What's new

Podr?? do piekie?.

Status
Not open for further replies.

Nemaneth

User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
16
Reaction score
1
Age
13
Odp: Podr?? do piekie?.

Czytaj?c to co napisa?e?, du?o chcia?o mi si? pi? :p.
Zaprawd? du?? dawk? emocji prze?y?em, czytaj?c niekt?re frag m?ty.
naprawd? du?y potencja? dla ciebie poniewa? du?o si? napisa?e? :p, ale to jest najwa?niejsze bo je?eli napisa?e? opowiadanie bardzo d?ugie, to tak? osobowo?? jak moja bardzo dobrze i sympatycznie zach?ca do czytania.

Teraz Opinia.

opowiadanie Podr?? do Piekie? naprawd? dobre, i jeste? dobry w pisaniu odpowiadaniach.
Wi?kszo?? mojego zdania napisa?em na samym pocz?tku.

Ocena 9,8/10
^_^
 

Vvex

Banned
Joined
Jun 28, 2009
Messages
460
Reaction score
91
Odp: Podr?? do piekie?.

C??, wci?gaj?ce opowiadanie.
Bardzo dobrze opisane, wci?gaj?ce. By?em bardzo zaciekawiony czytaj?c ten tekst.
Ju? sam tytu? mnie przyci?gn??
"Podr?? do piekie?."
Twoje opowiadanie naprawd? jest dobre i powiem ci tak pisz wi?cej bo wychodzi co dobrze...

Ocena 9/10.

Pozdrawiam
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: Podr?? do piekie?.

Ju? nied?ugo cz??? V pojawi si? na pierwszej stronie, zacznijcie wyczekiwa? dalszych los?w mojego bohatera.




Zapraszam gor?co do komentowania.
 
Last edited:

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: Podr?? do piekie?.

Mog? zapyta? czemu ci?gle piszesz centerem? Tobie si? to mo?e podoba?, ale mnie np wkurza to, jak ci?gle gubi? zdanie, albo nie wiem gdzie jestem. Jak chcesz co? napisa?, to zr?b to tak, ?eby si? czytelnikowi podoba?o stylistycznie i wizualnie, a nie tylko Tobie. To akurat by? fail (po za tym widz?, ?e wi?kszo?? Twoich post?w taka jest, mo?e czas to zmieni??).

@topic

Osobi?cie uwa?am, ?e gdyby? pisa? normalnie i z akapitami by?oby to l?ejsze w czytaniu i ?atwiejsze do zrozumienia. Pocieszy? mog? Ci? m?wi?c, ?e ja mimo wszystko to zrozumia?am, a nawet ca?kiem dobrze mi to wysz?o. Ty dobrze piszesz, ca?kiem dobrze zbudowane zdania, jest faktycznie masa interpunkt?w, ale gdy nad tym popracujesz mo?e wydasz ksi??k?? Tego Ci serdecznie ?ycz?, bo warto.

Reasumuj?c czekam na dalsze cz??ci i ch?tnie poczytam to dalej, mam nadziej?, ?e ju? w normalnym wygl?dzie ;p

10/10
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: Podr?? do piekie?.

Czy teraz jest lepiej? Czytelniej? Wyra?niej?
Pi?ta cz??? pojawi si? ju? wkr?tce.
 

Regulamin

User
Joined
Jul 2, 2010
Messages
23
Reaction score
8
Odp: Podr?? do piekie?.

Opowiadanie bardzo ?adne i bardzo ?adnie zaprezentowane. Styl i charakter w jakim go pisa?e? naprawd? Ekstra, ?adnie wystartowa?e? i ?adnie sko?czy?e?, my?l? ?e powiniene? napisa? ( doda? ) jeszcze jedno jakie? interesuj?ce Opowiadanie takie jak NP: te kt?re napisa?e? tutaj!.

Pozdrawiam za opowiadanie 10/10 i ..
 

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Podr?? do piekie?.

Mog? zapyta? czemu ci?gle piszesz centerem? Tobie si? to mo?e podoba?, ale mnie np wkurza to, jak ci?gle gubi? zdanie, albo nie wiem gdzie jestem. Jak chcesz co? napisa?, to zr?b to tak, ?eby si? czytelnikowi podoba?o stylistycznie i wizualnie, a nie tylko Tobie. To akurat by? fail (po za tym widz?, ?e wi?kszo?? Twoich post?w taka jest, mo?e czas to zmieni??).
@topic
Osobi?cie uwa?am, ?e gdyby? pisa? normalnie i z akapitami by?oby to l?ejsze w czytaniu i ?atwiejsze do zrozumienia. Pocieszy? mog? Ci? m?wi?c, ?e ja mimo wszystko to zrozumia?am, a nawet ca?kiem dobrze mi to wysz?o. Ty dobrze piszesz, ca?kiem dobrze zbudowane zdania, jest faktycznie masa interpunkt?w, ale gdy nad tym popracujesz mo?e wydasz ksi??k?? Tego Ci serdecznie ?ycz?, bo warto.
Reasumuj?c czekam na dalsze cz??ci i ch?tnie poczytam to dalej, mam nadziej?, ?e ju? w normalnym wygl?dzie ;p
10/10
Akapity? Daj spok?j, przecie? ka?dy o zdrowych zmys?ach potrafi oddzieli? sobie pocz?tek, rozwini?cie, zako?czenie co prawda jest to zaliczane jako b??d ortograficzny,a raczej stylistyczny ale to nie ?adne forum o literaturze kt?re mia?oby prowadzi? wszystkich do bez b??dnego pisania opowiada?, nie mo?na zapomina? i? to forum o Tibii.

Opowiadanie takie sobie, pomys? z dziennikiem by? i jest g?upi.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Podr?? do piekie?.

Lepiej jakby by?y te akapity, wtedy fajnie by si? czyta?o. Czeka mnie mn?stwo roboty z tworzeniem ?wiata, kt?ry jest przedstawiony w owym tek?cie. Czekam na pi?t? cze?? opowie?ci.
 
Status
Not open for further replies.
Top