What's new

PERSIVALD - M?j ma?y projekt

Kuki Kuki

User
Joined
Feb 26, 2017
Messages
24
Reaction score
1
Age
27
Siemanko wszystkim bardzo serdecznie!
Od jakiego? czasu robi? sobie mapki na nowym (chyba najnowszym) edytorze RME 3.2 pod Tibie 10.98. Wstawia?em poradniki na tym protokole, ca?y czas odkrywam i smakuje tego wynalazku. Z tego wszystkiego zacz??em robi? sobie pewn? lokacje, zaraz ni?ej znajduj? si? screeny, prosz? o opinie. Wrzuca? b?d? ca?y czas nowe zdj?cia je?li co? tam nowego stworze, je?li kto? by chcia? gdy sko?cz? MO?E wrzuc? mapk? na download, a n?? komu? si? spodoba : )
Mapka .. to znaczy, wyspa przeznaczona raczej dla ma?ej ilo?ci graczy, ok 20 (taki casual) z poziomami oko?o ok 5-50. Z za?o?enia mia?a to by? ma?a wysepka premium na serwer z niskim expem : ) MOZE bardziej rpg ni? fun.

Zaznaczam jeszcze raz (a zarazem, broni? si?), ?e w 10.98 jestem newbie, bawi? si? tym, szukam dobrej drogi. Wyspa b?dzie jeszcze na pewno modyfikowana, maj? znale?? si? na niej takie lokacje jak ma?y Zamek Ork?w, katakumby, Loch Minotaura, Jaskinia Cyklopa i Ob?z Amazonek.

w4Ki63.png

pvDDkH.png

Kudmiq.png

KbiBow.png

39ulsz.png

gsQEy6.png

Xo2SKE.png


No, mam nadziej?, ?e dobrze tym razem zrobi?em screeny :D je?li nie .. to gdy b?d? na PC zmieni? to na poprawny rozmiar, obci??em jednak te paski z do?u i z g?ry. Zapraszam i dzi?ki wielkie.
 

KadreZ

Advanced User
Joined
Aug 18, 2015
Messages
443
Reaction score
6
Odp: PERSIVALD - M?j ma?y projekt

Serio , zajebiscie lecz w niektorych miejscach za malo natury tak pustawo

Gesendet von meinem X6 mit Tapatalk
 

Kuki Kuki

User
Joined
Feb 26, 2017
Messages
24
Reaction score
1
Age
27
Odp: PERSIVALD - M?j ma?y projekt

Wiem wlasnie, ale tak sobie pomyslalem ze w tetenach miejskich tak bedzie i jakies polany Tez musza byc :p Dzieki wielkie za opinie!
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: PERSIVALD - M?j ma?y projekt

Tak?e ten, za du?o k?adziesz tej nw odstaj?cej trawy na ziemie i to nie prezentuje si? przepi?knie oraz strasznie prostawo uk?adasz bordery rzek XD rozumiem ma by? ?adnie czytelne ale to takie se.
Ja powiem tak, nie ma tragedii jest dobrze.
 

czesctereska

Active User
Joined
Sep 26, 2016
Messages
135
Reaction score
10
Odp: PERSIVALD - M?j ma?y projekt

A mi osobi?cie si? to bardzo podoba, ?adne, proste czytelne...
 

Kuki Kuki

User
Joined
Feb 26, 2017
Messages
24
Reaction score
1
Age
27
Odp: PERSIVALD - M?j ma?y projekt

Dzi?ki za odpowiedzi! Wlasnie chcialem sie pouczyc cos te koryta rzek robic : / z czasem przyjdzie : p
 

Kuki Kuki

User
Joined
Feb 26, 2017
Messages
24
Reaction score
1
Age
27
Odp: PERSIVALD - M?j ma?y projekt

Siemson ponownie : )
Ostatnio koncertowa?em wi?c ma?o co robi?em, ale wczoraj zabra?em si? wieczorem za reszt? mojego projektu ma?ego fajnego, noo ii poka?e Wam co tam wymy?li?em.













Tak?e, p?ki co to na tyle, pewnie zn?w zjeba?em screeny .. no ale nic. Zabieram si? za robienie Fortecy Zielonych : ) Prosz? o rady i oceny \m/
 
Last edited:

Kuki Kuki

User
Joined
Feb 26, 2017
Messages
24
Reaction score
1
Age
27
Odp: PERSIVALD - M?j ma?y projekt

Hej, witam ponownie : )
Powoli ko?cz? swoj? wysp?, w tym po?cie przedstawi? troch? expowisk kt?re zrobi?em.
No oczywi?cie screen?w nadal nie umiem robi? i w og?le, ale nie mam si?y na to ju? xD no wi?c zaczynaj?c ..
1. Tutaj prosz? pa?stwa mamy Green's Rock czyli ska??, na kt?rej Orki zbudowa?y swoj? warowni?, jest te? tam jeden smok!







2. Gobli?ska wie?a na g?rze, przej?cie do Orclandu.



3. Krypta, katakumby pod miastem.









4. Rotwormy w jaskiniach pod miastem i tunele kanalizacyjne.





5. Amazon Camp na zachodzie wyspy.





6. Zej?cie na Beholdery na Orclandzie.



P?ki co to by by?o na tyle, nast?pnie zajm? si? doko?czeniem Orclandu, w planach jeszcze co? z minotaurami i jakimi? Dwarfami mo?e :D
 

Egzo

Active User
Joined
Apr 11, 2009
Messages
80
Reaction score
6
Odp: PERSIVALD - M?j ma?y projekt

Wed?ug mnie (jako gracza) wszystko bardzo fajnie si? prezentuje. Odno?nie uwag zwi?zanych z ma?? ilo?ci? element?w to uwa?am (raczej jestem tym drugim typem) ?e grywalno?? jest wa?niejsza od pi?knego, szczeg??owego wygl?du. Cz?sto graj?c na r??nych wymy?lnych mapach (wed?ug mnie zbyt szczeg??owych) problem sprawia?o ju? nawet poruszanie si? po tej mapie, a ilo?? przedmiot?w powodowa?a ?e po pocz?tkowym zachwycie szybko dochodzi?o do irytacji. Zapewne dlatego wol? minimalistyczne mapy na kt?rych gra si? mi?o i przyjemnie.
 

Kuki Kuki

User
Joined
Feb 26, 2017
Messages
24
Reaction score
1
Age
27
Odp: PERSIVALD - M?j ma?y projekt

Witam!
Wyspa zosta?a uko?czona w 90%, jeszcze tylko par? Questzon?w i b?dzie gitara : )
Zabieram si? za tworzenie mojego kontynentu, jest to stary pomys? zawzi?ty z mojego ?wiata stworzonego na potrzeby sesji z kumplami w Dungeons & Dragons, co prawda mam teraz matur?, a kraina b?dzie Ogromna, ale b?d? to robi? i zrobi? po czym udost?pnie(chyba). Przedstawiam zarys i minimap? z RME jak to b?dzie wygl?da?o, to 60% ?wiata, jeszcze maj? by? dwa kontynenty ale to nie w przeci?gu najbli?szych 6 miesi?cy.

WL2bjW.jpg


1. Ironfist Mountains - Wielkie pasmo g?rskie, ci?gn?ce si? a? za martwe morze. To w tych g?rach Krasnoludy osiedli?y si? jako pierwsze, znajduj? si? tam ogromna podziemna twierdza Blat Galbad.
W tych g?rach le?e swe mia?y niegdy? smoki lecz krasnoludy zdusi?y je we w?asnym le?u, za wielkimi g?rami nikt nie wie co si? znajduje.
2. Cascade Valley i okolice - Ca?e zarzecze Gal Dunn to przejrzyste lasy, wzg?rza i jeziora, a wszystko otulone g?rami. Dolina kaskadowa s?ynie z mnogich wodospad?w i strumyk?w, znajduj? si? tam staro?ytne Elfie ruiny.
3. Great Dark Wood - Ogromna puszcza, okoliczni mieszka?cy i zaprawieni podr??nicy przestrzehaj? przed ni?, ka?dy woli nadrobi? drogi na oko?o ni?eli przej?? przez przekl?ty las. Niewielu osobom uda?o si? przez ni? przeprawi?, o tym miejscu kr??? legendy.
4. Mystic Forest - Kraina znajduj?ca si? pomi?dzy Rusty Mountains i od?amem Ironfist Mountains, s? to g?sto zaro?ni?te lasy w kt?rych mieszkaj? magiczne istoty, poprzez kraine "w?druj?" samotne szczyty. Starsi opowiadaj?cy histori? wo?aj? na t? miejsce r?wnie? "Kraina szczepcz?cych drzew".
5. Dwarf Mountains - G?ry w kt?rych Krasnoludy mia?y swoje kopalnie diament?w, zosta?y opuszczone z niewiadomych przyczyn, podobno poprzez wojne z Elfami.
6. Forgotten Valley - Wielka dolina pomi?dzy g?rami mglistymi, a Pasmem Ottuck(po?udniowe), g?sto zaro?ni?ta po?rodku kraina, tu ostatni raz widziano pradawnych, pierwszych mieszka?c?w kontynentu.
7. Abraltar Wilderness - Ogromne po?acie dzikich puszczy i polan, przeplatane wzg?rzami i dolinami.
8. Cyclopolis - Miasto Cyklop?w, znajduj? si? tam ich monumentalne budowle, pola uprawne.
9. Watershed Mountains - G?ry wododzia?owe, zamieszkiwane przez gobli?skie klany.
10. Desertside Mountains - Prze g?ry przechodzi Kaszmirowy szlak handlowy, wielkie p?askowy?e kt?re bandyci ze wszystkich stron ?wiata uwili swoje obozy aby zapolowa? na nieostro?ne karawany, znajduj? si? tam jedyne l?dowe przej?cie na Pustynie.
11. Wild Lands - Dzikie tereny przy wybrze?u, Amazonki zamieszkuj? delte rzeki.
12. Drake Mountains - Smocze ska?y w?r?d pustkowia.
13. Medicca - Wielkie miasto, stolica Wschodu, metropolia pielgrzym?w zarz?dzana przez zakon Karmazynowego S?o?ca. Typowo ?rodkowo europejkie ?redniowieczne miasto.
14. Abraltar - Metropolia po?o?ona na skale, miasto w kt?rym panuje Magokracja, jest to rozwini?te technologicznie i wymieszane kulturowo miasto.
15. Gal Dunn - Miasto zbudowane na elfich ruinach, rz?dzi w nim Kr?l Ferumbras, miasto zachwyca architektur? Elfick?.
16. Na morzu martwym, po?udniowym brzegu znajduj? si? ludzkie miasto Balimbar - jest to port z kt?rego mo?na dop?yn?? do Blat Galbat, a poza tym jest to gwiazdka p??nocy je?li chodzi o handel z cudzoziemcami zza Ironfist Mountains.
17. Jezioro ?zawe znajduj?ce si? na wsch?d od Medikki, otulone przez G?ry W?glowe, to miejsce w kt?rym Medicca posiada swoje kopalenie i kamienio?omy.

JEST TO P?KI CO ZARYS I PRZYBLI?ONY SKR?CONY OPIS MIEJSC, z czasem b?dzie si? to rozpisywa?. Co do mapy to g?r? mam zamiar zatoczy? g?rami i zostawi?, nie b?dzie krain z p??nocy, nie mam pomys?u na nie, niech pozostan? mistyczne, najdalej na p??noc b?dzie wysuni?te miasto Krasnolud?w w g?rach. Poza tym na wodach pod Wild Lands, troszk? bardziej na wsch?d b?dzie Wyspa, stolica Ork?w, a na zach?d od Abraltaru archipelag Wiking?w.
 
Last edited:

Kuki Kuki

User
Joined
Feb 26, 2017
Messages
24
Reaction score
1
Age
27
Odp: PERSIVALD - M?j ma?y projekt

BUMP! (opcja edycji mi nie dzia?a poprawnie)
Jeszcze chcia?bym dopisa?, ?e z za?o?enia mapa ma by? w 100% pod serwer RPG, zamierzam stworzy? na niej unikalne miejsca i jak najbardziej odda? klimat ala' Tolkien, chcia?bym aby sta?o si? to tam przyci?gaj?ce jak kiedy? by?a mapa z Globala w Tibii, pe?na ciekawostek i tajemniczych miejsc przez kt?re ludzie ?apali si? za g?owy z zapytaniem "Ale jak ja mog? si? tam dosta?? Ciekawe co tam jest" . Bardzo bym chcia? porobi? te? ciekawe zadania, ale w skryptach jestem bardzo cienki i nie uda mi si? zrobi? bardziej z?o?onych zada?, opis b?de uzupe?nia?.
 

Kuki Kuki

User
Joined
Feb 26, 2017
Messages
24
Reaction score
1
Age
27
Odp: PERSIVALD - M?j ma?y projekt

Par? s??w kt?re uzupe?ni? moje porzpednie posty i mo?e uaktualni? spraw?.
No wi?c moja my?l troch? si? rozros?a i postawi?em sobie za zadanie wykreowanie konkretnego ?wiata do Tibii, jestem wielkim fanem ksi??ek i gier opartych na Fantasy iii mo?ecie si? spodziewa? klimaciku ala Warhammer, Dungeons and Dragons, LotR czy Wied?min Sapkowskiego. Og?lnie b?dzie to Dark Fantasy.
Czemu to robi?? Jeszcze chyba nie spotka?em si? z czym? takim i chcia?bym po prostu zobaczy?, spr?bowa?. Wi?kszo?? map jakie widzia?em to by?y po prostu wyspy narzucone na ogromny kwadrat wody, bez ?adnego t?a i dobrze boo w mappingu nie o to chodzi, robisz map?, zapisujesz, pokazujesz i sprzedajesz albo oddajesz.. Ale ja mam troch? inne podej?cie,
chcia?bym ?eby ?wiat ?y? i m?wi?, w przeno?ci oczywi?cie, co? o sobie a nie tak jak Evolution (kt?re kocham ale w tym aspekcie o kt?rym pisz? jest dnem). W skr?cie wzi??em si? za stworzenie ?wiata opartego na jaki? moim okrojonym uniwersum, ale zawsze to co?! No i to co? b?dzie dopracowywanie, teraz jest strasznie chaotycznie.

Marzeniem by?oby zobaczy? jak masa ludzi pa??ta si? po takim na przyk?ad .. Abraltarze, ciekawi miejsc, zada?, gdzie tu mo?na poexpi?, rozmieszczenia domk?w i okolic miasta. Zobaczy? wyprawy graczy na drugie wybrze?e, do jaski? z ekip? .. a to wszystko nie do tych standardowych dobrze znanych i kochanych z Globala. Wiem, Customy to ci??ki orzech do zgryzienia,
ma?o kto lubi gra? na takich bo trzeba wszystko poznawa? od nowa, ale w?a?nie to ma sw?j urok, to tak jakby ta Tibia kt?ra czasy ?wietno?ci ma za sob? powsta?a na nowo ii mi?dzy Nami troch? licz?, ?e gdy uko?cz? map? za par? miesi?cy to taki to odbi?r w jakim? procencie b?dzie mia?o. Nie jestem profesjonalist? a pisz? jakbym robi? ?wiatowy Projekt, ale nie chodzi o sam poziom,
bo nie jest najni?szy, jest okej, ale tak czy tak tu chodzi o sam? koncepcj? i cel. B?de ca?y czas kontynuowa? m?j projekcik, mog? si? wypali? oczywi?cie ale b?d? si? stara? cisn?? ostro dalej .. zajmie to du?o czasu bo ?wiat jest ogromny alee tam.
Sprawa te? taka, ?e niestety bez skrypt?w nie uka?e ca?ego pi?kna i mojego zamys?u tego ?wiata, poniewa? mam maasee pomys??w na zdarzenia, wariacje zadaniami i r??nymi rzeczami kt?re o?ywi?y by ten ?wiat. Nie b?de mia? czasu na nauke tego, bo mam w dodatku mature i zesp?? wi?c i tak .. zaj?? mi nie brakuje, gdy sko?cze to mapk? mo?e udost?pnie, a je?li ju? to najprawdopodobniej such? bez quest?w i tak dalej ..
a szkoda, bo pe?no miejsc jest zrobiona z zamys?em na konkretne zadania, rodem z sesji Dungeons and Dragons. No c??, zobaczymy jak to wyjdzie, p?ki co jest bardzo podekscytowany tym!
















G?ry Wododzia?owe - Pasmo g?rskie znajduj?ce si? na po?udniowym-zachodzie kontynentu. Na szczycie znajduje si? opuszczona Warownia legionist?w z Gal Dunn, je?li wierzy? plotk? to miejsce nawiedza demon. Mam zamiar zrobi? tam zburzon? twierdze nad klifem, co? ala' Ruiny z Lord of the Rings albo tych Zamk?w z Wie?ka 3, gdybym tylko umia? to oskryptowa? bym miejsce aby pojawia? si? tam demon(po spe?nieniu warunk?w)
Mglisty Cypel - Ska?y wysuni?te daleko za p??wysep (niedoko?czone na mapie). Pod ogromnymi klifami na pla?ach, przesiaduj? po?awiacze pere?, a na g?rze, na samym ko?cu znajduj? si? wie?a Czarnoksi??nika kt?rej strzeg? Golemy. Jeszcze nikt nie odwa?y? si? tam podej??. B?dzie to wysoka wie?a na ko?cu ska?, otoczona sztormem i kamiennymi stra?nikami, b?dzie pe?no przeszk?w na drodze do siedziby Czarnoksi??nika, mam fajn? historie wykreowan? co do jego postaci, ale o tym p??niej.
Dzicz Abraltarska - To lasy, polany i wy?yny znajduj?ce si? na po?udnie od miasta Abraltar. Znajdowa? si? tu b?dzie par? osad i gospodarstw, jaka? karczma przydro?na .. wiecie.
Zapomniana Dolina - Jest to g??boka zapuszczona dolina, przez kt?r? drogi prowadz?ce ju? dawno si? zatar?y, pono? to tam ?yli Przedwieczni, Pradawni zamieszkuj?cy ten kontynent PRZED Elfami i Krasnoludami. W planach mam zrobienie tam g?stego lasu ze z?udnymi przej?ciami, ruiny katakumb?w poukrywane w g?rach no i co? specjalnego o czym teraz nie napisze.
Las Ob??kanych - Jest to du?y las kt?ry sw? nazw? odziedziczy? po Senatorium znajduj?cym si? tam, o?rodek ju? dawno nie istnieje i znajduj? si? na uboczu lasu, cho? jedna z plac?wek znajduj? si? g??biej .. pono? tam mo?na szuka? przyczyny op?tania pacjent?w. Tutaj zaszaleje, troch? oderwe si? od klimatu ale nie do ko?ca, bo nadal b?dzie to cie?ki jak T-34 RPGowy klimacik, mam zamiar zrobi? rozpadaj?cy si? "szpital" na ostojach lasu, tu b?dzie masa tajemnic.
Nashtekk - Ca?e Wybrze?e zajmuj? Plemi? Amazonek, mo?na to nazwa? ich stolic? bo to nie ma?a osada a ca?e miasto! Niedo?wiadczonym podr??nikom odradza si? w?dr?wki w te tereny, pe?no legend o ofiarach sk?adanych z zab??kanych przez Amazonki. Tu nad delt? rzeki do kt?rej nazwy jeszcze nie wymy?li?em mam zamiar zrobi? co? na wz?r miasta Aztek?w czy inkszych Ink?w czy Maj?w, tak? namiastk? tego, poniewa? Tropiki to nie b?d?.
Samotna Ska?a - Tu w?a?ciwie nie mam pomys?u jeszcze na nic.
Cyclopolis - Miasto cyklop?w ?yj?cych tu od lat, znajduj? si? mi?dzy dwoma pasmami g?rskimi, w tej dolinie z g?ry mo?na podziwia? ogromne pola uprawne i kamienne domy olbrzym?w, ale lepiej nie podchodzi? za blisko. Od tego miejsca zawzi??em si? na plan stworzenia uniwersum i kontynentu do Tibii .. b?d? znajdowa? si? tu ogromne pola uprawne i domy, w?r?d rzek i ma?ych lask?w, a nieco wy?ej na wzg?rzu miasto Cyclopolis.
Ska?a Bumbaar - Tu te? nie wiem co zrobi?.
Grumsh Dunn - Znacie W?adce? Tutaj b?dzie Isengard.. Mordor, nie ma co pisa? wi?cej, to stolica Ork?w. Mo?e wyspa nie du?a, ale w podziemiach jest ogromne miasto zielonych!
Smocze Ska?y - Wysokie, strzeliste g?ry zamieszkiwane przez smoki i wiwerny, okoliczny teren jest niezamieszka?y poniewa? mieszka?cy byliby nara?eni, zw?aszcza w okresie ?owieckim skrzydlaczy. Tam, pod ska?? mam zamiar zrobi? ma?? opuszczon? ju? osad?, zniszczon? przez smoki w?a?nie, b?dzie tam ciekawy temat.
Kamienio?omy - Tutaj kamienio?omy posiada miasto Medicca, g?ry otulaj? jezioro ?zawe, nazwa pochodzi z pewnej legendy kt?r? b?dzie mo?na us?yszcze? w grze.
Stare Kopalnie - Wysoki szczyt Baldafor a w nim tunele ju? dawno opuszczone przez Krasnoludy. To miejsce goszcz? tylko duchy zmar?ych z powodu zawalenia si? strop?w kopalnianych, miejsce zosta?o opuszczone rzekomo przez Wojne z Elfami, ale inni m?wi? ?e z powodu Bestii mieszkaj?cej g??boko pod ziemi?, "Krasnoludy dokopa?y si? do pie?a"~ tak M?wili w Medicce.
Kaskadowa dolina - Poroszarpywane przez strumienie ska?y i dolinki, du?e i ma?e wodospady, wysokie i niskie, mosty z zawalonych k??d drzew i takie tam .. Bardzo urocze lecz smutne miejsce, jest to stary dom Elf?w, jeden z wielu ale to miejsce by?o dla nich szczeg?lnie wa?ne bowiem skrywa?o Kryszta? Ksi??ycowy. W?r?d drzew i ska? mo?na spotka? pozosta?o?ci po Elfickiej Architekturze.
Gal Dunn - Miasto zbudowane na ruinach Elfickich, jest najstarszym z miast za?o?onych przez cz?owieka. Mam zamiar wykreowa? to mniej wi?cej tak: Mury poopl?tywane pn?czami i drzewami, domy kt?re cz??ciami powoli niszcz? korzenie drzew, ?adne potoki i g?st? natur?.
Mroczna G?usza - Najwi?kszy las, puszcza z samymi b??dnymi ?cie?kami, KA?DY j? omija, bo nikt kto tam wejdzie nie wraca, no .. nie licz?c paru szcz??ciarzy. Tutaj co? na wz?r .. racja Lotra, mo?e i zaporzyczone, ale co z tego, bardzo mi si? podoba ten klimat i mam zamiar odwzorowa? puszcz? jak najbardziej, b?dzie g?sto zaro?ni?ta, wielkie drzewa, z?udne ?cie?ki, potoki, ciemnica .. wszystko.
Kembrin - Miasto Handlowe znajduj?ce si? na p??nocy, to tam swe Wille maj? bankierzy, szlachta je?dzi tam na wakcje. Tutaj co? na wz?r, ale nie do ko?ca, Koviru z Uniwersum Sapkowskiego.
Morze Martwe - Jedyna droga do miasta Krasnolud?w jest przez te ciemne wody, a przysta? jest w miasteczku po?o?onym nad po?udniowym brzegiem, w Deepwood Wree. Wree to ponura, ciemna osada nad brzegiem wody, z jednej strony ma Puszcz?, a z drugiej bagna, jest idealnym miejscem dla oprych?w i przemytnik?w.
Blat Galbat - Wielkie miasto i stolica Krasnolud?w, nikt nie wie(nawet ja sam jeszcze nie wiem) jak wiele i jak g?eboko jest zbudowanych korytarzy i podziemnych sal w Skale. Galbat to prawdziwy skarbiec z?ota i kryszta??w, duma Brodaczy, Jebany kamienny moloch kt?ry podtrzymuje g?re.
Dolina W?druj?cych ska? - Znana te? jako Szepcz?cy las, jest to zaczarowe miejsce znajduj?ce si? na p??nocy kontynentu, w?a?ciwie too .. nie wiadomo czemu podr??nicy wpadaj? w dziwny urok gdy pr?buj? wej?? do doliny. To miejsce b?dzie wisienk? na torcie, tak my?le .. Chocia? nie, Wisienk? bedzi? Miasto Krasnolud?w, ale tu te? b?dzie ba?niowo.
Bartor - Wielki wodospad, nie wiem co tam ciekawego moge jeszcze dac, ale cos dam.
Abraltar - Nowe miasto, za?o?one przez 5 Mag?w z r??nych stron ?wiata, wraz z pomoc? Krasnoludzkich Technik?w powsta?o najbardziej rozwini?te miasto .. ba, Metropolia! Na tym kontynencie, jest to mieszanka kulturowa mieszkaj?ca w mie?cie ?wietno?ci! B?dzie to miasto rozwini?te posiadaj?ce fabryki, akademie, osiedla no i zamek.
Medicca - Miasto pielgrzym?w, zosta?o za?o?one jako drugie i jest miastem wolnym, rz?dz?ne przez Zakon Karmazynowego S?o?ca. Miasto to b?dzie wygl?da? jak typowa Stolica ?redniowiecznej Europy.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: PERSIVALD - M?j ma?y projekt

Ja w?a?nie przez brak skrypter?w zarzuci?em sw?j projekt. Ale ?ycz? powodzenia :) B?d? obserwowa?.
 

Kuki Kuki

User
Joined
Feb 26, 2017
Messages
24
Reaction score
1
Age
27
Odp: PERSIVALD - M?j ma?y projekt

Wiesz Kuzynie, mo?e kto? si? znajdzie gdy sko?cz? to robi?, wtedy te? pewnie b?d? mia? pieni?dz wi?? nawet zap?aci?bym, ale to czas poka?e bo jeszcze d?uga droga przede mn? :p Dzi?ki za follow !
 

DJ Mrozu

Senior User
Joined
May 19, 2009
Messages
1,003
Reaction score
19
Odp: PERSIVALD - M?j ma?y projekt

[MENTION=406296]Kuzyn[/MENTION] [MENTION=353628]buchaLL[/MENTION]
 

Kuki Kuki

User
Joined
Feb 26, 2017
Messages
24
Reaction score
1
Age
27
Odp: KUKI CONTINENTAL project

Odp: KUKI CONTINENTAL project

Siemano koledzy, kole?anki!
Dzisiaj zaj??em si? ponurym miasteczkiem nad morzem martwym no ii .. sko?czy?em je w 90%, oczywi?cie bez poziom?w pod ziemi? i okolicy. Miasto przypominaj?ce klimatem Port Hope mo?na by powiedzie?, te? jest do?? zawi?e. Jedynie z tego miejsca b?dzie mo?na dosta? si? do ska?y Krasnolud?w, oczywi?cie za op?at? i po wykonaniu pewnego zadania u Przewo?nika. Od Wschodniej bramy par? metr?w dalej b?dzie si? zaczyna? Mroczna Puszcza, od po?udnia bagno prowadz?ce do Kaskadowych Dolin, od Zachodu przej?cie na wybrze?e i droga do Medikki.









PS: niemi?osiernie wkurwia mnie to dodawanie zdj?c do ch*ja wafla, za ka?dym razem edytuje post i zmieniam linki, rozmiary a nigdy nie wychodzi .. NIE MAM POJ?CIA JAK TO ZROBI?.
 
Last edited:

Tadeusz Norek

Active User
Joined
Nov 24, 2014
Messages
122
Reaction score
8
Odp: PERSIVALD - M?j ma?y projekt

Zmie? hosting na kt?ry wrzucasz zdj?cia, z tego co widz? imageshack nawet chyba psuje Ci .png (chyba ze ?le ss zrobiony).

Spr?buj kt?ry? z tych:





Co do map widz? ?e masz fajne pomys?y i dobrze idzie Ci ich realizacja :)
 
Top