What's new

Pewex Karramba Co si? dzieje?!

Status
Not open for further replies.

shadow3645

Advanced User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
335
Reaction score
15
Pewnie ju? wiecie ?e Karramba si? sprzeda? dla Pewexu. Kurwa ma?. Idol z mojego dzieci?stwa, co si? z nim dzieje ? Czy cieszycie si? ?e przeszed? do Pewexu ? Czy ju? tylko kasa si? teraz liczy ? O to dwa przyk?adowe kawa?ki z teraz:


DiSs na Tede ? Teksty z przedszkola .




Nie ma to jak jecha? po sobie -.- I czyta? w radiu. O Bo?e. Ubolewam nad Karramb?. Prosz? wr??.
 

Goke Aka Suigetsu

Active User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
66
Reaction score
9
Odp: Pewex Karramba Co si? dzieje?!

Nie pierdol, to jest zupe?nie inny projekt ni? np "Monopol" sr?dkera.

Nie slucham takiej muzyki za bardzo, ale nie mam nic przeciwko.

@edit.



 
Last edited:

sewenone

Banned
Joined
Sep 23, 2011
Messages
24
Reaction score
2
Odp: Pewex Karramba Co si? dzieje?!

Tak teraz si? tylko kasa liczy. Pocz?tki w rapie zaczynaj? si? w?asnie od ziomka z kt?rym dobrze nawiniesz i za?piewasz dla przyjemno?ci by mie? jaki? przekaz w swoim ?rodowisku niestety po latach przychodzi takie co? ?e chce si? zarobi? na staro?? i spokojnie odej?? od muzyki.
 

Yallahari

Active User
Joined
Feb 15, 2011
Messages
121
Reaction score
7
Odp: Pewex Karramba Co si? dzieje?!

Szkoda ?e Karramba tak si? zeszmaci? :( Ale to wszystko w sumie przez rozpad sk?adu(Karramba - czarna lista) . Teraz z tego co patrze to on po prostu z powrotem pr?buje wr?ci? jako? na t? scen? polskiego rapu,ale c?? nie wychodzi mu to.

@PS
Tata masz brudne skarpetki :p
 

Goke Aka Suigetsu

Active User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
66
Reaction score
9
Odp: Pewex Karramba Co si? dzieje?!

Teraz z tego co patrze to on po prostu z powrotem pr?buje wr?ci? jako? na t? scen? polskiego rapu,ale c?? nie wychodzi mu to.



Co kurwa? ;o
Dla twojej wiadomo?ci Karramba nigdy nie zszed? z tej sceny, w 2009 pu?ci? wyjeban? p?ytk? i nied?ugo ma by? co? nowego, tak?e nie gadaj o tym o czym nie wiesz.
 

Yallahari

Active User
Joined
Feb 15, 2011
Messages
121
Reaction score
7
Odp: Pewex Karramba Co si? dzieje?!

Co kurwa? ;o
Dla twojej wiadomo?ci Karramba nigdy nie zszed? z tej sceny, w 2009 pu?ci? wyjeban? p?ytk? i nied?ugo ma by? co? nowego, tak?e nie gadaj o tym o czym nie wiesz.
chyba nie zrozumia?e? do ko?ca mej wypowiedzi paziu, wi?c si? nie napinaj :)
Nie chodzi?o mi o to ?e przesta? tworzy? - a o to ?e zacz?? si? szmaci? i coraz mniej os?b go s?ucha?o. Wi?c Marcin postanowi? wr?ci? na "szczyty" poprzez g?wniane tracki . W sensie chodzi mi o to ?e chcia? zrobi? z tego co zawsze robi? po prostu taki rap dla beki ?eby ludzie si? z tego ?miali. Co do p?yty, m?wisz "super wyjebanka p?ytka z 09". A prawda taka jest ?e to jest ?mieciowy singiel ... tak samo p?yta 2010 "11" i 2011 (ju? jako pewex) "Haj$,Lan$,Ban$"... Je?eli chcesz super wyjebane kawa?ki to pos?uchaj sobie "Los Vatos Locos". Mia?e? tam takie klasyki jak , Pocaluj Mnie w Dup? , Kumple I Ulica , Baltazar, Siemasz Jezus , M?j wlasny raj. Wi?c prosz? Cie nie opowiadaj mi tu ?e jaki? album z 09 Kizi Mizi Maxx by? zajebisty - bo to jest ?mie? w por?wnywaniu do starych dobrych czas?w
 
Last edited:

Gothar

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
66
Reaction score
2
Odp: Pewex Karramba Co si? dzieje?!

Nawet je?eli si? sprzeda?.. to i dobrze. Jak wydawa? p?yty, to ludzie nie kupowali
tylko woleli s?ucha? wstawionych kawa?k?w np : na YT.

Z czego ona ma wy?y??
 

Yallahari

Active User
Joined
Feb 15, 2011
Messages
121
Reaction score
7
Odp: Pewex Karramba Co si? dzieje?!

@Gothar
Przewa?nie teraz wi?kszo?? Polskich Raper?w to komercja. A z czego ma wy?y?? Wi?kszo?? raper?w ma normaln? prac?,chyba ?e tak ich p?yty si? sprzedaj? ?e mog? si? podciera? zielonymi :) Ale raczej nie mamy du?o takich w Polsce.
 

fenki

User
Joined
Apr 9, 2009
Messages
38
Reaction score
0
Odp: Pewex Karramba Co si? dzieje?!

Straszna komercja, te? kiedy? si? nim jara?em, a teraz to po prostu nie mog? na to patrze?.
 

boogemen

User
Joined
Oct 22, 2011
Messages
39
Reaction score
1
Odp: Pewex Karramba Co si? dzieje?!

zmiana wizerunku to chwyt marketigowy
 
Status
Not open for further replies.
Top