What's new

-Inne PokemonWorldOnline

Status
Not open for further replies.

Habi1994

Active User
Joined
Dec 9, 2008
Messages
84
Reaction score
2
Odp: PokemonWorldOnline

@Exedras
Ty ka?esz nosi? okulary Mojemu Mistrzowi ? Sam nie umiesz zrozumie?, ?e tam jest napisane NP. CHARMANDER

@Z tymi eggami to ja my?l?, ?e by?y bo one ?wietnymi Zadomowieniami naszych starter?w np. Gdy dostaniemy jajko ( bo mo?e by? tak ?e dostajemy je po zako?czeniu tutorialu)pokemon wykluje si? dopiero po 5 minutach. to by zupe?nie si? wyr??nia?o od serweru br a to by by? wielki + dla waszego projektu ;)

@Edit: Co do tych pokeballi to s? ?wietnie zbalansowane
 
Last edited:

Exedras

Senior User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
701
Reaction score
25
Odp: PokemonWorldOnline

@up
A ty nie umiesz zrozumie? ,?e nie b?dzie tych 3 starter?w ? Zakocha?e? si? ? Nie powinno ich by? w ?adnych eggach bo zrozum ka?dy b?dzie mia? najlepsze poki ...

A pozatym co by?oby takim wielkim + ? To ,?e czeka si? d?u?ej na startera ? 0.o Mo?na zrobi? tego egga z jakiego? questa i wyznaczone poki mog? si? wyklu? .
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

W sklepach b?dzie pokeball i great ball , ultraball dla pacca (-..-) a reszte mozna zdobyc za appricony i inne misje ;).

Pozdrawiam Kregox
 

Lowix

User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
30
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

Moja propozycja na startery
1.Poliwag
2.Nidoran Male/Female(troche przesadzi?em)
3.Paras
4.Pidgey
___________________________________

Ale jednak wole startery na PO BR bo jak nie da si? bulbasaur squirlte i charmander to takie jak na PO BR
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: PokemonWorldOnline

Hmm bardzo dobry pomys? z tymi Ballami :).
Jednak je?eli kto? kupi np 300 TimerBali ?? po x razie b?dzie mia? 100% szansy na z?apanie, wi?c b?dzie m?g? wywalic xx na slabsze poki, a tego ostatniego ktory bedzie mial 100% na zlapanie wywalic na Mew ;p lub jakiego? Legendarnego , i koszty sie zwruca i bedzie mial du?y zysk.
 
Joined
Dec 28, 2009
Messages
18
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

@up
A ty nie umiesz zrozumie? ,?e nie b?dzie tych 3 starter?w ? Zakocha?e? si? ? Nie powinno ich by? w ?adnych eggach bo zrozum ka?dy b?dzie mia? najlepsze poki ...
A pozatym co by?oby takim wielkim + ? To ,?e czeka si? d?u?ej na startera ? 0.o Mo?na zrobi? tego egga z jakiego? questa i wyznaczone poki mog? si? wyklu? .

Nie chodzi o to, ?e z jajka wykluje si? od razu charmander ...
 

FerN

Senior User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
597
Reaction score
27
Odp: PokemonWorldOnline

Hmm bardzo dobry pomys? z tymi Ballami :).
Jednak je?eli kto? kupi np 300 TimerBali ?? po x razie b?dzie mia? 100% szansy na z?apanie, wi?c b?dzie m?g? wywalic xx na slabsze poki, a tego ostatniego ktory bedzie mial 100% na zlapanie wywalic na Mew ;p lub jakiego? Legendarnego , i koszty sie zwruca i bedzie mial du?y zysk.

A czy Eldiane nie pisa?, ?e te pokeballe mo?na zdoby? w misjach?
 

Moj mistrz

User
Joined
Mar 5, 2009
Messages
36
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

@M?j Mistrz
Okulista si? przyda ;)
@topic
Jak chcecie robi? z tego ots'a nooba gdzie ka?dy biega z Charizardem ,Blastoisem ,Venosaurem to prosz? bardzo . Ludzie my?lcie !!
To jest idiotyczny temat ... Niech eldiane z ekip? sam ustali jakie b?d? startery .

@Exedras
Yyy.. dlaczego mi mia?by si? przyda? okulista ? To by? m?j przyk?ad.. nikt nie powiedzia?, ?e starterami maj? by? charmander squirtle czy bulbasaur... to by? przyk?ad(sorry moja wina, nie napisa?em tego...)... r?wnie dobrze mog? to by? jakie? bellsprouty czy inne goldeeny.. ale fajnie by by?o jakby si? je trenowa?o od jajka lub od dzieciaka(baby 'nazwa pokemona').......

@edit
Wg mnie timer ball powinien mie? jakie? ograniczenie procentowe, aby jego skuteczno?? nie dosz?a do 100%.. najlepiej, ?eby maksymalna skuteczno?? ?apania dochodzi?a do ok. 10-13%. Taka moja propozycja

@down
..ale tu chodzi tylko o startery.. potem ?apiesz normalne pokemony.. przecie? nie jajka xD
 
Last edited:

Lowix

User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
30
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

@up
dziwnie by by?o "baby mew"
 

SaiekPL

New User
Joined
Feb 6, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

Ja mam pomys? co do kupywania Balli.Mianowicie mo?e zrobic Eldiane,?e s? Balle w opakowaniu po 10 sztuk.I co wy na to ?? Co ?.:p:)
 

tabaluga13

Advanced User
Joined
Feb 28, 2009
Messages
230
Reaction score
17
Odp: PokemonWorldOnline

A mog? jaki? screen'ek pokemonka? Czy to bardziej wszystkie z Tibii, tylko nazwa zmieniona? Co do reszty wydaje si? dobrym pomys?em, a server 24/7?
 

Lowix

User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
30
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

Tam widzia?em premier ball i on jest jak great ball ma 2% to moze dodawali np za 50kupionych balli masz 1 premier balla albo za 100
 

nuddl

Active User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
79
Reaction score
0
Age
31
Odp: PokemonWorldOnline

Wed?ug mnie najlepiej jakby?cie zrobili server taki jak BR tylko ?e x2 Exp'em
Pewnie wi?kszo?? z was teraz nie zmiesza z b?otem ale co tam :)
 

olafo

Active User
Joined
Sep 9, 2009
Messages
79
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

no no nooo ?adnie sie zapowiada servik ;p mam nadzieje ze jego administrator bedzie bardziej zainteresowany calokszta?tem niz na niektorych serwerach Powodzenia PWO team GO Go :rotfl:
 

Lowix

User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
30
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

Wed?ug mnie najlepiej jakby?cie zrobili server taki jak BR tylko ?e x2 Exp'em
Pewnie wi?kszo?? z was teraz nie zmiesza z b?otem ale co tam :)
Przepraszam kolego wiesz mo?e jaki jest u nich exP?
nie???
oni sami ustalali jaki jest exp tu tez beda
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

Nie bede nikogo mieszac z blotem ale BR zrobili na odpierdol server, nie podobaja mi sie ich zastosowania i wole wymyslec wlasne i je zrealizowac i niekt?re balle nie bed? dost?pne hurtowo. Zdobywanie ich bedzie masakrycznie cie?kie ale bedzie sie to op?aca?o na imba pokemony :).

Pozdrawiam Kregox
 

robeq123

User
Joined
Jan 13, 2010
Messages
21
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

?wietne poke balle fajne grafiki. Jak dla mnie du?o tego co robicie i pokazujecie tutaj mi si? podoba.

A mo?na by by?o np. zrobi? te balle 10% szansy na z?apanie w sms shop/przelew. Powiedzmy 50 takich balli sms 10z?/przelew 5z?.
To tylko taka propozycja, mo?na to troche pozmienia?(my?l?, ?e sporo os?b by si? skusi?o :D)

No troche przesadzi?em z 50pb ale mo?e 25~wystarczy xd.

\/ na dole

To tylko poke balle 10%, a mog? by? i 7% i chodzi o to ?eby serwer mia? na czym zarabia?, teraz wszystko kosztuje :(
 
Last edited:

Sexowny

User
Joined
Jan 22, 2010
Messages
19
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

?wietne poke balle fajne grafiki. Jak dla mnie du?o tego co robicie i pokazujecie tutaj mi si? podoba.
A mo?na by by?o np. zrobi? te balle 10% szansy na z?apanie w sms shop/przelew. Powiedzmy 50 takich balli sms 10z?/przelew 5z?.
To tylko taka propozycja, mo?na to troche pozmienia?(my?l?, ?e sporo os?b by si? skusi?o :D)
No troche przesadzi?em z 50pb ale mo?e 25~wystarczy xd.

To gra by si? opiera?a na:

Wy?lij sms/ Zr?b przelew - i id? ?ap pokemony.
Oto nie chodzi, wi?c pewnie nici z tego pomys?u, i dobrze. ;x
 

nuddl

Active User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
79
Reaction score
0
Age
31
Odp: PokemonWorldOnline

Tak Eldiane rozumiem oco ci chodzi.
Ale mi chodzi?o oto ?eby zrobi? now? mape(wi?ksz?) kilka fajnych dodatk?w kt?re sprawi? ?e server b?dze unikatowy ale reszt? zostawi? (Jak sie ?apie pokemony itp...)
 

tomakeo

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
156
Reaction score
1
Odp: PokemonWorldOnline

Dobra, a wi?c bardzo mi si? spodoba? pomys? z jajkami. Jednak moja propozycja jest taka, ?eby zrobi? questa np. od 20 lvl na jajko. Ka?da profesja mia?a by inne. Dzia?a?o by to za zasadzie oto takiej:
1. Trzebaby nosi? jajeczko przy sobie.
2. Co jaki? czas "karmi?" je jakimi? przedmiotami.
3. Wraz ze wzrostem do?wiadczenia gracza pokemon coraz bardziej by si? wykluwa?.
4. Dajmy na to na 25 poziomie gracza z jajka wyklu? by si? baby(pokemon)
5. Mia?by on s?abe spelle na pocz?tku.
6. Wraz ze wzrostem do?wiadczenia POKEMONA z baby sta?by si? on zwyk?ym pokemonem.
 
Status
Not open for further replies.
Top