What's new

[Pojedynek DP] Zepri VS Venesis - "cmentarz"

Status
Not open for further replies.

Zepri

zaj?ty
Joined
Aug 24, 2011
Messages
207
Reaction score
29
Witam!
Postanowili?my stoczy? mi?dzy sob? pojedynek DP. Tematem pracy jest cmentarz (oraz wszystko co z nim zwi?zane).

Praca nr 1
wyzwanie3.png



Praca nr 2
1336830990_bez-nazwy.png



Oba obrazy s? wykonane technik? Digital Painting, jednak ka?dy z nich prezentuje inny styl i spos?b wykonania.
W ko?cow? ocen? powinno wchodzi?: Spos?b Wykonania, Estetyka, Zwi?zek z tematem oraz Wra?enia Jakie Wywo?uje Praca.
G?osowanie trwa do 19.05.12, godziny 23.59
Serdecznie Zapraszam Wszystkich do Udzia?u w G?osowaniu!


Niech wygra lepszy!
 

Mystycoo

Active User
Joined
Sep 21, 2011
Messages
62
Reaction score
1
Odp: [Pojedynek DP] Zepri VS Venesis - "cmentarz"

Moim skromnym zdaniem, praca numer 1 jest lepsza ze wzgl?du na to ?e jest bardziej oryginalniejsza, bardzo fajnie kresk?wkowo uj?ty temat, bez urazy ale praca nr 2 pokazuje zwyk?y nudny cmentarz, jednak?e praca nr 2 jest bardziej estetyczniejsza i widoczna a praca nr 2 ma widoczne tak naprawd? tylko 4 obiekty. Praca nr 2 bardziej nawi?zuje do tematu cmentarza bo w pracy pierwszej masz tylko "zombie?" podczas ksi??ycowej nocy kt?ra lekko o?wietla 2 czy 3 groby. Pomimo tego i tak g?osuj? na prac? numer 1 poniewa? dla mojego oka si? bardziej podoba a to co napisa?em przed chwil? to tylko moje uczucia a mamy ocenia? to co bardziej wpada nam w oko prawda? :)
 

Zeksio

Senior User
Joined
May 28, 2009
Messages
590
Reaction score
10
Age
30
Odp: [Pojedynek DP] Zepri VS Venesis - "cmentarz"

zdecydowanie 2. klimat mrocznego cmentarzyska. a 1 to za s?aba. ma?o pokazuje
 

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: [Pojedynek DP] Zepri VS Venesis - "cmentarz"

Spos?b Wykonania:
Praca nr. 1:
Wg. mnie praca robiona na szybko. Autor poszed? na ?atwizn? i da? czarne t?o + dodatki = klapa.
Praca nr. 2:
Autor ?w pracy przy?o?y? si? do roboty i wysz?o co? *wow*. Praca idealnie odwzorowuje klimat cmentarzyska [szczeg?lnie pasuje do gier]. Jest mg?a, s? chmury, cmentarze = bomba !

Estetyka:

Praca nr. 1:
Jak wspomnia?em wcze?niej, autor ?w pracy poszed? na ?atwizn?. Czarne t?o + dodatki i ten 'szajski' zombi. [mam po uszy zombie, s? dos?ownie wsz?dzie]
Ksi??yc te? zosta? narysowany 'na szybko' - brzydki blur + ten nagrobek = fuj !
Praca nr. 2:
W tej pracy nie podobaj? mi si? te zielone fragmenty. Lepiej, ni? w pracy nr. 1, ale i tak s?abo.

Zwi?zek z tematem:
Praca nr. 1:
Jak wspomnia?em wcze?niej - zombie - *jebane* g?wno, ?e si? tak wyra??, jest wsz?dzie. Du?y minus.
Praca nr. 2:
Mg?a, nagrobki, ko?ci??, krzy?e - ?mier?. Cmentarz ma si? kojarzy? ze ?mierci?, tajemniczo?ci?, a nie z zombie -.-

Wra?enia Jakie Wywo?uje Praca:
Praca nr. 1: Ot jaka? praca na czarnym tle z zombie i ksi??ycem. S?abo.
Praca nr. 2: Trzyma klimat cmentarza.

G?osuj? na prac? nr. 2.
 

Marolz

Killed by death
Joined
Jan 18, 2012
Messages
388
Reaction score
29
Odp: [Pojedynek DP] Zepri VS Venesis - "cmentarz"

Praca numer 2.
Pierwsza praca jest ciekawa i pomys?owa, ale nie pasuje do tematu. Gdyby temat by? inny (np. "Zombie"), by? mo?e bym na ni? zag?osowa?.
Druga za to jest utrzymana w tajemniczym stylu, podoba mi si?. ?adne kolory i detale. Trzyma si? tematu, i dlatego g?osuje na ni?.
 

Navigation

Banned
Joined
May 15, 2012
Messages
160
Reaction score
14
Odp: [Pojedynek DP] Zepri VS Venesis - "cmentarz"

Oczywi?cie, ?e praca nr.2
Chocia? 2 prace s? na dobrym poziomie, to praca nr 2 jest lepsza, poniewa? wi?cej pokazuje i jest ta mroczna mg?a, kt?ra dodaje taki wi?kszy efekt.
Na 1 pracy jest pokazany zombie, ksi??y?, jaka? gwiazda i cmentarz, ta praca raczej odwo?uje si? do tematu zombie, a nie cmentarz :p
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: [Pojedynek DP] Zepri VS Venesis - "cmentarz"

Oba obrazy s? wykonane technik? Digital Painting
Praca nr. 2 to nie digital painting tylko zwyk?a sklejka.
 
Last edited:

Davisiak

Banned
Joined
Oct 24, 2008
Messages
175
Reaction score
6
Odp: [Pojedynek DP] Zepri VS Venesis - "cmentarz"

Praca 1 mi si? nie podoba, na tle 2 pracy wypada do?? blado. Paskudny zombie i kilka grob?w, nic specjalnego. Dw?jka to ca?kiem co innego, bardzo ?adnie pasuje do tematu pracy, wygl?da jak typowy RPG'owy cmentarz. G?osuje na prac? nr 2.
 

iSanto

Demetri-World.net
Joined
Jan 8, 2011
Messages
922
Reaction score
87
Odp: [Pojedynek DP] Zepri VS Venesis - "cmentarz"

Wydaje si? ?e praca nr. 2 wygra?a 6:1, kto jest autorem pracy?
 

Yondaime

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
311
Reaction score
21
Odp: [Pojedynek DP] Zepri VS Venesis - "cmentarz"

Zwyci?ska praca z numerem 2 nale?y do mnie.
Dzi?kuje Zepriemu za podj?cie wyzwania.
Temat do zamkni?cia!
 
Last edited:

Raa

Senior User
Joined
Aug 9, 2009
Messages
715
Reaction score
50
Age
29
Odp: [Pojedynek DP] Zepri VS Venesis - "cmentarz"

ps.
Chcia?em doda? tylko, ?e praca nr 2 nie jest DP.
Jest to tylko kilka p?dzli[gotowc?w] po??czonych ze sob?. d;

ps2.
Ale mimo to i tak bym na ni? zag?osowa?, poniewa? liczy si? efekt ko?cowy, a nie spos?b wykonania.[W tym wypadku autor strasznie poszed? na ?atwizne.]
 
Status
Not open for further replies.
Top