What's new

- ElfBot Pewien skrypcik help

Status
Not open for further replies.

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Ot?? potrzebuj? skrypta kt?ry b?dzie dzia?a? na zasadzie czasu w jakim jestem online. Gdy jest powy?ej 00:00:00 ?eby w??cza? cavebota gdy jest powy?ej 00:55:00 ?eby wy??cza? i nie wiem jak zrobi? ?eby to po??czy? na zasadzie tego skryptu:

PHP:
auto 100 if [$deltatime < 00:00:00] setcavebot on
PHP:
auto 100 if [$deltatime < 00:55:00] setcavebot off
Po co mi ten skrypt? gdy? mam kicki neta co godzin? :d mam auto recconect jak recconectuje to mi resetuje time online. Chyba ?e kto? ma lepszy pomys?.​
 

Obeznany1991

Active User
Joined
Jan 14, 2012
Messages
134
Reaction score
8
Odp: Pewien skrypcik help

D??ysz do tego by przez 55 min gry bot Ci sie zatrzyma? (wylogowa?) > zresetowa? net > recconect zalogowa? posta? > cave + targeting zosta? w??czony? i tak w ko?o Macieju :>

---------- Tre?? dodana o 20:42 ----------

Mam pomys? co do skryptu, powiedz mi ile czasu restartuje Ci sie net (od momentu roz??czenia do ponownego po??czenia) tak mniej wi?cej 1 min?
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Pewien skrypcik help

D??? do tego by po 55 minutach bycia online mi si? zatrzyma? potem, gdy mam recconect czas bycia online mi si? resetuje do zera i wtedy chc? aby bot wznowi? prac? ujmuj?c to fachowo i nie jestem maciej. Oko?o minuty mi si? resetuje.
 

Obeznany1991

Active User
Joined
Jan 14, 2012
Messages
134
Reaction score
8
Odp: Pewien skrypcik help

W kolo macieju <-- Jest to potocznie "powiedzonko" czego? co b?dzie odbywa? si? non stop.. :p

---------- Tre?? dodana o 21:05 ----------

PHP:
auto 100 listas "Reconnect" | ifnot $connected { reconnect | wait 7000 } | {settargeting on |setcavebot on}

Masz tu na recconect + cave/targ ON, zaraz co? wymy?l? na ten czasowy licznik + wy??czenie, chwila.
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Pewien skrypcik help

PHP:
auto 100 if [$deltatime > 00:55:00] setcavebot off

A jak ustawie tego recconecta i to?? :d
 

Obeznany1991

Active User
Joined
Jan 14, 2012
Messages
134
Reaction score
8
Odp: Pewien skrypcik help

PHP:
auto 200 if [$systime == '00:00:00'] { setfollowwaypoints off | if [$battlesign == 0] { settargeting off | logout } }

B?dzie Ci si? wylogowywa? o danej godzinie wi?c musisz ustawi? czas skryptu tak aby wsp??gra? Ci z Twoimi kickami, to chwilowy skrypt, postaram si? wykombinowa? co? co bardziej b?dzie odpowiada?o Twoim oczekiwaniom ;d
 
Last edited:

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Pewien skrypcik help

Mo?e by? jak na razie, dzi?ki wielkie tylko tego logout wyjeba?em bo bez sensu troch? bo z ka?d? godzin? recconect przesuwa si? o t? minut? co resetuje si? wi?c mo?e by? tak ?e lognie i si? z powrotem zaloguje wtedy b?dzie kick i padnie lepiej ?eby sta? w miejscu i czeka? na kick po prostu :D Jakby? wymy?li? co? z tym online time to daj zna? ^^
 

Obeznany1991

Active User
Joined
Jan 14, 2012
Messages
134
Reaction score
8
Odp: Pewien skrypcik help

Jak chcesz ten skrypt
PHP:
auto 100 if [$deltatime > 00:55:00] setcavebot off

To zamien sobi? ko?c?wki

PHP:
 auto 100 if [$deltatime > 00:55:00]  { setfollowwaypoints off | if [$battlesign == 0] { settargeting off | logout } }

Sprawdz czy zadzia?a:p
 
Last edited:

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: Pewien skrypcik help

Aero? : D
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Pewien skrypcik help

Aero? : D

A jak xd

Jak chcesz ten skrypt
PHP:
auto 100 if [$deltatime > 00:55:00] setcavebot off

To zamien sobi? ko?c?wki

PHP:
 auto 100 if [$deltatime > 00:55:00]  { setfollowwaypoints off | if [$battlesign == 0] { settargeting off | logout } }

Sprawdz czy zadzia?a:p

PHP:
auto 100 if [$formattime.$deltatime > 00:55:01]  setfollowwaypoints off
To dzia?a :D I jest gicior ^^
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top