What's new

Pi?ka R?czna

Status
Not open for further replies.

Choxorz

Advanced User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
181
Reaction score
4
Witam :p
Od paru tygodni chodz? na pi?k? r?czn?, i bardzo mi si? podoba. Moimi ulubionymi pozycjami, na kt?rych najcz??ciej te? gram, jest prawe p?? i ?rodek. Nie wiem jak w Polsce, ale w Norwegii jest to bardzo popularny sport, ale, niestety, g??wnie u dziewczyn, wi?c niekt?rzy "ch?opacy" kt?rzy chodz? na pi?k? r?czn? staj? si? nieraz koz?ami ofiarnymi. Co wy uwa?acie o tym sporcie?
Je?li gracie w pi?k? r?czn?, ile czasu ju? grasz, na jakiej pozycji grasz i kt?r? najbardziej lubisz?
 

Marsyl

User
Joined
Feb 27, 2009
Messages
49
Reaction score
7
Odp: Pi?ka R?czna

Siemka, jestem ch?opakiem i gram. Gram w klubie (3 liga ;/) na kole. Ja uwazam ze to nie jest "damski" sport bynajmniej. Kiedy jeste? na kole i wisi na tobie 3 go?ci po 70 kilo a ty pakujesz im bramk? o.o Zrobi tak kt?ra? z dziewcz?t?
 

Rahid

User
Joined
Nov 11, 2009
Messages
30
Reaction score
0
Odp: Pi?ka R?czna

@Choxorz
Niema takiej pozycji jak p?? prawe ta pozycja nazywa si? prawym rozegraniem...
Ja gram w m?odzikach dru?yny KSZO na lewym skrzydle po dw?ch kolejkach mamy 2 punkty poniewa? w pierwszej kolejce nie grali?my a w drugiej pokonali?my Busko Zdr?j 31-18. Seniorom naszej dru?yny nie idzie bo jest po?owa sezonu a oni bez wygranej :/:((
W pi?k? r?czn? gram od oko?o 8 miesi?cy i wydaje mi si? ze to jest najbardziej m?ski sport bo jest jednym z bardziej brutalnych sport?w(m?wi?c brutalny nie chodzi?o mi o b?jki tylko o kontakt)
 
Last edited:

Maskurator

Active User
Joined
Dec 9, 2009
Messages
59
Reaction score
2
Odp: Pi?ka R?czna

Witaj.Gram w pi?k? r?czn? od hmm.. 5 lat i ignoruj ludzi kt?rzy m?wi?, ?e pi?ka r?czna jest damskim sportem. Damskim sportem mo?e by? pr?dzej koszyk?wka (oczywi?cie nie obra??j?c kibic?w i zawodnik?w, bo bardzo lubie NBA) poniewa? za dotkniecie przeciwnika jest prawie zawsze faul ..
W moim mie?cie niedaleko poznania pi?ka r?czna jest sportem bardzo popularnym i trenuje j? bardzo du?? liczba m?odzie?y, mamy te? klub w 2 lidze.
Pi?ka r?czna to gra przez 60 minut na kontakcie i du?ej agresjii, mo?e nie u kobiet ale u m??czyzn jaknajbardziej, bardzo kontuzyjny sport.
Gram, zale?y od trenera, albo na skrzydle albo na ?rodku rozegrania, i gra mi si? bardzo podoba, wi?dz je?li j? lubisz trenuj i nie przejmuj si? tymi ludzmi, kt?rzy tam m?wi? :) To moja opinia.
Pozdrawiam Maskurator.
 

MagdaGm

User
Joined
Jan 3, 2010
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Pi?ka R?czna

Gra?em w Pilke R?czn? kilka lat i nie uwazam ze jest to sport kobiecy oraz ze grajacy w reczna sa narazeni na osmieszanie przez innych

W moim miescie jest to bardzo popularny sport
 

Vargon

User
Joined
Jan 20, 2010
Messages
33
Reaction score
0
Odp: Pi?ka R?czna

Siema ;D
W r?k? gram p?? roku na prawym rozegraniu podoba mi si? ten sport.
W Polsce jest to popularny sport pewnie dlatego,?e Polska jest w to dobra ;p
Nie jest to sport dla kobiet za bardzo brutalny ;]
Pzdro ;p
 

Xenth

Active User
Joined
Jan 18, 2009
Messages
120
Reaction score
5
Odp: Pi?ka R?czna

Polska - S?owenia za 30 min o 20:30 ?ycz? najlepszego dla polak?w!
 
Status
Not open for further replies.
Top