What's new

play internet a gra

Status
Not open for further replies.

azatar90

User
Joined
Jan 7, 2009
Messages
44
Reaction score
0
Age
34
gra ktos moze z was na modemie huwei w playu bo niewiem czy warto zaczynac grac a jestem w delegacji pozdro
 

mateusz2277

Advanced User
Joined
Feb 21, 2010
Messages
402
Reaction score
22
Odp: play internet a gra

Mam ten najnowszy modem w play Pr?dko?? ??cza podawali ?e b?dzie 2 mb/s i taka jest ping na speed tescie waha sie w granicach 45-50, nie rozlacza si? nie mam z nim zadnych problem?w.
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: play internet a gra

Gra?em na szcz??cie ju? nie gram!
Gra?em na modemie HUWAI(Czy jako? tak) z Plusa i mog? powiedzie? ?e katastrofa na RL mi s?abo lagowa?o a na OTS'ach lepiej nie gada?.
Co jak co ale jak masz transfer ograniczony tak jak ja mia?em to licz si? z takimi SMS'ami jak: Pr?dko?? transmisji zosta?a obni?ona prosimy dokupi? dodatkowe MB.
Nie polecam !
 

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: play internet a gra

Gram na te? na HUAWEI, do 4mb i zero lag?w (play)
 

mateusz2277

Advanced User
Joined
Feb 21, 2010
Messages
402
Reaction score
22
Odp: play internet a gra

@Kahras
Po 1
On pyta si? o internet w PLAY a nie w Plusie
Po 2.
Modem?w Huawei jest bardzo wiele.
Po 3.
Wiadomo ?e Internetu Mobilnego nie kupuje si? do ?ciagania film?w lub gierek, tylko do przegl?dania stron internetowych lub grania w gry, kt?re nie pobieraj? du?o transferu (np. tibia)
 

azatar90

User
Joined
Jan 7, 2009
Messages
44
Reaction score
0
Age
34
Odp: play internet a gra

Dok?adnie mam modem huwei generalnie wiem ze nie ga sie na takich modemach ale jestem w delegacji na 6 miesiecy jezeli chodzi o zasieg jest dosc spory jesem w duzym miescie ale boje sie bo mam dosc wysokopoziomowa postac a generalnie zauwazylem ze strasznie net zjada
 
Status
Not open for further replies.
Top