What's new

[PK] Tylko profesjonalny Team !

Status
Not open for further replies.

Vita

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
127
Reaction score
1
Witajcie !

Zainspirowany tym pomys?em, postanowi?em za?o?y? sw?j, praktycznie taki sam temat.

Chyba nie musz? du?o t?umaczy? - chcia?bym uzbiera? ekip?, z kt?r? b?dzie mo?na przeprowadzi? "obl??enie" OTSa. O co dok?adnie chodzi - poszukamy ciekawego OTSa. Przy poszukiwaniach prosi?bym o to, aby:

- Serwer by? w miar? ?wie?y; nie biega?y na nim same H-LvL,
- Protok?? klienta znajdowa? si? miedzy 8.41/42 a 8.50,
- Gra?o na nim w miar? du?o os?b, powiedzmy, ?e ok. ~25 wystarczy,
- Znajdowa?a si? na nim RL Mapa ( razem z Gengi?, Oken, Pyre itd. ).

Nie jest to chyba wielkim problemem znale?? takiego OTSa - wystarczy rzut kamieniem, i ju? trafi? w 3 dok?adnie pasuj?ce do mojego opisu =)

Jak to b?dzie dok?adnie wygl?da?o ( oczywi?cie gdy znajdziemy ju? graczy ):

1. Ustalamy wszystkie dane dotycz?ce OTSa, wszyscy omawiamy wst?pne taktyki na VT,
2. Je?li wszystko zostanie ustalone, mo?emy zalogowa? si? na OTSa i zacz?? ?wiczy? skill / mlvl ( nie nabijamy lvl ! ),
3. W ustalony dzie? ( na 99,98% sobota ) expimy tyle, ile damy rady. Nie chc? wym?wek typu znudzi?o mi si?, i nie interesuje mnie jak expicie - czy r?cznie, czy na bocie. Po prostu ka?d? woln? chwil? macie po?wi?ci? na expa,
4. Zale?nie od tego, czy uzbieramy kas?:
a) kupujemy na sk?adk? PKT w SMS Shop ( chyba, ?e b?dzie bardzo tanio ), i kupujemy kas?, powiedzmy 100cc, a ka?dy dostanie swoj? dzia?k?,
b) je?li podczas gry nazbierali?my do?? kasy, pomijamy punkt a i przeliczamy odpowiednio ile potrzebujemy manas?w / uh / sd / innych rzeczy, a nast?pnie wydajemy kas? na pe?ne uzbrojenie ( nie zapomnijcie o AOLu :D ),
5. Dzie? nast?pny ( i znowu, po sobocie jest niedziela :) ) przeznaczamy na dopracowanie taktyki, doszlifowanie skilla, zdobywanie EQ itd., oraz na najwa?niejsze - na WARa :p

No dobra, a czego oczekujemy od graczy:

- Sprawny mikrofon ( MUSI BY? ! )
- Minimum 15 lat ( chyba, ?e jest po mutacji, albo napier*ala si? jak nikt inny o_O )
- Dost?pno??, zaanga?owanie, lojalno??, humor, pos?usze?stwo,
- No super by by?o, gdyby ka?dy mia? te 2,44z? na telefonie :/

Nie podajemy ?adnych GG. Nie chc? ?adnych konferencji ani rozm?w. Ka?dy, kto si? dostanie otrzyma wiadomo?? na PW z informacjami o dost?pnie do Ventrillo. Dostaniecie tak?e moje GG, na kt?re piszecie tylko w razie problem?w, gdy np. VT nie dzia?a.

No, to chyba tyle na wst?pie. Poni?ej znajduje si? lista, kt?ra b?dzie aktualizowana wraz z post?pem. W dolnym po?cie natomiast jest zarezerwowane miejsce dla informacji o OTSie, na kt?rym aktualnie gramy.

"White Eagles" ( 0/20 ):
1. Master Sorcerer / Elder Druid ( 0/10 )
~
~
~
~
~
~
~
~
~
~
2. Royal Paladin ( 0/6 ):
~
~
~
~
~
~
3. Elite Knight ( 0/4 ):
~
~
~
~


Legenda:

Nick - kolor lidera gildii ( czyli mnie ),
Nick - kolor vice-lidera gildii,
Nick - kolor commandera.

Serdecznie zapraszam, oto formularz rekrutacyjny. Zg?oszenia pisane nie na wz?r nie b?d? w og?le uwzgl?dniane, a ka?dy SPAM b?dzie raportowany :)

Code:
[b]Wiek:[/b]
[b]Nick:[/b]
[b]Profesja:[/b]
[b]Dlaczego ja:[/b]
[b]Kontakt:[/b]

?adnie przekopiowa? i uzupe?ni?. Spocznij. Odmaszerowa? =)
 

Vita

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
127
Reaction score
1
Odp: [PK] Tylko profesjonalny Team !

Rezerwuj? posta na potrzeby tematu, prosz? o wyrozumia?o?? ;)
 

Vita

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
127
Reaction score
1
Odp: [PK] Tylko profesjonalny Team !

~ Refresh / 24h ~
 

tuba97

Active User
Joined
Oct 6, 2009
Messages
72
Reaction score
1
Age
27
Odp: [PK] Tylko profesjonalny Team !

Ja mog? doj?? ale nie mam mikrofonu sprawnego.
Moje gg to 18508128.
 

Vita

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
127
Reaction score
1
Odp: [PK] Tylko profesjonalny Team !

Mikrofon jest w 100% wymagany, wybacz... Zbieramy nie dobry, nie bardzo dobry, ale najlepszy zesp??. Wi?c musimy mie? swoje standardy :)
 

pera

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
189
Reaction score
4
Age
31
Odp: [PK] Tylko profesjonalny Team !

Mo?e i p??no, ale je?li aktualne to ja z ch?ci? bym zagra?
Wiek: 17, rocznikowo 18
Nick: Erosay
Profesja: ED
Dlaczego ja: dla tego ze lubi? gra? w dobrym teamie no i najwa?niejsze, ?e ogarniam.
Kontakt: GG, PW, TEL - w razie konieczno?ci.
 
Status
Not open for further replies.
Top