What's new

Pierwsza pomoc...

Status
Not open for further replies.

Xart Irok

Senior User
Joined
Sep 7, 2008
Messages
2,925
Reaction score
419
Age
32
Jest to bardzo wa?ne w razie wypadku osoby kt?ra co? sobie zrobi?a mam nadziej ?e te film was czego? nauczy jak w taki przypadku post?powa?, umieszczam to tutaj bo jestem za tym ?e ka?da osoba powinna umie? udziela? pierwszej pomocy.


 

kdkd4

User
Joined
Jun 24, 2008
Messages
30
Reaction score
0
Odp: Pierwsza pomoc...

tak , racja ka?dy powinien zna? zasady pierwszej pomocy , lecz ka?dy przy zdawaniu prawa jazdy lub karty motorowerowej zdaje umiej?tno?? pierwszej pomocy :p

dobrze ?e taki temat jest to zawsze mo?na sobie powt?rzy? :)
 

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: Pierwsza pomoc...

Film jest zrobiony poprawnie, chocia? ja bym sobie erotycznych ?art?w z tego nie robi?a.

Dobrze wiemy, ?e pierwsza pomoc wielu osobom uratowa?a/uratuje ?ycie. Sama, jako pracowniczka WOPR na basenie ju? nie raz udziela?am pierwszej pomocy, czasem dramatyczne sceny te? si? zdarzaj?.

Wydaje mi si?, ?e nie powinni?my robi? sobie z tego spro?nych ?art?w, przecie? je?eli kto? (a tym bardziej z tego forum) b?dzie musia? udzieli? PP, to zamiast jej udzieli? poprawnie b?dzie szmulk? pie?ci? - no to grubo :). Co za tym idzie nieuwa?nie mo?na z?ama? ?ebra, dopu?ci? do wymiot?w ofiary, gdy za du?o powietrza jej przeka?emy etc.
 

Raliyen

Active User
Joined
Apr 24, 2010
Messages
117
Reaction score
13
Odp: Pierwsza pomoc...

Film jest zrobiony poprawnie, chocia? ja bym sobie erotycznych ?art?w z tego nie robi?a.
Dobrze wiemy, ?e pierwsza pomoc wielu osobom uratowa?a/uratuje ?ycie. Sama, jako pracowniczka WOPR na basenie ju? nie raz udziela?am pierwszej pomocy, czasem dramatyczne sceny te? si? zdarzaj?.
Wydaje mi si?, ?e nie powinni?my robi? sobie z tego spro?nych ?art?w, przecie? je?eli kto? (a tym bardziej z tego forum) b?dzie musia? udzieli? PP, to zamiast jej udzieli? poprawnie b?dzie szmulk? pie?ci? - no to grubo :). Co za tym idzie nieuwa?nie mo?na z?ama? ?ebra, dopu?ci? do wymiot?w ofiary, gdy za du?o powietrza jej przeka?emy etc.

Tak. Obysmy obmacywaniem nie polamali przypadkiem kosci i nie pozrywali sciegien.

Wiem ze samym ogladaniem to nie naucze sie duzo ale ogladajac takie sceny przynajmniej moj mozg spamieta wiecej niz ogladajac zwyczajne poradniki.

Wiadomo widzac takie fajne cialko ... =x

must not fap.
 

Twitter

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
63
Reaction score
12
Age
29
Odp: Pierwsza pomoc...

Wiesz, ma?o intensywnych uj?? jest ( b?dzie ) przydatnych, lecz filmik ( film ) jest bardzo dobrze nakr?cony i co nie co niekt?rzy z nas b?d? wiedzie?. Ale szczerze m?wi?c to ka?dy od razu zapomina to co teraz np ogl?da?, to ju? tego nie pami?ta.
Dobrze ?e filmik zosta? przyklejony, w ten spos?b ka?da osoba mo?e go szybciej i intensywniej obejrze? lub przeczyta?.

Co do Filmiku, bardzo intensywny, mo?na co? z niego wynie?? ale nie du?o, poniewa? z jednego lub z dw?ch filmik?w, ma?o kto wyniesie jak?kolwiek wiedz?.
Lecz musz? przyzna?, ?e w przypadku jaki? ta osoba kt?ra ogl?da?a ten filmik/i przypomni sobie co? z niego i pomo?e poszkodowanemu/j .

Pozdrawiam.
 

Ksodio

Advanced User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
388
Reaction score
30
Age
73
Odp: Pierwsza pomoc...

Pocz?tkowo mia?em i?? do liceum na profil ratowniczo-obronny ale zmieni?em zdanie,
to ci widz? na filmiku to dog??bna podstawa ale w nag?ych przypadkach nawet i to jest dobre by udzieli? pierwszej pomocy.
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Pierwsza pomoc...

Filmy zosta?y usuni?te, odklejam i zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top