What's new

Podsumowanie

Status
Not open for further replies.

Sh@ker

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
154
Reaction score
18
Dobry.
Na pocz?tek zawiadamiam wszystkich ?e jestem neutralny.
Zak?adam ten temat aby podsumowa? t? ca?? niezr?czn? sytuacj? z warnami , Kurtisem i innymi.

Z punktu widzenia u?ytkownik?w kadra wstawia warny na si??. Jest to prawda (sytuacja z Rybolem). Moderator kogo? nie lubi , to ?eby mu dopierdoli? znajdzie nawet post sprzed miesi?ca. Wg. mnie jest to poprostu chamstwo. Kr?tko m?wi?c kadra nadu?ywa swojej w?adzy. Jedyni rozs?dni to Ivellios , Vrael i pare innych kt?rzy s? w miar? wyrozumiali i nie pachaj? si? do wszystkiego jak napalone dzieci neostrady.

Natomiast z punktu widzenia kadr , u?ytkownicy to ma?e psy , kt?re trzeba ukara?. To , ?e kto? ma problemy z my?leniem lub z czymkolwiek innym , nie znaczy ?e trzeba go tak n?ka?.Wstawia si? warna i nie szuka sposobu na dobitk?. Kr?tko m?wi?c s? zbyt surowi , i poprostu psycho , gdy n?kaj? usera.

C?? , ka?dy chyba by chcia? wr?ci? do normalnych czas?w TNP. Kurtis odjeba? , administracja i userzy k?uc? si? kto ma racj?, a ja tylko parz? i ?miej? si? jak mo?na robi? takie bezsensowne rzeczy. Ludzie , ogarnijcie si?. Najwygodniejszym sposobem jest odwo?anie ban?w i zaprzestania nagminnego warnowania. Tak , w tym temacie pojecha?em na kadr , ale to nie znaczy ?e jestem przeciw nim.
PS. W postach licz? na normalne wypowiedzi , a nie jak to zwykle bywa na rzucanie kurwami i offtopowanie.

READ>THINK>POST
 

Kurtis1

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
319
Reaction score
128
Odp: Podsumowanie

yyy... O co Ci chodzi? Bo nie dopatrzy?em si? sensu w Twoim temacie. Wyt?umacz mi co chcia?e? nim osi?gn?? a ja postaram si? odpowiedzie?.


PS: Sh@ker - Tw?j podpis zawiera obra?liw? tre?? przeciwko u?ytkownikowi forum, usu? to, bo zapewne zostaniesz nagrodzony.
 
Last edited:

GutA

Advanced User
Joined
Oct 14, 2008
Messages
203
Reaction score
20
Odp: Podsumowanie

Sh@ker, ?wi?ta racj?!
Ju? nawet przesta?em pisa? odwo?ania, bo i tak wszyscy to olewaj?, tylko Vrael i Ivellios mi odpisuj?, raz Kavarito.
Mnie nie n?kaj?, ale kadra troszk? przesadza z innymi userami!
Mam nadziej?, ?e kiedy? zapanuje tu spok?j :x

Pozdrawiam,
GutA
 

Sh@ker

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
154
Reaction score
18
Odp: Podsumowanie

yyy... O co Ci chodzi? Bo nie dopatrzy?em si? sensu w Twoim temacie. Wyt?umacz mi co chcia?e? nim osi?gn?? a ja postaram si? odpowiedzie?.


Chcia?em wyt?umaczy? sytuacj? , podsumowa? fakty. W wypowiedziach licz? na ... jakby to powiedzie?...zgod?. Wiem ?e trudno przyzna? si? do b??du , ale powiniene? to zrobi?.
 
E

Ewande

Guest
Odp: Podsumowanie

Ch?opie, mog?e? sobie oszcz?dzi? ten temat. Ka?dy zainteresowany ma ju? wyrobione swoje zdanie i przeprowadzi? zapewne takie podsumowanie w my?lach. Niepotrzebnie tylko znowu podgrzewasz atmosfer?.
 

Kurtis1

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
319
Reaction score
128
Odp: Podsumowanie

Fakty s? podsumowane, sytuacja wyt?umaczona. Wszystko zosta?o zawarte w temacie o przeniesieniu mnie na Urlop. Dalej nie wiem co chcesz osi?gn?? tym tematem xd, chcesz, ?eby?my rzucili si? sobie w obj?cia, czy napisali, I love u so much? Takie spory nigdy nie zostan? za?egnane, bo zawsze znajdzie si? osoba, kt?ra b?dzie z?a, bo dosta?a warna, kt?ry de facto by? s?uszny. Nie mo?esz liczy? na to, ?e skoro napisa?e? co? odnosz?cego si? do naszej sytuacji, to my napiszemy, ?e bardzo was przepraszamy. Faktycznie mog?em sobie odpu?ci? warnowanie tych post?w, ale wcale nie musia?em. Faktycznie mog?em by? mniej zgry?liwy, ale wy mi na to nie pozwalali?cie. Jak pojawi si? jaka? skarga w dziel technicznym, to horda u?ytkownik?w si? wy?ala, jacy to my jeste?my ?li. Tak by?o, jest i b?dzie. A co by by?o, jakby nas, moderator?w nie by?o? Pomy?la? kto? kiedy? nad tym? Nasza praca nie ma na celu utrudniania korzystania z forum dla was, u?ytkownik?w, ale ma w tym pom?c. Forum ma by? zadbane, bez zb?dnego spamu obni?aj?cego jego poziom. Wy, u?ytkownicy i tak rzadko przestrzegacie regulaminu. Ten temat jest tematem, kt?ry zosta? bezpodstawnie za?o?ony w dziale technicznym, a co za tym idzie, jego autor powinien zosta? zwarnowany... I tak w ko?o Macieju.
 

Viktor

ch?opiec z kijem ரு
Joined
Apr 11, 2008
Messages
171
Reaction score
60
Odp: Podsumowanie

Jak chciales zrobic takie podsumowanie to lepiej bylo napisac do np. Ivelliosa lub Vraela i powiedziec co o tym sadzisz lub, ze masz jakis pomysl, (w granicach rozsadku oczywiscie) bo tak jak Kurtis troche nie rozumiem jaki jest sens w zakladaniu kolejnego tematu..

"Z puntku widzenia kadry" <-- Nie musisz od razu tak ogolnikowo, skoro sam mowisz, ze sa wyjatki.

"Tak , w tym temacie pojecha?em na kadre" <-- Ja tam nie widzialem niczego co by pojechalo po kadrze.. Bo nie mozna nazwac pojechaniem czegos co w ogole nie ma sensu. ;P

Zadnych argumentow, pomyslow, ani nic innego niz przypuszczenia i zgadywanki...
 

Sh@ker

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
154
Reaction score
18
Odp: Podsumowanie

Fakty s? podsumowane, sytuacja wyt?umaczona. Wszystko zosta?o zawarte w temacie o przeniesieniu mnie na Urlop. Dalej nie wiem co chcesz osi?gn?? tym tematem xd, chcesz, ?eby?my rzucili si? sobie w obj?cia, czy napisali, I love u so much? Takie spory nigdy nie zostan? za?egnane, bo zawsze znajdzie si? osoba, kt?ra b?dzie z?a, bo dosta?a warna, kt?ry de facto by? s?uszny. Nie mo?esz liczy? na to, ?e skoro napisa?e? co? odnosz?cego si? do naszej sytuacji, to my napiszemy, ?e bardzo was przepraszamy. Faktycznie mog?em sobie odpu?ci? warnowanie tych post?w, ale wcale nie musia?em. Faktycznie mog?em by? mniej zgry?liwy, ale wy mi na to nie pozwalali?cie. Jak pojawi si? jaka? skarga w dziel technicznym, to horda u?ytkownik?w si? wy?ala, jacy to my jeste?my ?li. Tak by?o, jest i b?dzie. A co by by?o, jakby nas, moderator?w nie by?o? Pomy?la? kto? kiedy? nad tym? Nasza praca nie ma na celu utrudniania korzystania z forum dla was, u?ytkownik?w, ale ma w tym pom?c. Forum ma by? zadbane, bez zb?dnego spamu obni?aj?cego jego poziom. Wy, u?ytkownicy i tak rzadko przestrzegacie regulaminu. Ten temat jest tematem, kt?ry zosta? bezpodstawnie za?o?ony w dziale technicznym, a co za tym idzie, jego autor powinien zosta? zwarnowany... I tak w ko?o Macieju.


Nawet na najwspanialszym forum znajdzie si? taki 1 z?y. To nic wielkiego. Na Naszym forum po?owa user?w zacze?a si? "buntowa?". Spory powinny rozwi?zane zmianami kadr (mniejsza ilo?? warnowania na si??) i user?w ( my?lenie przed napisaniem odwo?ania.).
 

Kurtis1

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
319
Reaction score
128
Odp: Podsumowanie

Skoro przedstawiasz jak?? propozycj?, przedstaw te? pomys? na jej realizacj?, jakie? argumenty dla kt?rych mieliby?my wprowadza? to w ?ycie. Je?eli w og?le to jest jaki? pomys?. xd
 
Last edited:

Gearuka

Active User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
114
Reaction score
8
Odp: Podsumowanie

Zgadzam si? z tob?. Odwieczny problem tnet - brak r?wno?ci mi?dzy u?ytkownikami a moderatorami. Ignorancja, hipokryzja i zwyk?e chamstwo ze strony u?ytkownik?w, upierdliwo?? i przesadny rygor moderator?w i administracji. I kiedy? tak by?o, i teraz gdy po kilku miesi?cach zalogowa?em si? z powrotem i sytuacja jest podobna. Ciekawe kiedy kadra przestanie ucisza? wychylaj?cych si? i zacznie pod wp?ywem krytyki si? polepsza??
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Podsumowanie

Wed?ug Twoich Sh@ker instrukcji po przeczytaniu tego tematu my?l?, my?l? i dziwi? si? po co w og?le on powsta?? Je?eli masz do kogo? ?al napisz do niego. Je?eli masz problemy z akceptacj? w?r?d innych to id? do psychologa. By?o par?na?cie temat?w i ka?dy kt?ry cho? troch? si? interesuje tym forum, czyta? je. Je?eli je czyta?, to zapewne wie co my?le? na dany temat. Hmmm, czy?by ch?? pokazania si?? ;>

Pozdrawiam.
 
I

Ivellios

Guest
Odp: Podsumowanie

brak r?wno?ci mi?dzy u?ytkownikami a moderatorami.
Tak.. troch? ci?zko aby obie grupy by?y r?wne... nawet patrz?c na kolor nicku. Mo?emy si? jeszcze o to pok??ci?.
Mam nadziej?, ?e kiedy? zapanuje tu spok?j :x
By? mo?e spok?j jest ale kto? na si?? szuka zaczepki b?d? jest zbyt spokojnie i nudno i trzeba...
znowu podgrzewa? atmosfer?.
Jedyni rozs?dni to Ivellios , Vrael i pare innych kt?rzy s? w miar? wyrozumiali i nie pachaj? si? do wszystkiego jak napalone dzieci neostrady.
Mam nadziej?, ?e nie pisa?e? to szczerze, a nie tylko po to aby mie? w tym jaki? sw?j wewn?trzny cel. Nie lubi? jak kto? jest fa?szywy i pisze to co by?my chcieli przeczyta?...

#topic
By? czas kiedy mo?na by?o swoje przemy?lenia przedstawi? na forum. Teraz nie widz? sensu tego tematu. Fajnie, ?e chcia?e? przedstawi? swoje my?li i spostrze?enia. Mog?e? napisa? to w innym temacie, w dziale technicznym, dopisa? w?asne wnioski.
Ten dzia? to skargi i problemy... poruszy?e? problem, kt?ry zosta? rozwi?zany. Nie r?bmy spamu. Temacik do zamkni?cia.
 

Sentil

Ten Typ
Joined
May 11, 2008
Messages
211
Reaction score
85
Odp: Podsumowanie

Fakt, temat nie ma wi?kszego sensu. Je?li, jak to napisa?e?, chcia?e? podsumowa? sytuacj? z warnami, Kurtisem i innymi, to troch? si? sp??ni?e? ^^. Dla mnie wszystko jest zawarte w kilku w?tkach w Dziale Technicznym - szczeg?lnie w tym autorstwa Ive. Mo?e chcia?e? w jaki? spos?b polepszy? sytuacj? na forum? Tak nic nie zdzia?asz, bo potrzebne nam s? konkretne pomys?y, kt?rych w twoim w?tku de facto brakuje xd. To tak, jakby? napisa? "nie jest dobrze, trzeba co? zmieni?". Po wydarzeniach z ostatniego tygodnia to ju? zd??y?em zauwa?y?.

Zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top