What's new

Piwnica pod anio?ami - Secura

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Jako i? Antek wyby?, a Baku to le?, postanowi?em za?o?y? temat. Dotyczy on przysz?ej gildi Piwnica pod Anio?ami, kt?ra b?dzie rozwija?a swoj? "dzia?alno??" na serwerze Secura. Zar?wno nazwa gildi jak i nazwa tematu mog? w przysz?o?ci ulec zmianie. Po?yjemy, zobaczymy. P?ki co screeny b?d? zamieszcza? tutaj: Ja, Uncross, Gudio i Baku (tych ostatnich dw?ch delikwent?w trzeba b?dzie jeszcze nam?wi? :-D). Zapewne znajdzie si? jeszcze kto? kto spe?ni nasze nadludzkie wymagania.

3 screeny zgodnie z regulaminem.

Deja Vu?
dejavut.jpg

Ro?nie nam bloker
17401125.jpg

Bo baku?o si? ba?:"<
55845837.jpg


Co do mojej nazwy postaci to mia?a by? chwilowa. Wredny tutor stwierdzi?, ?e mi nie da name locka, bo nie ?amie regulaminu >.>
 

Fronczekk

User
Joined
Sep 1, 2009
Messages
33
Reaction score
9
Age
28
Odp: Piwnica pod anio?ami - Secura

Pr?dzej czy p??niej i tak dostaniesz name locka, chocia? ten nick jest dobry, podobnie jak nazwa gildii ^^. Na razie zbytnio nie ma co komentowa?, chocia? blokowanie dragon lorda na 14 lvlu to nie lada wyczyn, zw?aszcza, ?e obok by? 60 paladyn, maj?cy prawie 3x wi?cej hp. Poka? skille i lepiej sprzedaj blue robe, a potem kup crown armor. Mam nadziej?, ?e temat si? rozkr?ci, jak temat Secura no-lifes. Mnie nie ci?gnie do rl tibii, ale je?li du?o os?b zacznie gra? na Securze to by? mo?e si? do??cz?.

Pozdrawiam.
 
Last edited:

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Odp: Piwnica pod anio?ami - Secura

O kurde, to Gudio jeszcze ma tego druida? Pami?tam jak go boci? na fibuli...

14 knight blokuje DL'a? Tego jeszcze nie widzia?em, powodzenia.
 
S

Seylit

Guest
Odp: Piwnica pod anio?ami - Secura

Zapowiada si? ciekawie (jak wi?kszo??, Przemu?, Twoich temat?w) i nawet mia?em gra? na Securze, ale z pewnych powod?w nie znosz? ?wiat?w 'optional-pvp'. 14 knight blokuje DLa - kocham ten hardkor ;>

Co do nicku - bwhahahahaha 'Tutor fail'.

Niech si? temat rozrasta, screeny mno?? na pot?g?, a deathlisty ?wiec? pustkami. Powodzenia!

Regards
Seylit
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Odp: Piwnica pod anio?ami - Secura

#Seylit
Uwielbiam Twoje buduj?ce komentarze. Polecia? reput, tylko go nie przepij odrazu!

Dwadzie?cia
67149760.jpg
 
G

Gudio

Guest
Odp: Piwnica pod anio?ami - Secura

1rer68.png

= brak mo?liwo?ci bocenia :<
 

Woxy

Advanced User
Joined
Apr 16, 2009
Messages
406
Reaction score
96
Odp: Piwnica pod anio?ami - Secura

Zapowiada si? ciekawy temat, mam nadziej?, ?e wszyscy zajdziecie bardzo daleko. Co do tego DL'a, to ja nawet na OTS'ie tak nie potrafi? =D. Nie pozostaje mi nic innego, jak ?yczy? Wam wszystkim udanych hunt?w.

btw Przemek. Kt?ra to ju? posta?? ;o
 

Demeroth

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
457
Reaction score
80
Age
31
Odp: Piwnica pod anio?ami - Secura

Przemek ten Tw?j nick owni :D Jednak, ciesz si?, ?e nie zrobi?e? sobie g?upszego nicku (Rotworm, Troll Champion) - a mo?e pr?bowa?e? :p?

Co do listy postaci, po?owie z tych widocznych nale?y si? zmiana nicku...

Gudio, nie m?cz si? drutem na FACC'u. Kupuj PACC i przekonasz si? o sile druta.

No c??, czekam jeszcze na ss Uncrossa i Baka :)
 

Adapse

Advanced User
Joined
Jul 29, 2008
Messages
227
Reaction score
8
Odp: Piwnica pod anio?ami - Secura

No dobra... po wczorajszym deadzie trzeba by?o lekko nadrobi? straty, wi?c poszed?em na hg z nadziej? na szybki exp i dobrego loota, no ale i jedno i drugie niespecjalnie wypali?o.
339hsvn.jpg
 

Waycher

Advanced User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
276
Reaction score
27
Odp: Piwnica pod anio?ami - Secura

No panowie, jestem pod wra?eniem, mam nadziej? r?wnie? ?e temat b?dzie prowadzony, i b?d? m?g? ogl?da? nowe screeny :)
Na 14 lvlu Dl zosta? zblokowany, no nie?le, jeszcze niedawno by?o s?ycha? o 17 (to by? knight blokuj?cy Demona //Sey), a tu Przemek sobie blokuje dla. Mam nadziej? ?e b?dziecie si? bawi? gr? i wa?ci?, bo jest waste, jest impreza.
No ?ycz? wam licznych komentarzy, wielu awans?w tych w g?r?, oraz jak najmniej "awans?w w d??".
GL & Have Fun.


@Przemek.
Ty to masz talent do wymy?lania nick?w \o/


@Sey,
Nie, rekord zblokowania dla by? przez 17 lvl jeszcze niedawno
 
Last edited:

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Piwnica pod anio?ami - Secura

Zjesz Mi Pierogi? No bez kitu! Czy b?d? przekupywa?a kadr? za Vipy?!

Wam si? nie nudzi to ci?g?e przenoszenie ze ?wiata na ?wiat? :s
 

Uncross

Confutatis maledictis
Joined
Sep 24, 2008
Messages
312
Reaction score
45
Age
33
Odp: Piwnica pod anio?ami - Secura

Chuj, niech b?dzie. Generalnie ostatnio nie dzieje si? zbyt wiele, ot zabijamy nud? biegaj?c po mapie. By? mo?e dzi? zajmiemy si? sealami na banshee quest. Mam te? zamiar dobi? lvl, zosta?o chyba 30k expa do awansu.

1195i0j.jpg

Wczoraj wieczorkiem ora?em water elementale. Co ciekawe wyszed? zajebisty profit. Dwie pere?ki (3k each), troch? ?mieci, oko?o 3k w platynkach i knight legsy za spraw? rusty remover?w. Cho? raz cokolwiek si? zwr?ci?o. Zazwyczaj dzie? sp?dzam na wchodzeniu we wszystkie mo?liwe cave'y i nie przynosi to zbyt wielkich zysk?w. Czas wybra? si? na demon?? Osobi?cie dra?ni mnie molts i nie wiem czy mam ch?? bawi? si? z warlockami.

2niphm8.jpg

Je?li na dniach zabierzemy si? za final room banshee questa to postaram si? podrzuci? wtedy jakie? screeny. Og?lnie trzeba zebra? jeszcze kilka os?b wi?c je?li kto? ma 60+ lvl i nie wykonany banshee quest na Securze to zapraszam.

168tuyp.jpg

Catch me if you can.
 

Blacker

Advanced User
Joined
Jan 11, 2009
Messages
199
Reaction score
21
Odp: Piwnica pod anio?ami - Secura

Pi?knie. Uncross i can catch you ! Je?eli pozwolici? to do??cze do teamu ? Jako ?e nigdzie niechce mi si? gra? tylko w tego topa to mog? pomaniaczy? troche ;x. A screeny pi?kne, 9/10 bo zero pozdrowionek dla mojej osoby :p.
 

Uncross

Confutatis maledictis
Joined
Sep 24, 2008
Messages
312
Reaction score
45
Age
33
Odp: Piwnica pod anio?ami - Secura

Obiecany awans:

2pqq4ub.jpg

Od jutra ca?kiem nowy poziom zabawy - pora na konto premium.
 

Adapse

Advanced User
Joined
Jul 29, 2008
Messages
227
Reaction score
8
Odp: Piwnica pod anio?ami - Secura

Tadam!
242a6w2.jpg
 

Uncross

Confutatis maledictis
Joined
Sep 24, 2008
Messages
312
Reaction score
45
Age
33
Odp: Piwnica pod anio?ami - Secura

To jakie? fatum.. Z ka?dym nowym paccem, z ka?d? now? wtedy podr??? na Darashie l?duj? na Ghost Ship. Dziz..

2lkbqyb.jpg

Pora zabi? nud?!
 

Ksodio

Advanced User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
388
Reaction score
30
Age
73
Odp: Piwnica pod anio?ami - Secura

Wiesz co si? liczy szacunek ludzi z piwnicy..:S
Temat dosy? ciekawy fotki fajne posiadam 17 druida na sacurze lecz nie mam ch?ci gry bez pacc..
 

Uncross

Confutatis maledictis
Joined
Sep 24, 2008
Messages
312
Reaction score
45
Age
33
Odp: Piwnica pod anio?ami - Secura

Tak jak obieca?em! Dzi? huncili?my nud? =D

2mpygcl.jpg

Generalnie podziemiami od Isle of Kings dotarli?my do Banshee Questa. Okaza?o si?, ?e omin?li?my wszystkie seale, a kr?lowa zdechlak?w nie doceni?a tego, twierdz?c, ?e nie mo?emy wej?? do final roomu bez uprzedniego zaliczenia wszystkich piecz?ci. Na dodatek zostali?my wybitnie ?le potraktowani przez jej ?wit?.

2h707f7.jpg

Nie mogli?my pozwoli? by usz?o to bydlakom na sucho. Zdecydowali?my si? pokaza? kr?lowej, ?e Nocebo si? nie lekcewa?y. Nie wiele my?l?c rzucili?my si? w wir walki. Jak przysta?o na prawdziwych fajter?w wyszli?my z tego z u?miechem na twarzy podczas gdy Banshee Queen op?akiwa?a swoich poddanych ^^

16kig3.jpg

My?l?, ?e jeszcze tej nocy b?dzie trzeba w ko?cu odwiedzi? Edron i poszuka? kijaszka. Tak wi?c ju? jutro mo?na si? spodziewa? Full Beggara.
 

furious

Active User
Joined
Jun 26, 2008
Messages
105
Reaction score
7
Odp: Piwnica pod anio?ami - Secura

Zajrza?em do tematu, na Securze nie gram, ale ogl?daj?c fotki to ?adnie wam idzie. Chyba najwi?kszy podziw dla Poktana i Gudia bo maj? facc... Gratuluj? zrobienia banshee. ?ycz? rozwini?cia gildii i 100 czy tam ile chcecie lvla. Temat mi?o si? ogl?da, nie jest to bezsensowne walenie screen?w.
Pozdrawiam.
 
Top