What's new

Pogromca Budyniu vs PunisherMapper

Status
Not open for further replies.

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
73859944572514882953.png


Witam wszystkich!

Nadszed? czas aby nasze prace ujrza?y ?wiat?o dzienne.

Oto nasze efekty:

Temat pracy: Natura

Praca numer 1:
screenshot2010107173248.png


Praca numer 2:
natura1.png


natura2.png


G?osowa? mo?na przez dni 3 dni!!
Zapraszam do komentowania!​
 

Infernal97

Active User
Joined
Oct 1, 2010
Messages
99
Reaction score
5
Odp: Pogromca Budyniu vs PunisherMapper

Bardzo niski poziom pracy nr 1. Naprawd? mo?na by?o lepiej! Te parcele i drzewka nic totalne 0:p
Praca nr 2. ?adne detale estetyczna praca cho? niekt?re rzeczy nie podobaj? mi si? szczeg?lnie te kamienie na dachu.

G?os oddam na prace nr 2. Jest bezkonkurencyjna!
 

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: Pogromca Budyniu vs PunisherMapper

Praca numer jeden, jest na bardzo niskim poziomie, mo?e 5 minut pracy.
Natomiast numer dwa, jest o wiele lepsze, wida? w niej jak?? pomys?owo?? w tematyce pracy.

2

...Pozdrawiam Dark Magican​
 

xKrysteKx

Advanced User
Joined
Oct 5, 2010
Messages
250
Reaction score
29
Odp: Pogromca Budyniu vs PunisherMapper

Moim zdaniem praca numer 1 jest prac? 10 minutow?, lecz druga praca jest bardziej dopracowana. Oczywi??ie jest te? na niej du?o szczeg???w, kt?re dodaj? jej pi?kna.
G?osuje na prace nr 2.

Pozdrawiam xKrysteKx!
 

kloc

Advanced User
Joined
May 13, 2008
Messages
172
Reaction score
13
Age
11
Odp: Pogromca Budyniu vs PunisherMapper

Praca nr.2 o wiele lepsza, ale i tak wygra , a ja chce si? wyr??nia? z t?umu dlatego oddaje g?os na cudown?, nieprawdopodobn? , ciekaw? i dopracowan? prac? nr.1

Regards
 

Atukam72

Advanced User
Joined
May 22, 2008
Messages
174
Reaction score
22
Odp: Pogromca Budyniu vs PunisherMapper

Praca nr. 2.
Nie musz? m?wi? dlaczego, no nie?
Notka moderatorska:
Mo?e by? si? bardziej rozpisa?, ma?owarto?ciowy post.


?eby nie by?o.
Praca 1: Kompletne newbie w mappingu musia?o to robi?, wida? kilka "urozmaice?", kt?re newbie b??dnie daje na map? np. te niby fale.

Praca 2: Typowa standardowa mapa jak na dzisiejsze czasy. Aturo wida?, ?e si? przy niej nie wysila? (chyba wiedzia? z kim walczy).
 
Last edited:

Eztaz

Active User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
120
Reaction score
1
Odp: Pogromca Budyniu vs PunisherMapper

Hmm ciekawe te glosowanie jest z g?ry rozstrzygni?te.
Praca nr 1 jest zrobiona chyba przez 5 latka
Praca nr 2 to praca idealna z po?wieceniem czasu(nie ma?o na pewno).
Wi?c co mo?na zrobi? je?eli to powa?ne glosowanie go oddaje g?os na prace 2

I proponuje nast?pnym razem wybra? prace na r?wnym poziomie aby glosowanie by?o ciekawsze i bardziej interesuj?ce gdy? wyb?r by? by znacznie trudniejszy i wymaga? g??bszego zastanowienia i przeanalizowania prac.

Pozdrawiam Eztaz
 

Kotlinos

Active User
Joined
Jul 26, 2010
Messages
129
Reaction score
12
Odp: Pogromca Budyniu vs PunisherMapper

Zdecydowanie praca nr 2. Ma bardzo du?o szczeg???w czego nie mo?na powiedzie? o pracy nr 1.

Praca nr.3 jest bardzo podobna do pracy nr 2 lecz sw?j g?os oddaj? na prac?

NR 2
 

Eztaz

Active User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
120
Reaction score
1
Odp: Pogromca Budyniu vs PunisherMapper

Zdecydowanie praca nr 2. Ma bardzo du?o szczeg???w czego nie mo?na powiedzie? o pracy nr 1.
Praca nr.3 jest bardzo podobna do pracy nr 2 lecz sw?j g?os oddaj? na prac?
NR 2


Wi?c nie chc? ci ni? m?wi? ale chyba nie dok?adnie obejrza?e? te prace poniewa? praca 2 zawiera 2 zdj?cia i nie ma pracy nr 3 przy pacz si? dok?adnie wida? ze to samo tylko lekko przesuni?te.

Gratz dla kolegi up za spostrzegawczo??...xD

Ka?demu si? zd??aj? wpadki:lol:

Pozdrawiam Eztaz
Notka moderatorska:
To jest jego zdanie - ma?owarto?ciowy post.
 
Last edited by a moderator:

Lee Parkour

Advanced User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
294
Reaction score
30
Odp: Pogromca Budyniu vs PunisherMapper

Praca nr 1: ?adna, ciekawe wykorzystanie trawy i piasku, nie ma nie potrzebnego ?miecenia, kt?re czasem jest wa?ne. Za ma?o szczeg???w oraz Ma?o dobrych po??cze? miedzy mapk?... Sk?d na pustyni parcele?

Praca nr 2: Ciekawa, Sporo szczeg???w i auto border ... Jednak fajnie s? rozstawione szczeg??y, bez rytmowo co dodaje uroku i pozycji w oczach. Praca nr. 2 przypmina gdzie niegdzie d?ungle, w kt?rej od razu chcieli by?my zamieszka? ;) Tak jak napisa? jeden z koleg?w, jest bezkonkurencyjna ...

G?OS NA PRAC? NR 2
 

Quark

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
66
Reaction score
10
Odp: Pogromca Budyniu vs PunisherMapper

Tak wi?c bior?c pod uwag? to, ?e mapa pokazana w pracy drugiej jest o niebo lepsza od pierwszej, z tego powodu zaiste zag?osuj? na prac? numer 1., aby by?o ?miesznie. Gdybym by? na miejscu Pana, kt?ry stworzy? to co? w pracy 1. powiesi?bym si? na ga??zi xD
 
Last edited:

Fireflies

Advanced User
Joined
May 27, 2010
Messages
200
Reaction score
13
Odp: Pogromca Budyniu vs PunisherMapper

G?osuj? na prac? nr.: 1. Nie wiem czy mog?, ale podoba mi si? ta prostota w tej pracy. Wiem ?e szczeg??y to podstawa, ale ona jednak ma w sobie to "co?". 2 praca owszem pi?knie wykonana w sam raz na wystawk?, lecz praca numer 1 jest przyjemniejsza dla oka. Nie jestem jakim? pro mapperem, wi?c m?wi? to jako zwyk?y tibijczyk. Ten pan jednak z tymi parcelami przesadzi? :p
 

marvin105

User
Joined
Nov 7, 2008
Messages
41
Reaction score
2
Odp: Pogromca Budyniu vs PunisherMapper

G?os na 2. Z wiadomych przyczyn. ; D
 

Dother

Advanced User
Joined
Dec 12, 2009
Messages
416
Reaction score
32
Odp: Pogromca Budyniu vs PunisherMapper

Ja g?osuj? na prac? nr 2. Jest bardzo szczeg??owa, ciekawa przedstawia pewnego rodzaju krajobraz, a za tym idzie pomys?. Praca nr 1 jest kompletnie beznadziejna, brzydka, nie dopracowana i nie ciekawa. G?os jak ju? wspomnia?em idzie na 2.
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: Pogromca Budyniu vs PunisherMapper

Wi?kszo?ci? g?os?w wygrywa Pogromca Budyniu (czyli ja).

Dzi?kuj? Punisherowi za pojedynek, teraz kilka wyja?nie? dot. tego pojedynku.

Kto? m?wi?, ?e Punisher to dzieciak kt?ry ma 5 lat i nie umie mapowa?. Ot?? ma troch? wi?cej i bardziej interesuje si? skryptami ni? mapowaniem. M?wi? mi, ?e idzie mu du?o lepiej w stosunku do tego jak kiedy? mappowa?. Nie chcia? mi pokaza? swoich obecnych prac. Z nud?w zaproponowa? mi pojedynek. My?l?c sobie, ?e idzie mu du?o lepiej przyj??em wyzwanie (na gg si? dogadali?my) za?o?y?em temat.. wida? myli?em si?, ale trudno ;[

Co do auto-bordera, jeden u?ytkownik m?wi?, ?e praca nr 2 by?a robiona auto-borderem.. Ot??, nie mog?a by? robiona auto-borderem, gdy? jest robiona w SME...

Tyle z tej strony.. dzi?kuj? za pojedynek i zapraszam na nast?pny, my?l?, ?e b?dzi? bardziej wyr?wnany!! ;d

@edit
Prosz? o zamkni?cie tematu!!!!
Notka moderatorska:
Zamykam.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top