What's new

pierwszy pacc

Status
Not open for further replies.

ezusek123

User
Joined
Mar 17, 2010
Messages
16
Reaction score
1
Witam, otoz nadniach zamierzam kupic sobie pacc'a. Z racji tego ze bedzie to moj pierwszy pacc, chcialbym sie jakos poradzic was, jakie questy zrobic na poczatek - dostepy do nowych miejsc, skrzynek et cetera, et cetera, oraz jakies zapoznanie moze z exp'ami dla knight'a to znaczy na jakie expowiska/wyspy zwracac uwage grajac knight'em. Z gory dzieki, pozdrawiam.
 

yeezu

Advanced User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
169
Reaction score
11
Odp: pierwszy pacc

Mo?e postman? w dawnych czasach nawet po up?ywie pacca mo?na by?o u?ywa? skrzynek. nawet je?li nie, to fajny dodatek wspomagaj?cy zarabianie.
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: pierwszy pacc

Zale?y od lvla, jak ja wbi?em 20 lvl to zacz??em wykonywa? taska na krokodyle ale by? tak monotonny, ?e zacz??em szuka? czego? nowego. No i wtedy zacz??em robi? questy na dost?p do Laguna Islands. Podczas tych misji wbi?em mo?e lvl i gdy ju? je wszystkie wykona?em to expi?em na tych ???wiach do 40 lvla. Zaj??o mi to mo?e 5 dni (tz. na bocie :D), tak?e polecam to miejsce.
 

ezusek123

User
Joined
Mar 17, 2010
Messages
16
Reaction score
1
Odp: pierwszy pacc

A jeszcze mialby, pytanie. Czy jesli nie spelniam warunkow pod 'Transfer Premium Scrolls into the Game' To znaczy ze nie moge przeniesc z konta do gry premmium scroll'a czy nie moge go uzyc?
 

Marolz

Killed by death
Joined
Jan 18, 2012
Messages
388
Reaction score
29
Odp: pierwszy pacc

A jeszcze mialby, pytanie. Czy jesli nie spelniam warunkow pod 'Transfer Premium Scrolls into the Game' To znaczy ze nie moge przeniesc z konta do gry premmium scroll'a czy nie moge go uzyc?
Mo?esz kupi? scrolla za realne pieni?dze albo w Tibii, a tak?e u?y? go, aby aktywowa? swojego pacca. Nie mo?esz natomiast wprowadzi? do gry (w postaci scrolla) przechowywanego na swoim koncie nieaktywowanego czasu premium - nie spe?niasz jeszcze warunk?w.

Pozdrawiam i powodzenia ; )
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: pierwszy pacc

A jeszcze mialby, pytanie. Czy jesli nie spelniam warunkow pod 'Transfer Premium Scrolls into the Game' To znaczy ze nie moge przeniesc z konta do gry premmium scroll'a czy nie moge go uzyc?


u?yc mozesz ale nie mozesz przeniesc do gry. zreszta tam na str masz napisane dlaczego ;) min 70 lvl z tego co wiem a reszty nie kojarze
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
; )

; )

Jestem w podobnej sytuacji co ty. Po kupnie pacca polecam Ci zrobi? , (dost?pny po uko?czeniu ). ?wietn? spraw? jest te? zrobienie sobie 4 postaci (ka?da profesja). Do tibii wprowadzono co? a'la trainery, je?li nie jeste? na czasie to mo?esz o nich poczyta? . W razie gdyby za jaki? czas znudzi? Ci si? knight, b?dziesz m?g? przeskoczy? na wyskillowanego ju? paladina (dla przyk?adu oczywi?cie, mo?e to by? sorcerer). Ciekawym questem jest r?wnie? . Na niskich levelach ?wietne s? krokodyle, p??niej tarantule. Ja swoim knightem expi?em w ten spos?b:
  • 8lvl - 20lvl Darashia Rotworms (West Cave)
  • 20lvl - 25lvl Minotaurs Tower Darashia (-1, 0, 1, 2)
  • 25lvl - 40lvl Laguna Islands (wymagany quest)
  • 40lvl - 60lvl Dworce Port Hope / Tarantule Port Hope (z taskiem)
  • 60lvl - 75lvl Barbarians Svargrond
  • 75lvl - 100lvl ??
  • 100+ Cults/Djinns
Miejsc do expienia jest bardzo du?o, wiele zale?y od serwera na kt?rym grasz.

Gdyby? mia? jakie? pytania, wal PW.
 

Detalion

Active User
Joined
Mar 23, 2012
Messages
124
Reaction score
0
Odp: pierwszy pacc

Explorer Society, yalahar quest, Postman quest i kilka innych ;d sam z czasem sie kapniesz jakie questy i gdzie expi?. Ja od 40 polecam yalahar mutanty. ( lecz tam sporo ludzi.) Og?lnie wiedz ?e yalahar jest przepe?niony. Bynajmniej u mnie na harmoni.
 
Status
Not open for further replies.
Top