What's new

Pierwszy Poca?unek xD

Status
Not open for further replies.

bronix

New User
Joined
Jul 5, 2008
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

Co ja mam powiedzie? 1 poca?unek by? w 6 klasie poca?owa?a i zwia?a bardzo daleko z jakie? 150km odemnie ale powiem ze zwali?o mnie z n?g kocham j? do dzi? mam nadzieje ?e kiedy? ja spotkam m?wie wam nie warto sie ca?owa? potem jest przeje... nie radze :curse::curse::eek:
 

Hymph

Advanced User
Joined
Jan 16, 2010
Messages
211
Reaction score
25
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

Bronix, zwi?za?e? si? tak, albo zakocha?e? si? tak mocno przez jeden poca?unek ? o_O Troch? jakby dziwne, bo jak ja bym tak mia? dawno mia?bym ju? gromadk? dzieci, w pizdu ?on itp.
 

God Tytanic

Active User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
144
Reaction score
8
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

nigdy si? nie ca?owa?em, nie mam dziewczyny (i nie mia?em) i nie zamierzam :p ps g?upi temat
 

RadzioTHC

User
Joined
Mar 16, 2010
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

Hmm to samo co Kurtis gralem w butle poczatkowo bylem innego zdania ale potem jakos sprobowalem i bylo calkiem :p heh
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

Pierwszy - jakie? 13 lat
Jak by?o - Tak sobie, troch? tej radochy ?e "Oooo pierwszy raz! O! Z j?zyczkiem! Oo!", ale i tak s?abo - Nie by?a jaka? cudna :p ledwo przeci?tna :x
Wpadki - Jej stara nas zobaczy?a i mnie z chaty wygoni?a :p
 

Xon

Advanced User
Joined
Jun 15, 2009
Messages
192
Reaction score
11
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

Pierwszy raz poca?owa?em si? w pierwszej gimnazjum. Grali?my sobie w butelk? na wagarach i nagle dosta?em zadanie "Poca?uj Agat? w usta". No to ja sobie my?l? okej. Ona te? chyba nie mia?a nic przeciwko i w miar? nam to wysz?o.
 

Sotwin

Advanced User
Joined
Oct 5, 2008
Messages
158
Reaction score
7
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

M?j pierwszy poca?unek? Nie by?o
Jak wiadomo z nikim :)
NIe ?mjejcie si?, mam 13 lat xD
 

Fezerq

User
Joined
Mar 21, 2010
Messages
37
Reaction score
1
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

M?j pierwszy poca?unek by? troch? wstydliwy, ale nami?tny ^^mia?em wtedy 10 lat i chodzi?em o 2 lata starsz? dziewczyn?.Byli?my ze sob? dosy? d?ugo i chcieli?my spr?bowa? czego? nowego wi?c zabrali?my si? za ca?owanie. Najpierw by? buziak w usta, a potem normalnie ca?owali?my si? po jakie? 5 sec. i pr?bowali?my robi? to d?u?ej.Po 5 min. doszli?my do wprawy i tak to si? zacz??o.:plol
 

Rewizzu

Active User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
92
Reaction score
14
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

Najlepsze 5 sekund w tamtych czasach :)
5-6
na oczach ca?ego przeczkola xd dlatego utkwi?o mi to w pami?ci :S do 3 klasy s?ysza?em tylko "zakochana para jacek i barbara -.-"
 

jablecznik

User
Joined
Apr 1, 2010
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

Mhm.. taki pierwszy poca?unek? 5 klasa.. chodzi?em z tak? jedn? i tak szed?em z ni? i koleg? w szkole i tak normalnie poca?owa?em j?.. Teraz troch? ?a?uj? bo to taka idiotka :D A inaczej z tak? dup? niez??, kt?ra podoba mi si? do tej pory, ale te? nie jest zbyt fajna.. Grali?my w butelk? na zielonej szkol? na "cmok cmok :p" w jakiej? 15 osobowej grupie, ale z niekt?rymi nie chcieli?my si? ca?owa? to ona zrobi?a grupk? i wbili?my do ich pokoju.. 6 os?b.. M?j kumpel, 2 kole?anki z klasy i 3 dziewczyny z innej.. To by?o w 6 klasie.. No i jako? wypad?o, ?e ja i ona i si? ca?owali?my.. Ona na mnie lecia?a wi?c chcia?a si? ze mn? ca?owa?, to sam musia?em odrywa? ryja od niej bo wpierdala?a mi j?zyk do gard?a :eek: A nie mam zamiaru si? ca?owa? z j?zykiem z pierwsz? lepsz? tzw. suk?.. By?o fajnie, tak mi?o, trwa?o to oko?o 5 sekund, ale i tak dobrze by?o. I oczywi?cie musia?a wychowawczyni wbi? a ja si? z ni? ca?owa?em... Ale i tak to taka g?upia dupa, kt?ra pewnie b?dzie si? puszcza?, bo wcze?niej wjeba?a j?zyk jednemu i si? z j?zyczkiem ca?owa?a, a potem nawet si? nie odzywa?a do niego.. Tak samo jest teraz ze mn?, jak wr?cili?my z zielonej szko?y.. Nawet mi 'Cze??' nie powie.. ?adne = G?upie..
 

E3G

User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

Jaki by? wasz pierwszy poca?unek ?: Dobry by?a starsza o rok ;)
Ile mieli?cie lat ?: ja przechodzi?em wtedy do gimnazjum wakacje
Grali?my w Butelke... Na kolonii. Z j?zyczkiem ale szczeg??y zachowam
 

Rad3kk

User
Joined
Mar 26, 2010
Messages
37
Reaction score
3
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

1. Normalny
2. 10
3. Chyba zadna
Ps. Ja tam patrze na cyce , nogi i dupe ;) chociaz smutas tez nie moze byc.
 

Dacomos

Retarded Alpaka
Joined
Nov 17, 2008
Messages
191
Reaction score
67
Age
34
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

W?a?ciwie to nie bardzo pami?tam.
Jedyne co kojarz?, to du?o w?dki.
Rano obudzi?em si? w ???ku obok go?cia kt?ry przedstawia? si? jako Roman.
Z tego co m?wili kumple, by?o mi?o i przyjemnie.


2jagbk3.jpg
 
Last edited:

skovv

New User
Joined
Nov 9, 2008
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

emm...chcia?em tylko powiedzie? ?e lubi? placki xD

Ja te? synu, ja te? //Vrael
 
Last edited by a moderator:

bubin1

User
Joined
May 14, 2010
Messages
24
Reaction score
1
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

Jaki by? wasz pierwszy poca?unek ? Niestety nie by?o ;P ale czekam z niecierpliwo?ci? hahaa
(w tamtym roku u kumpla na urodzinach grali?my w butel?, ale ja tylko da?em ca?usa a nie jaki? 'gor?cy poca?unek)
Ile mieli?cie lat ? (chce mie? 14)
Zaliczyli?cie jak?? wpadk? ? Nie i nie chcia?bym
 
Last edited:

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
30
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

Teraz ja Was powal?.
Mam 16 lat i nigdy si? nie ca?owa?em. Mia?em kilka okazji, ale nie chcia?em, bo powiedzmy, ?e te dziewczyny mi nie odpowiada?y swoim wygl?dem.
Par? si? podobno we mnie podkochuje, ale ca?owa? si? - nigdy nie zazna?em takiego farta xd.

Najlepsze jest to, ?e mia?em dziewczyn?.

XDD!
 

Dother

Advanced User
Joined
Dec 12, 2009
Messages
416
Reaction score
32
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

W wieku 12 lat, teraz mam 14.
Grali?my w prawd? czy wyzwanie, wzi??em wyzwanie, tydzie? p??niej by?a ju? moj? dziewczyn? ;)
?adnej wpadki nie zaliczy?em.
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

Le?eli?my razem w lesie na runie le?nym, w oddali by?o s?ycha? ?piew skowronk?w i ryk dzik?w ale nie przeszkadza?o to nam, byli?my tak w siebie zapatrzeni. ?adne z nas nie potrafi?o wykrztusi? ?adnego s?owa po prostu le?eli?my na przeciwko siebie, w ko?cu przybli?yli?my swoje wargi g?rne i dolne, zamkneli?my oczy i sta?o si?, obudzi?em si?.

A tak serio, to w pierwszej klasie podstaw?wki, w ?wietlicy za biurkiem nauczycielki.
Aktualnie mam 16 lat.

I mia?em jedn? wpadk? ale to nie z ca?owaniem.
 

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

Ja "narazie" nie mam dziewczyny, jesli dzis sie uda... to kto wie :)
moze bedzie ten pierwszy raz :D
przedtem nigdy sie nie calowalem
 

fifa2161

User
Joined
Aug 19, 2009
Messages
21
Reaction score
0
Age
32
Odp: Pierwszy Poca?unek xD

Pierwszy raz ca?owa?em si? na wakacjach jak mia?em 12lat kiedy z dziewczyn? na wieczorowym spacerku ;]
 
Status
Not open for further replies.
Top