What's new

Pokazywanie ilo?ci danego fooda na iconie,push.

Status
Not open for further replies.

Toney

User
Joined
Feb 11, 2012
Messages
29
Reaction score
0
Witam.

Mam pro?b? o dwa skrypty.

1.Chodzi o ICONS.Nie potrafi? zrobi? tak by na ikonie pokazywa?o mi ilo?? danego fooda.Ma kto? o tym poj?cie i czas by to dla mnie zrobi?,wyt?umaczy?? ten food ma id: 3581
2.Chodzi mi o skrypt kt?ry by pushowa? playera na p??noc o 1 kratk? gdy nacisne na NUMIE 8, na po?udnie gdy nacisn? na NUMIE 2 itd.

Prosz? o szybk? odpowied?.
 

Obeznany1991

Active User
Joined
Jan 14, 2012
Messages
134
Reaction score
8
Odp: Pokazywanie ilo?ci danego fooda na iconie,push.

Nie wiem po co Ci skrypt na liczenie fooda, je?li masz go w jednym bp a nie chce Ci sie liczyc czy tam go sk?ada? poprostu daj "auto 500 stackitems"

Pushowanie mo?e ten skrypt Ci sie przyda:

auto 10 listas 'Push' | moveitemonground $posx [$posy-1] $posz $posx $posy $posz|moveitemonground $posx [$posy+1] $posz $posx $posy $posz|moveitemonground [$posx-1] [$posy-1] $posz $posx $posy $posz|moveitemonground [$posx-1] $posy $posz $posx $posy $posz|moveitemonground [$posx-1] [$posy+1] $posz $posx $posy $posz| moveitemonground [$posx+1] [$posy-1] $posz $posx $posy $posz|moveitemonground [$posx+1] $posy $posz $posx $posy $posz|moveitemonground [$posx+1] [$posy+1] $posz $posx $posy $posz


Cytuje :
Caly skrypt jest opary na tym samym na czym zbieranie itemkow pod siebie. Czyli moveitemonground. Wystarczy odpowiednio dobrac pozycje.
Jesli w pierwszych pozycjach podasz kratke w gore od ciebie, a w kolejnych podasz 2 kratki w gore od ciebie to bedzie w ten sposob pushowac.
2. Albo collecitems i zbiera tylko te o wybranym id. Albo wykorzystac to co wyzej, tylko ustawic wszystkie pozycje do okola twojej postaci na 1 miejscu a pozycje twojej postaci na drugim miejscu. W ten sposob z kazdej kratki bedzi przezucane pod ciebie.
Dodatkowo aby to zbierac do bp skrypt z pickupitems.
3.
Napozyteczniej?
Nie wiem... Jak ci wygodnie... Kazdy sposob jest dobry...
Mozesz hotkeye normalnie i wlaczac je przyciskami na klawiaturze, mozesz do edit i tam beda aktywne caly czas, mozesz do shortkeys i beda uruchamiane komendami i mozesz do ikon, beda uruchamiane kliknieciem na ikone...

Nie daje ci calych skryptow bo byly na forum po 10 razy.
No moze na pusha nie, ale wystarczy zmienic pozycje w tym na free items i bedzie dzialac... Poza tym kazdy musi sobie skonfigurowac tego pusha tak jak mu wygodnie.

Prosze ;P
 
Status
Not open for further replies.
Top