What's new

-Inne Pokemon Advanced !Beta! Zapraszamy !

Status
Not open for further replies.

seba427

User
Joined
May 4, 2009
Messages
20
Reaction score
0
Pokemon Advanced

Witam ! Chcia?bym zaprezentowa? nowy polski ots o tematyce pokemon.
Jak narazie jest to beta !
Start officiala jest przewidziany na 27 grudnia !
-Exp na serwerze jest x4 (4 razy wiekszy niz na Pokemon online br)
-Na serwerze dzia?a praktycznie wszystko , nie zosta?y dodane jeszcze wszystkie quest (zostana dodane niebawem ).
-Online praktycznie 24/7
-Dzia?aj?ce opcje : fly/surf/ride
-System zbierania informacji o pokemonach "Pokedex"
-System ?apania pokemonow za pomoc? Pokeballa
-System ewoluuowania pokemonow za pomoc? odpowienich kamieni !
- Setki niesamowitych pokemon?w !
- Mo?liwo?? wystartowania z jednego z szesciu miast!
- Strefa PVP w ka?dym mie?cie !
- Ca?y czas aktualizowana mapa gry !
- I wiele wiecej ! Sprawdzcie Sami!
Acc :
Forum :
Kontakt GG:32328535
Prezentacja Gry:

Serdecznie zapraszam do wsp?lnej gry!
Pozdrawiam Yenny! :)
 

Nabihibi

Active User
Joined
Sep 8, 2009
Messages
51
Reaction score
1
Odp: Pokemon Advanced !Beta! Zapraszamy !

Wszystko fajne na serwerze, tylko strona jest strasznie denerwuj?ca radzi?bym Wam j? poprawi?
 

Zielony Banan

Advanced User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
253
Reaction score
7
Odp: Pokemon Advanced !Beta! Zapraszamy !

dlaczego stronka nie dzia?a pomocy
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Pokemon Advanced !Beta! Zapraszamy !

Serwer mi si? nie podoba, mapa ma wiele b??d?w, a strona jest bardzo niedopracowana, bo nie do?c, ?e d?ugo si? wczytuje, to jeszcze ma b??dy, jest niewyra?na, ci??ko przeczytac napisy, bo zlewaj? si? z t?em.

Najwi?kszym minusem, jest to, ?e max players to tylko 80, tak wi?c nie polecam i sam nie b?d? tam gra? ;/
 

seba427

User
Joined
May 4, 2009
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Pokemon Advanced !Beta! Zapraszamy !

Jak pisa?em jest to narazie beta ! Wyszukujemy b??dy .. stronka narazie jest jaka jest ale spokojnie , wszystko zostanie poprawione.Je?eli co? si? nie podoba zapraszam na forum i napisanie o tym ! :)

@down x2
Tak ! Dok?adnie serwer nie jest jeszcze rozreklamowany i to dlatego :)
 
Last edited:

Maly Glod

Advanced User
Joined
May 15, 2009
Messages
339
Reaction score
17
Age
113
Odp: Pokemon Advanced !Beta! Zapraszamy !

Serwer bardzo fajny ma du?o b??d?w lecz fajnie si? gra serdecznie zapraszam wszystkich graczy, strona si? d?ugo ?aduj? bo jeszcze nie ma dedyka ale serwerek stoi dziennie bardzo d?ugo. Jak na razie to beta testy mapa podobna do pokemon BR, ale jest troszeczk? mniejsza. Pomagam nowym nick Vanex.


@UP
Dodajcie NPC od kupowania Pokemonow.
Dodaj funkcj? !love, !check, karmienie pokemonow, jak ma zly humor slabiej bij?, s? g?odne.
Pidgeotto jak pada to jego trup wygl?da jak Pidgeya.
 
Last edited:

Nabihibi

Active User
Joined
Sep 8, 2009
Messages
51
Reaction score
1
Odp: Pokemon Advanced !Beta! Zapraszamy !

Max Player 80 ehh... Pewnie chwilowo tak zrobili, a wy ju? nie chcecie tam gra? niedawno by?o max 1k player i co? Jak dla mnie serwer jest fajny zw?aszcza, gdy mam magnemite i jade co chce nawet pidgeyot'a ;)
 

seba427

User
Joined
May 4, 2009
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Pokemon Advanced !Beta! Zapraszamy !

Serwer jest chwilowo off.Zostanie w??czony jutro rano :)
Powodem jest praca nad nowym pokedexem.
Edit: Juz online :) Zapraszam
 
Last edited:

Central

Active User
Joined
Oct 27, 2009
Messages
87
Reaction score
3
Odp: Pokemon Advanced !Beta! Zapraszamy !

Fajny server polecam go wszytskim :D
 

Zielony Banan

Advanced User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
253
Reaction score
7
Odp: Pokemon Advanced !Beta! Zapraszamy !

Fajny server polecam gor?co sam si? przekona?em du?o skrypt?w itp.
pozdrawiam
 

Aquut12

New User
Joined
Dec 21, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Pokemon Advanced !Beta! Zapraszamy !

A ja wam powiem kr?tko i na temat. Bez PaCCa nie ma sensu tutaj grac. Serwer fajny, owszem, szybciej leci exp itd. coraz mniej bug?w ale ?apanie pokemon?w jest po prostu do przesady. Powinni?cie zwi?kszyc % ?apania poke bo widz? ?e specjalnie tak zrobili?cie ?eby tylko kupywac pacca. To jest bez sensu. I tutaj jest iluzja do ekipy kt?ra robi?a ten serwer. Je?eli lecicie tylko na kas? to szybko stracicie graczy.

Pozdrawiam.
 

Quomak

Senior User
Joined
Jul 15, 2010
Messages
631
Reaction score
40
Age
10
Odp: Pokemon Advanced !Beta! Zapraszamy !

Mi ots sie bardzo spodobal nie chcem duzo wymagac ale exp x4 dziwnie brzmi podwiekszcie do x5 xdd

Co do acc makera kolory napisow powiunny byc czerwone lub czarnme ale mi sie jakos szybko laduje i jest oki wiec polecam naprawde
 

Maly Glod

Advanced User
Joined
May 15, 2009
Messages
339
Reaction score
17
Age
113
Odp: Pokemon Advanced !Beta! Zapraszamy !

A ja wam powiem kr?tko i na temat. Bez PaCCa nie ma sensu tutaj grac. Serwer fajny, owszem, szybciej leci exp itd. coraz mniej bug?w ale ?apanie pokemon?w jest po prostu do przesady. Powinni?cie zwi?kszyc % ?apania poke bo widz? ?e specjalnie tak zrobili?cie ?eby tylko kupywac pacca. To jest bez sensu. I tutaj jest iluzja do ekipy kt?ra robi?a ten serwer. Je?eli lecicie tylko na kas? to szybko stracicie graczy.
Pozdrawiam.

Wi?c tak ?apanie pokemon?w jest oke. Nie wiem co ma PACC do ?apania pokemon?w, ?e ty nie umiesz z?apa? swojego pokemona, albo grac to nie m?w innym ze bez PACC'a nie idzie gra? jako? ja nie mam PACC'a i mam 60 level Magneton, Dugtrio, Weepinbell, Pidgeotto, Machop itp. i nie pl?cze bo fajnie si? expi na Onix'ach, Magneton'ach i innych.
 

Quomak

Senior User
Joined
Jul 15, 2010
Messages
631
Reaction score
40
Age
10
Odp: Pokemon Advanced !Beta! Zapraszamy !

Jak dla mnie (sry ze pisze 2 post) To exp moglby byc troszke wiekszy wiem ze jest wiekszy niz na po ale ktos mowil (dz:)is) ze exp jest 11 a mozna by bylo dac x15:)
 

seba427

User
Joined
May 4, 2009
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Pokemon Advanced !Beta! Zapraszamy !

Tak serwer dzia?a :). Start officiala przewidziany jest na 23,jak narazie nadal trwaj? beta testy ..
 

Aquut12

New User
Joined
Dec 21, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Pokemon Advanced !Beta! Zapraszamy !

Wi?c tak ?apanie pokemon?w jest oke. Nie wiem co ma PACC do ?apania pokemon?w, ?e ty nie umiesz z?apa? swojego pokemona, albo grac to nie m?w innym ze bez PACC'a nie idzie gra? jako? ja nie mam PACC'a i mam 60 level Magneton, Dugtrio, Weepinbell, Pidgeotto, Machop itp. i nie pl?cze bo fajnie si? expi na Onix'ach, Magneton'ach i innych.


Je?eli dziennie sp?dzasz przed komputerem 8h to si? nie dziwie. Ale dla normalnego gracza graj?cego 1h dziennie w tibie to chyba troch? ci??ko z?apac takie poke ;o...
 

Racket

Active User
Joined
Sep 3, 2010
Messages
120
Reaction score
15
Odp: Pokemon Advanced !Beta! Zapraszamy !

Szczerze m?wi?c , server jest dobry tylko strona jest zjebana po ca?o?ci radze j? poprawi?.
Gra si? spoko , GM'owie staraj? si? ogarn??. Serwer stanie na nogi je?li zaczniecie go reklamowa?, naprawicie stron?.

7/10 teraz.
 
Status
Not open for further replies.
Top