What's new

Podaruje VPS :D

Status
Not open for further replies.

mial123

Advanced User
Joined
Apr 2, 2009
Messages
307
Reaction score
24
Witam, szukam osoby kt?ra ma ciekawy pomys? na OTS, jednak nie ma na to ?rodk?w, co bym chcia? w zamian? W?a?nie nic, tylko mi?? zabaw? na OTS, bez ingerencji z mojej strony


Parametry silnika:
Procesor: 2 x 2.5GHz
Gwarantowana pami?? RAM: 3 GB
Wielko?? dysku SSD: 50 GB
System: Linux

Zg?oszenia powinny wygl?da? nast?puj?co:
Code:
Imie:
Pomys?:
Projekt:
Mapa: 
Kontakt:
*Reszta informacji p??niej
Kr?tkie wprowadzenie:

Tak jak napisa?em nie oczekuje niczego w zamian, chce tylko widzie? ?e trwaj? prace nad OTS. Wszystkie sprawy zwi?zane z OTS za?atwiacie sami, ja postawie tylko maszyn?! Wst?pnie oferuje okres pr?bny na 7 dni, je?eli spodoba mi si? pomys? i gracze b?d? gra?, przed?u?ymy znajomo?? :D Je?eli jednak OTS b?dzie zaniedbany przez te 7 dni, zrywamy umow?(pliki zostan? usuni?te, nie zostan? nigdzie zapisane!)! Tyle to by by?o od mnie na start. Je?eli macie jakie? pytania, to ?mia?o pisa?.

Informacje przydatne
- Pliki zaraz po sko?czeniu wsp??pracy zostan? usuni?te, nie zostan? one skopiowane.
- Nie b?d? kopiowa? ani krad? ?adnych plik?w z OTS
- Mile widziane gotowe w?asne prace, nie dopiero zacz?te, czy te? ?ywcem pobrane z Google :D
- Po okresie pr?bnym je?eli wsp??praca si? nie powiedzie, mo?na napisa? kolejna pro?b? dopiero po 30 dniach!

* lista ta mo?e si? powi?kszy?, jednak powy?sze pkt. s? przestrzegane przez autora.


Lista os?b kt?re dosta?y VPS:
*#01 - demolit999 - nie wywi?za? si? z zobowi?za?, praca przerwana po 7 dniach;
*#02 - Never Give Up - nie wywi?za? si? z zobowi?za?, praca przerwana po 7 dniach; brak kontaktu;
*#03 - Simon - okres pr?bny
 

demolit999

Advanced User
Joined
Nov 21, 2012
Messages
168
Reaction score
1
Odp: Podaruje VPS :D

Witam
Imie: Szymon
Pomys?:postawienie serwera z masa eventow, najazdow, pkt na gildie, loterie konkursy updaty serwera wiecej pomyslow oraz informacji mysle ze na priv ;]
Projekt:tibia 8.6 evo + w pozniejszym czasie wara ( jak pod tibie 8.54 lub 8.1 ) 1/1 i ale nad tym projektem jeszcze dyskutujemy ale co do otsa mam naprawde swietna ekipe do stawiania projekt w 100 % wypali to nie nasz pierwszy ots
Mapa: evolution 8.6 50mb
Kontakt:gg 51212049 lub telefon na priv podam
 

mial123

Advanced User
Joined
Apr 2, 2009
Messages
307
Reaction score
24
Odp: Podaruje VPS :D

---
 
Last edited:

mial123

Advanced User
Joined
Apr 2, 2009
Messages
307
Reaction score
24
Odp: Podaruje VPS :D

~~od?wie?am, zapraszam do tematu
 

maciejx

User
Joined
Apr 30, 2014
Messages
22
Reaction score
2
Odp: Podaruje VPS :D

Imie: Maciej
Pomys?: mapa zrobiona od podstaw, z r??nymi skryptami (najnowsze eventy itp)
Projekt: Silnik od gracza dla graczy, pocz?tkowo OTS oferowa? by wszystko za darmo w celu poprawy mapy. Po kilku tygodniach by?my zrobili oficjalny start.
Mapa: W?asna
Kontakt: na PW
 

mial123

Advanced User
Joined
Apr 2, 2009
Messages
307
Reaction score
24
Odp: Podaruje VPS :D

zapraszam do tematu :) ju? nied?ugo rozdaje pierwsze VPS
 

vestel

User
Joined
Dec 8, 2013
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Podaruje VPS :D

Imie: Karol
Pomys?: pracuje na silniku megaevo by helper ino strasznie duzo wniego juz wlozylem pracy ;D
Projekt: do otsa brakuje mi tylko vpsa
Mapa: W?asna
 

Simon Legend

Active User
Joined
Sep 6, 2014
Messages
89
Reaction score
10
Odp: Podaruje VPS :D

Jak? maj? pewno?? ziomeczki kt?re podaruj? ci sw?j dopracowany silniczek ?e nagle nie zerwiesz kontaktu? :>
 

mial

New User
Joined
Nov 11, 2014
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Podaruje VPS :D

Witam
Imie: Szymon
Pomys?:postawienie serwera z masa eventow, najazdow, pkt na gildie, loterie konkursy updaty serwera resety Eventy Co chwlie prawoe wiecej pomyslow oraz informacji mysle ze na priv ;]
Projekt:tibia 8.6 Najlepsza mapa evo :D ( jak pod tibie 8.60 lub 8.1 ) 2/1i ale nad tym projektem jescze sobie Obgadujemy ale co do otsa mam Super Ekipe i ?wietna :p Mila jest do stawiania projekt w 100 % wypali to moj 1 ots
Mapa: Evolution EVOO 8.6 50 mb
Kontakt:gg 4770198
 

mial123

Advanced User
Joined
Apr 2, 2009
Messages
307
Reaction score
24
Odp: Podaruje VPS :D

Simon Legend niestety to ju? kwestia zaufania, nie da rady tego pokaza?, dopiero po pewnym czasie, zapraszam do tematu :)
 

Never Give Up

Forum friend
Joined
Jul 7, 2010
Messages
1,552
Reaction score
69
Odp: Podaruje VPS :D

Imie:patryk
Pomys?:Serwer pokemon-ots (Wolny exp,nowe systemy,w?asna mapa itp0
Projekt:pokeOts
Mapa: Du?a
Kontakt:GG:4677354-priv

Na ostatniej edycji w godzinach szczytu mia?em ok.70-150os.
 

GodOts

Advanced User
Joined
Oct 15, 2012
Messages
271
Reaction score
4
Odp: Podaruje VPS :D

Imie: Kacper
Pomys?: Serwer Evo z przerobion? map?, nowe systemy, eventy, potwory, w?asne spelle
Projekt: Mam ju? wszystko praktycznie gotowe, wystarczy wprowadzi? par? poprawek i odpali? na test na 2-3 dni w czasie testu poprawia? ewentualne bugi i po testach zrobi? normalny start
Mapa: w 90% przerobiona
Kontakt: GG : 51616098 :)
 
Status
Not open for further replies.
Top