What's new

People are awesome *.*

Status
Not open for further replies.

Msq

Active User
Joined
Jul 4, 2010
Messages
128
Reaction score
40
Sieema ludziska. Mam zaszczyt zago?ci? Was po d?ugim czasie nieobecno?ci, mo?e zostan? na d?u?ej, kto wie. Dobra, bez pierdolenia.

Chc? Wam pokaza? sw?j filmik, kt?ry zmontowa?em w nieca?e 2 godziny.


NO, TUTAJ JESTEM!

~ Tak wi?c, je?eli spodoba? Ci si? filmik, mo?esz (lecz nie musisz) da? ?apk? w g?r?. Licz? r?wnie? na komentarze co do filmiku, jakie? poprawki na przysz?o??, czy cu?.

Jeszcze taka malutka pro?ba, je?eli zainteresowa? Ci? ten filmik, mo?esz r?wnie dobrze wej?? na m?j i zasubskrybowa?, lub obejrze? inne filmiki.

ENJOY.
 

Restles

Senior User
Joined
Aug 31, 2012
Messages
616
Reaction score
51
Odp: People are awesome *.*

fajne fajne i przedewszystkim pozytywnie! 5ona
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: People are awesome *.*

Kolejna kompilacja... Pod tym samym tytulem, z podobna lub ta sama muzyka i wiekszoscia powtarzajacych sie filmikow.
Pierwsze moje mysli zanim zaczalem ogladac.
A wrazenia po obejzeniu?
W sumie skonczylem w polowie. Chyba wszystko z pierwszej polowy juz widzialem w podobnych filmikach. Takze nic nowego. Do tego muzyka nie jest jakas specjalnie dobrze dobrana. W innych filmikach pojawia sie cos co lepiej wpada w ucho. Jeszcze sie mozna doczepic do jakosci. Dosc slaba jest na tym filmiku.
Takze, same minusy. Sa lepsze kompilacje tego typu.
Jesli macie zamiar poswiecic prawie 8 minut, polecam zobaczyc inne filmiki. Te ktore wychodzily na poczatku. One byly duzo lepsze.
Nie zmienia to faktu jednak, ze autor wlozyl w to troche pracy, wiec skoro tu juz jestescie, mozecie tez zobaczyc, zeby przynajmniej porownac z innymi filmami.
0 hejtu, czyste przemyslenia na temat filmiku umieszczonego w temacie ;)

Btw. Witaj spowrotem.

@edit
Ano, wolalem napisac, bo poziom tego co ostatnio spotykam tu na forum, sprawil, iz wole jednak zachowac pewna ostroznosc... Bo juz sily po prostu nie mam do niektorych.
 
Last edited:

Msq

Active User
Joined
Jul 4, 2010
Messages
128
Reaction score
40
Odp: People are awesome *.*

Chill, nawet gdyby to by? hejt, z mojej strony nie otrzyma?by? odbicia. ;)

Wiadomo, wszystko ma swoje sytuacje, aczkolwiek dzi?ki Ci za szczer? wypowied?. C:
 

sharly

User
Joined
Sep 25, 2011
Messages
42
Reaction score
11
Age
31
Odp: People are awesome *.*

Kolejna kompilacja... Pod tym samym tytulem,

Wi?kszo?? u?ywa ju? uniwersalnego zwrotu kt?ry brzmi tak jak nazwa tematu.
Autor wspi?? si? na wy?yny i doda? partyku?? 'really' co spowoduje wi?ksz? ilo?? odwiedzin sko?czonej w lekko ponad dwie godziny pracy nie tylko przez nas,szarych u?ytkownik?w forum!
Bana? ale jednak odr??nia odrobink? klip od ca?ej reszty bli?niaczych produkcji :)

Muzyka wtr?ca letarg przez co chc? si? ucieka? z YT. Kolejnym razem polecam Ci po?wi?ci? Ci dwa dni a nie dwie godziny po to by poprawi? nasycenie barw(do tego polecam Ci Adobe After Effects + ca?? armi? plugin'ow),dostosowanie odpowiednich scen pod muzyk? tak aby wszystko wsp??gra?o oraz przeplatanie
rarytas-mniej ?mieszny-mniej ?mieszny-zabawny-mniej ?mieszny-rarytas-rarytas
Gdyby? potrzebowa? pomocy mo?esz posila? si? wujkiem google lecz polecam Ci siebie,starego i brzydkiego wyg?. Powodzenia!
 

Msq

Active User
Joined
Jul 4, 2010
Messages
128
Reaction score
40
Odp: People are awesome *.*

Sure, dzi?ki za podpowiedzi, nast?pnym razem podporz?dkuj? si? do tego. ;)

Gdyby? potrzebowa? pomocy mo?esz posila? si? wujkiem google lecz polecam Ci siebie,starego i brzydkiego wyg?. Powodzenia!
Miej si? na baczno?ci, bo mo?e skorzysta? z Twej pomocy, stary wygo! ;)
 

Piotre00

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
178
Reaction score
17
Odp: People are awesome *.*

Hehe.

I THINK, MAYBE I STAY AS LONG TIME, OR NOT, NEVER MIND.
Ah jak?e potrzebna wstawka, tak samo jak tutaj.

*swoj? drog? dziwne, ?e ci? fala hejtu w po?cie na PB nie spotka?a*

Ale nie, tego nie oceniam

Wracaj?c do tematu:
Nie po?wi?cam czasu na ogl?danie tego typu filmik?w, dlatego wszystkie klipy kt?rych u?y?e? do utworzenia kompilacji by?y dla mnie nowe. Muzyki nie komentuj?, bo przecie? nie dla niej to ogl?da?em, w ka?dym razie mi nie przeszkadza?a.
Filmik dobrze poklejony, jednak nie widz? powodu czemu mia?by by? lepszy/gorszy od tysi?ca podobnych na YT. Jak chcesz co? osi?gn?? w kompilacjach to musisz mie? dobre ?r?d?a, by? szybszym/lepszym od innych. Tak to dzia?a moim zdaniem.
 

Ingala

New User
Joined
Feb 4, 2013
Messages
6
Reaction score
1
Odp: People are awesome *.*

Ka?de Camy s? takie same. Nic nie zrobimy :)
Fajny monta?. Pod??? now? muze. Elo
 

paji

New User
Joined
Mar 31, 2013
Messages
0
Reaction score
0
Odp: People are awesome *.*

Propsuj? takie filmiki.
Przyjemnie si? ogl?da...
 
Status
Not open for further replies.
Top