What's new

pierwsze nagranie

Status
Not open for further replies.

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
No dobra... warunki domowe, bit kradziony... Chcia?em sobie sp?bowa?, b?d? ze mnie ludzie? Mikrofon chujowy, bo za 10z? z biedronki. A no i rapowa? te? nie umiem.




PS: Wiem, ?e wokal jest za cicho, ale nie umia?em tego zmieni? ;d
 
  • Like
Reactions: Dtp

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: pierwsze nagranie

Dla mnie dobre tylko, ?e za g?o?no ustawi?e? muz?. Przes?anie jest zajebiste ^^. Oby tak dalej to na pewno stworzysz co? zajebistego.
 

Fuck Yeah

New User
Joined
Jun 1, 2010
Messages
3
Reaction score
2
Odp: pierwsze nagranie

Haha, Pszemek ?piewa? potrafi! Teraz czekam na now? piosenk? "Pokemon czy ju? wszystkie masz?!".
Po?owy tekstu nie zrozumia?em, cichy mikro (my?la?em ?e masz mikro w gejm boju, a nie za 10 z biedronki), ale to szczeg?? ;p Zupe?nie inny g?os ni? na vt, rymy fajne dobrane ^.^ Pszemek nasz drugi 2Pac, czy jak mu tam ;]
Nagraj nast?pny bit :p GrAtZ!1!1!11!!!111
 

Raliyen

Active User
Joined
Apr 24, 2010
Messages
117
Reaction score
13
Odp: pierwsze nagranie

Audacity? =s

Podg?o?nij wokal - przede wszystkim. Tekstu nie ocenie, nie lubie jak kto? nawija o tym czemu to robi, ?e ma w dupie co robi? inni, ze z rapem wi??e go tyle uczu?. Mysle ze i tak ten temat byl poruszany tyle razy ze spokojnie mozna o tym pisa? ksiazke a nie szesnastki. Co tu wiecej powiedziec, to twoje pierwsze nagranie w koncu, chcesz to rup wiencej, nie chcesz to nie rob w ogole.

Chartuj glos i staraj sie o dobre rapsy. Czasami lepiej posiedziec nad zwrota 10 minut dluzej i napisac zajebista niz zrobic aby zrobic i nagrac gowno. ; 7
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Odp: pierwsze nagranie

Audacity? =s
Podg?o?nij wokal - przede wszystkim.

Mhm, audacity. Link podmieniony, podg?o?nione. Chujowo, bo klikni?cia s?ycha?, ale dobra. Dzi?ki mistrzu za koment, postaram si? by? lepsiejszy nast?pnym razem, no i postaram si? o lepsz? jako?? :s
 

Ksodio

Advanced User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
388
Reaction score
30
Age
73
Odp: pierwsze nagranie

Wida? ?e jeste? pocz?tkuj?cym raperem i masz d?ug? drog? by cokolwiek osi?gn??.
Podk?ad naprawd? ?wietny jak na pierwsze nagranie. Masz ?wietny g?os lecz zainwestuj w lepszy mikrofon i staraj si? bawi? i tworzy? w?asny unikalny styl.
Kolejnym minusem jest p?? recytowanie tekstu utworu. Co do samego tekstu to bardzo fajny tylko niekt?re kawa?ki s? takie ?e nie idzie si? po?apa? o co biega.

No nic trzymam za ciebie kciuki.
No i tw?rz hip-hop bez endu. ;-)
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: pierwsze nagranie

(my?la?em ?e masz mikro w gejm boju, a nie za 10 z biedronki)

On ma takiego wypasionego gameboy'a, ?e mo?e s?uchawki pod??czy? -.-.

1. Tekst
Jest okey, serio okey. Niekt?re rymy za proste wg. mnie ale tu zastrze?e? wi?kszych nie mam.

2. Flow i tekst w beacie
Jest pare moment?w w kt?rych tekst jest za d?ugi w stosunku do beat'u
np. "chc? od tego si? oddali?, a gdy ju? tam b?d? to nie oddam tego za nic"
odkre?lony fragment jest ju? na si?? do beat'u wt?oczony.

3. G?os
G?os dla rapera masz idealny, ale popracuj nad technik? wokalu, bo przy g??bszym ws?uchaniu da si? znale?? momenty w kt?rych s?ycha? jak ?apiesz oddech w trakcie nawijki.

4. Jako??
Czego my si? tutaj spodziewamy po nagrywaniu na gameboy'u...

8/10
 

Raliyen

Active User
Joined
Apr 24, 2010
Messages
117
Reaction score
13
Odp: pierwsze nagranie

Podk?ad naprawd? ?wietny jak na pierwsze nagranie.

bit kradziony...

Wiem ?e ka?dy rozkminia inaczej, ale chyba propsowanie kogos za kradziony instrumental to glupi pomysl?

lecz zainwestuj w lepszy mikrofon i staraj si? bawi? i tworzy? w?asny unikalny styl.

Skoro on dopiero zaczyna to po kiego chuja mu lepszy mikrofon? Ten nie brzmi najgorzej i na poczatek spokojnie starczy.

Ludzie, przemyslcie zanim cos napiszecie, bo niekiedy idzie smiechnac.
 
Status
Not open for further replies.
Top