jego s?ucha? a jak s?ucham to stare kawa?ki

A m?j ulubiony hmm

 

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: Peja

Moim zdaniem peja, jest najlepszym raperem w Polsce.
Wiadomo, ka?dy ma sw?j gust i jego si? trzyma, ja lubi? Firm? ty lubisz Tedego, zrozumiem.
S?ucham Pej? ?adne lata, najlepsze jego p?yty Szacunek Ludzi Ulicy, Staszica Story Czw?reczka, i osobne piosenki. Ma r?wnie? dobre piosenki, ft. z firm?, i wiele innych.
Pozdrawiam.
 

mR koRn

User
Joined
Aug 31, 2010
Messages
15
Reaction score
1
Odp: Peja

Jak my?licie jaki jest jego najlepszy kawa?ek ??


Osobi?cie mi si? podoba piosenka "DTKJ" nie wiem czemu ale ma u mnie respekt xD ^^

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=T-k6IFeVqE0[/youtube]
 

SwordFish

Sekretarz
Joined
May 12, 2009
Messages
671
Reaction score
53
Odp: Peja

Ma u Ciebie respekt? Dla mnie jest on zwyk?ym ?miecie, kt?ry nie potrafi prawie niczego zrobi? sam, chocia?by diss na tede, por?wnaj sobie:

Peja - Diss na Tede.
Tupac - Only God Can Judge Me

eot.
 

Bembek

User
Joined
Aug 25, 2010
Messages
37
Reaction score
0
Odp: Peja

Bardzo lubie Peje, moja ulubiona piosenka to "Jest jedna rzecz":

 

Wasver

New User
Joined
Aug 31, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Peja

"Peja - dzis wyjdziesz ze mna" to moja ulubiona piosenka. Podoba mi si? klimat, noo i og?lnie kojarzy mi si? z imprezami ^^
 
Status
Not open for further replies.
Top