What's new

[Pocz?tkuj?cy] Pixelmania!

Status
Not open for further replies.

Lsrv

Active User
Joined
Feb 25, 2012
Messages
78
Reaction score
7
Na razie skromne prace:

wand.png
burning_arrow.png
pantera_mask.png
3g7d1.gif
rrnRq.gif
 

sioter5

Senior User
Joined
Feb 15, 2012
Messages
514
Reaction score
29
Odp: [Pocz?tkuj?cy] Pixelmania!

No szczerze to mi si? jako? to nie widzi.
No ale jak to pocz?tki ;P ?ycz? dalszej pracy lecz bardziej udanej.
Czekam na Twoje SS z dalszej pracy.:D:D
Pozdrawiam..
 

Lsrv

Active User
Joined
Feb 25, 2012
Messages
78
Reaction score
7
Odp: [Pocz?tkuj?cy] Pixelmania!

Dosz?a nowa praca:
pantera_mask.png
 

puma0909

Active User
Joined
Jan 10, 2009
Messages
83
Reaction score
3
Odp: [Pocz?tkuj?cy] Pixelmania!

Jak na pocz?tkuj?cego to ca?kiem ?adne :D
 

Lsrv

Active User
Joined
Feb 25, 2012
Messages
78
Reaction score
7
Odp: [Pocz?tkuj?cy] Pixelmania!

Kolejna
3g7d1.gif
 

ichigo1995

Active User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
54
Reaction score
1
Odp: [Pocz?tkuj?cy] Pixelmania!

@up co to jest?

jak narazie slabo ale cwicz dalej
 

Lsrv

Active User
Joined
Feb 25, 2012
Messages
78
Reaction score
7
Odp: [Pocz?tkuj?cy] Pixelmania!

FireBlast atak z pokemon?w
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: [Pocz?tkuj?cy] Pixelmania!

A wi?c. Zaczn? od r??d?ki, cho? i to drugie(niedawno dowiedzia?em si?, ?e to strza?a) b?dzie mia?o wiele wsp?lnego z r??d?k?. Wi?c mo?e jednak zaczn? od 2 itemk?w na raz.
I w jednym i w drugim zrobi?e? zdecydowanie za kr?tkie drewniane elementy. Wzoruj si? na tibijskich grafikach. Robi?c od zera ca?y czas obawiam si?, ?e albo nic nie osi?gniesz, albo osi?gniesz po d?u?szym czasie, ni? studiuj?c tibijsk? grafik?. Sp?jrz na strza??(2 item dla czytaj?cych :D). Jest bardzo d?uga, bo zajmuje praktycznie ca?e miejsce, a strza?y cipsoftu s? nie do?? dwa razy kr?tsze, to jeszcze szersze. Zreszt? sam popatrz:

leny.png


To jest konieczne, aby odpatrywa? od tibii jak oni robi? itemki. Inaczej trudno, ?eby? si? tego nauczy? naprawd? dobrze. W strzale tibijskiej wida? lotk?, czyli to na ko?cu, dzi?ki czemu strza?a dobrze lata. U Ciebie nie do?? jest ona bardzo ma?a, to wydaje si? by? ?elazna o_O. Tak na pewno nie powinno by?. No i grot strza?y. Pr?dzej powiedzia? bym ?e to pochodnia ni? ostra, ?mierciono?na, ognista bro?. Nawet przy ogniu i innych elementach trzeba uwzgl?dni? ?elazny grot. To jest niezwykle wa?ne. Z r??d?k? sprawy maj? si? podobnie, tyle, ?e tu gwiazdka jest do?? dobra. Szkoda tylko, ?e takie r??d?ki to mog? dzieci z pierwszych klas na karnawa? przynosi? ... Na pewno powiniene? robi? je mniej bajkowe, a bardziej fantasy.

Oceny nie daj?, bo naprawd? nie znam oceny. Dla mnie jeste? pocz?tkuj?cym, a pocz?tkuj?cy to wszyscy, kt?rzy zaczynaj?. Zatem wi?kszo?? robi tak samo, a ocenia? tego si? wg. mnie nie da ;D

Co do maski(3 item) - Na ... robisz mask?? Nie lepiej ?wiczy? si? w ?elaznych he?mach itd. ni? w takim czym?? >.< Na pewno na masce cieniowania nie po?wiczysz. Ja sam go nie widz? na Twojej pracy. Podpatruj cieniowanie tibijskich he?m?w i staraj si? robi? w?asne.
A to ostatnie to niestety nie wiem czym jest, zatem za bardzo nie wiem jak to oceni?. Powiem tak: Cieniowanie na pewno lepsze ni? w masce, bo widoczne, ale na Twoim poziomie jeszcze nie r?b animacji. Staraj si? robi? p?ki co itemy. Najlepiej przerabiaj i edytuj, bo takim sposobem mo?na nie do?? zrozumie? cieniowanie, to jeszcze po?wiczy? rysowanie i kolorowanie.

?ycz? Ci powodzenia i ju? za ok. rok chce widzie? Twoje genialne prace, kt?re b?d? m?g? oceni? ;D ?wicz, ?wicz i ?wicz a efekty b?d? widoczne ;)
 

Yondaime

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
311
Reaction score
21
Odp: [Pocz?tkuj?cy] Pixelmania!

/\zajmij si? swoimi outfitami,a nie si? wypowiadasz o czym? o czym nic nie wiesz ;].
Co tu du?o m?wi?,od roku[bo tyle si? chyba znamy?] stoisz w miejscu.Mo?e i po treningu da?o by si? co? z ciebie wykrzesa? ale musisz mie? do tego zapa?,kt?rego ci brakuje.
Tak wi?c je?eli zabierzesz si? za to na powa?nie to na pewno osi?gniesz wyznaczony sobie cel.
POWODZENIA!
 

Lsrv

Active User
Joined
Feb 25, 2012
Messages
78
Reaction score
7
Odp: [Pocz?tkuj?cy] Pixelmania!

/\zajmij si? swoimi outfitami,a nie si? wypowiadasz o czym? o czym nic nie wiesz ;].
Co tu du?o m?wi?,od roku[bo tyle si? chyba znamy?] stoisz w miejscu.Mo?e i po treningu da?o by si? co? z ciebie wykrzesa? ale musisz mie? do tego zapa?,kt?rego ci brakuje.
Tak wi?c je?eli zabierzesz si? za to na powa?nie to na pewno osi?gniesz wyznaczony sobie cel.
POWODZENIA!

Przez ten ca?y rok nie robi?em pikseli, a dzisiaj wr?ci?em
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: [Pocz?tkuj?cy] Pixelmania!

Pierwszy item w pierwszym po?cie, wed?ug mnie jest najlepszy.
Najbardziej przypad? mi do gustu, reszta nie zbyt za dobra.
Na pocz?tki nie jest ?le, trzymaj fason i trzymaj si? dobrej krytyki.

Elo ;)
 

Lsrv

Active User
Joined
Feb 25, 2012
Messages
78
Reaction score
7
Odp: [Pocz?tkuj?cy] Pixelmania!

Moja ?wie?a i zarazem najlepsza praca
rrnRq.gif
 

Nixodin

Advanced User
Joined
Mar 31, 2010
Messages
197
Reaction score
10
Odp: [Pocz?tkuj?cy] Pixelmania!

Zajmij si? teraz czym? innym zamiast cienkimi pochylonymi patyczkami, ok? Tu nie ma co ocenia?. Wygl?da to gorzej ni? przeci?tnie. Wiem, ?e jest tam co? ???tego, ale nie jestem pewien co to jest.
 

malsoft

Active User
Joined
Mar 3, 2012
Messages
54
Reaction score
1
Odp: [Pocz?tkuj?cy] Pixelmania!

bardzo skromne prace 2/10
 
Status
Not open for further replies.
Top