What's new

[Plagiat]Wywiad z Mateuszem Dragonem Wielkim

Status
Not open for further replies.

Opip123

New User
Joined
Oct 25, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Mo?e najpierw si? nam przestawisz? Wiek, imi?? Gdzie mieszkasz?

Cze??. Mam na imi? Mateusz, 22 lata i pochodz? z Warszawy.

Pare s??w o Twojej postaci?

Level 267, magic level 81, skille s? ma?o wa?ne a, i fishingu mam 47.

Mateusz Dragon Wielki jest Twoj? pierwsz? postaci??

Tak.

Ile nim grasz?

Akurat w styczniu mijaj? 2 lata.

To chyba ma?o czasu by osi?gn?? a? taki level, uwa?asz si? za power gamera?

Nie przeginam w byciu online, przewa?nie czas w Tibii sp?dzam na expieniu, a expie systematycznie wi?c chyba st?d ten level.

Wielu graczy ciekawi, jak i gdzie expisz?

W chwili obecnej expie sam z sd’kami na Goromie, zabijaj?c Demony.

M?wi?c szczerze, masz bardzo kontrowersyjny nick, dlaczego wybra?e? w?a?nie taki?

Takie natchnienie mnie nasz?o jak zak?ada?em posta?…

Wi?c ?wiat Harmonia te? przypadkowy?

Wszystko by?o pod namow? kogo?, nie mia?em poj?cia o grze kiedy zak?ada?em posta?.

Nie nudzisz si? na Harmonii? To ?wiat non pvp… nie denerwuje Cie czasami to, ?e nie mo?esz kogo? zaatakowa??

Jest pare os?b, kt?re bym ch?tnie ubi?, ale jestem ?wiadom tego gdzie gram i nie my?le o tym.

Jakby? m?g? teraz przenie?? swoj? posta? na ?wiat pvp, zrobi?by? to?

Nie. Tutaj mam ju? sporo kumpli, i w miare dobrze mi si? gra, a poza tym na ?wiatach pvp gra za ma?o os?b.

W?a?nie… gildia Ruthless. Mo?e co? o niej opowiesz?

Jest to gildia g??wnie powsta?a z cz?onk?w gildii Moonblades na Harmonii. P??niej wi?kszo?? przenios?a si? na Refugi?, a cz??? zosta?a tutaj + dosz?o jeszcze kilku sprawdzonych kumpli.

Tibia to s?aba gra pod wzgl?dem grafiki i efekt?w, co Ci? wci?gn??o do niej kiedy? i co Cie przyci?ga do niej Teraz?

Nie mam por?wnania do innych podobnych gier bo nigdy nie gra?em, po prostu wci?gn??a mnie na pocz?tku i tak ju? zosta?o.

Jak my?lisz, czy ta gra zmierza w dobrym kierunku? Cz?ste update’y, co raz wi?cej nowych rzeczy…

Tak, s? jakie? zmiany - ale nie te potrzebne. Najgorszy jest spadek cen przedmiot?w i musz? co? z tym zrobi?.

Je?li jeste?my juz przy updatach, jak oceniasz ostatni ?wi?teczny update? Co Ci si? w nim najbardziej podoba?

To co mi si? najbardziej podoba naprawd? ci??ko powiedzie?, chyba same wykonanie PoI Questa, chocia? nagroda te? nie najlepsza…

Co wzi??e??

Arcane Staff, oczywi?cie dla mag?w nie jest przewidziana konkretna nagroda :/

A jak z nowym wygl?dem Tibia.com? ?adniejszy? Brzydszy?

Jak dla mnie, ma?e znaczenie ma wygl?d Tibia.com. Do tamtego si? przyzwyczai?em i ta zmiana mi si? nie podoba.

Jaka rzecz w Tibii Ci? najbardziej denerwuje?

Brak szybkiej mo?liwo?ci sprzeda?y wszystkich item?w.

Mo?na wywnioskowa?, ?e du?o lootujesz. Ile ?rednio wydajesz kasy na expienie, i ile przy tym zarabiasz?

Zrobienie levela kosztuje mnie oko?o 1300k, mo?na powiedzie?, ?e zarabiam teoretycznie bo sprzeda? co? to naprawd? wielka sztuka.

Twoje ulubione miasto w Tibii? Gdzie sp?dzasz najwi?cej czasu?

Tu gdzie mam domek - Venore.

Walczy?e? ju? z jakim? z boss?w? Morgaroth? Orshabaal? A mo?e Ferumbras?

Niestety na Harmonii nie by?y nam dane.

Posiadasz jakie? rzadkie przedmioty, kt?rymi mo?esz si? szczeg?lnie pochwali??

Mam m.in. Pharao Sword, Crystal Mace, Phoenix Shield, Twin Axe, przedmioty z PoI Questa, annihilation teddy bear.

Niestety teraz wi?kszo?? rare-item?w staje si? zwyk?ymi rzeczami dostepnymi dla wi?kszo?ci os?b… a? si? boj? co b?dzie w nast?pnym update.

Nie ?a?ujesz tego, ?e nie jeste? sorcem?

Czasami, ale teraz sorcem to nie jest sztuka expi?. Przed druidem stoj? wi?ksze wyzwania, szczeg?lnie sorcem na non-pvp jest zbyt ?atwo.

Wi?c jak si? czujesz b?d?c najlepszym druidem w Tibii?

Dla mnie to nie ma znaczenia, po prostu expie. A to, ?e inni robi? tego expa troche mniej to nie m?j problem.

Dobre wyt?umaczenie. Masz jaki? cel w grze? Czy b?dziesz tak expi? ca?e ?ycie? ;>

Expie p?ki sprawia mi to przyjemno??, nie wiem jak dalej b?dzie… my?l?, ?e w nast?pnym update dodadz? co? dla high leveli.

Przejd?my w sprawy rl. Czym si? zajmujesz?

Jestem jeszcze studentem.

Jaki profil?

Informatyka.

W twojej okolicy du?o os?b gra w Tibie? Mo?e zacz?li gra? bior?c przyk?ad z Ciebie?

Ja nikogo nie zach?cam do tej gry, chocia? sporo os?b si? za mnie podaje - to mo?e dlatego.

To wszystko - dzi?ki za wywiad. Masz prawo pozdrowi? par? os?b.

Wi?c pozdrowienia dla: Caldo Cavallo, Sorcerer of the dark age, os?b, kt?re znam od pocz?tku mojej przygody z Tibi? oraz mojej gildii Ruthless.
 

Simivar

Senior User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
1,200
Reaction score
131
Odp: Wywiad z Mateuszem Dragonem Wielkim

Odp: Wywiad z Mateuszem Dragonem Wielkim

Po pierwsze, z?y dzia?. To powinno by? tutaj.
Po drugie, napisz sk?d skopiowa?e?.
Po trzecie, zaznacza si? kto pyta, kto odpowiada, kt?re to pytanie, kt?re to odpowied?.
Po czwarte, stare.
Po pi?te, wr?? jak ju? to zrobisz.

//Temat zamykam i do kosza :)
 
Status
Not open for further replies.
Top