What's new

-Inne PokemonWorldOnline

Status
Not open for further replies.

Virtelio

Senior User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
534
Reaction score
126
Age
28
Odp: PokemonWorldOnline

Hmmm zapowiada si? ?wietnie. Gra?em na Br ale mi si? nie podoba?o. Dziwny system i w og?le. Pokemony w trawie to jak na GBA ^^ Mo?na zrobi? i w trawie i chodz?ce po ziemii. ?ycz? powodzenia w tworzeniu server :) Gra? b?d? na pewno je?li wystartuje :)
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

Wszystko co robi?, robi? do ko?ca ;) wi?c serwe napeewno wystartuje :)))

Prosze zobaczyc chodzby serwer Terania RPG (zapowiedzi) 22 tys odwiedzin, serwer powstal ukonczylem go ale z powodu braku chetnych wylaczylem :). ale jak b?dzie znow popyt na RPG napewno odpalimy.
 

Szacho

Advanced User
Joined
May 25, 2008
Messages
277
Reaction score
25
Odp: PokemonWorldOnline

A kiedy jest przewidywany start ?
I wrzu?cie kilka kolejnych screen?w :)
R?wnierz czekam na serva i pozdrawiam.
 

Takeshi1

User
Joined
Jun 4, 2009
Messages
24
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

Wreszcie wyjdzie jaki? polski projekt Pokemon'?w. ; )
Po?owa nie wypali?a, ale mam nadzieje ?e to jednak wypali.
?ycz? powodzenia w tworzeniu.
Pozdrawiam, Takeshi.
 

harudbl

Active User
Joined
Nov 22, 2008
Messages
96
Reaction score
3
Odp: PokemonWorldOnline

Nie b?d? si? d?ugo rozpisywa? jestem grafikiem i maper robie w tym ju? oko?o 2 lata Mam za soba wiele projekt?w DB lecz tylko 2 z nich wypali?y ale czeka?em w?asnie na Poke Otsa jakiego? i prosze Zg?aszam si? ;D
 

tomakeo

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
156
Reaction score
1
Odp: PokemonWorldOnline

zapraszam do zak?adania konta na nowym forum ots. Forum narazie jest ubogie ale z dnia na dzie? b?dzie edytowane.

Pozdrawiam:
Tomakeo
 
Last edited:

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

Przy?aczam si? do kolegi UP, b?dzie to nasze prowizoryczne forum na darmowym serwerze maj?ce na celu obeznac graczy z ca?kowitym systemem gry, aby zach?cic pa?stwa powiem i? nasz programista b?dzie tam dog?ebnie rozpisywa? system gry i ?wietne zastosowania techniczne w tym projekcie.


Edit//

Wprowadzili?my zmienne statystyki pokemon?w.
tzn. 2 pikachu na 25 lv bez ?adnych boots?w mog? mie? R??NE statystyki w pewnym momencie gry mo?e sie okazac ?e jeden z naszych pikachu ma wrodzone wieksze zdolnosci bojowe a np wolniejszy dps
(damage per second).

R?wnie? zmienilismy system duel'i - gdy gracze bed? rozgrywa? duel'a spowoduje automatyczna blokade ruchu gdy? jak to powiedzia? programista cyt. " Pojebane b?dzie jak jeden zacznie spierdala? przez p?? mapy"

Zmiany odnosz? si? te? do ilo?ci pokemon?w przy sobie zwiekszylismy ich ilo?? do siedmiu, pokemon podczas jednej walki b?dzie m?g? przebywac na polu max 3 min gdy ten czas up?ynie automatycznie wr?ci do pokeballa(w celu wygrywania walk jednym pokemonem) bedziemy mogli go zastapi? innym lecz w walce na zmiane pokeballa bedziemy mie? jedynie 8 sekund je?eli tego nie zrobimy "od r?cznie" na pole bitwy pojdzie kolejny w kolejno?ci pokemon w plecaku.

Aby ograniczyc "duel exp" za przegrany pojedynek pokemon bedzie tracic 2% expa z levela i 1 % ka?dej umiej?tno?ci lecz pokemon nigdy nie spadnie poni?ej levela na kt?rym sie znajduje ale jego statystyki zawsze bed? male? o 1% .
Trenerzy te? zostali zmodyfikowani gdy? uznalismy ze trener kt?ry na serwerze przebywa 2 miesi?ce ma o wiele wieksze do?wiadczenie ni? gracz kt?ry dopiero zacz?? swoja przygode lecz warunki treningu trenera nale?a do programisty i niestety jeszcze ich nie znam dokladnie.
 
Last edited:

zakker

Active User
Joined
Jun 3, 2008
Messages
60
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

Wszystko wygl?da super xD kiedy wstawicie jakies screeny z servera? lub trailer ^^?
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

Z servera to dopiero poka?emy jak b?d? mial zgrany silnik w 90 %, staramy sie jak najlepiej stworzyc server. Wko?cu to POLSKI projekt (Polska musi by? wko?cu z czego? dumna) xD
 
Last edited:

zakker

Active User
Joined
Jun 3, 2008
Messages
60
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

Nom ;D a silnik mniej wi?cej kiedy b?dzie>? ;)
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

To ju? pytanie do programisty ale zapewniam wszytko b?dzie na najwy?szym fachowym poziomie.
 

Klose

User
Joined
Sep 13, 2009
Messages
28
Reaction score
1
Odp: PokemonWorldOnline

Ja gra?em na Terania RPG i bardzo mi si? podoba?. Jak ju? serwer ruszy na pewno zagram!! ?ycz? powodzenia!
 

zakker

Active User
Joined
Jun 3, 2008
Messages
60
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

Wiadomo ! :D Ka?dy zagra ;] ten server napewno wyjdzie ;P to b?dzie Najlepszy Polski Server Pokemon ;)
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

Uko?czylismy dzisiaj grafiki trener?w , razem bedzie ich 8 / 4 male - 4 female
Przy ka?dej odznace bedziemy dostawac nowe outfity czyli razem 16 + 8 = 24 outfity.
 
Joined
Jan 4, 2010
Messages
14
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

Powedzcie mi normalnie KIEDY TEN OTS RUSZA!!! A NIE tu gadacie !! :) ;) CZekam na szybka odpowiedzi ... ;d nie moge sie doczekac kiedy ots ruszy zapewniam ze bedzie gralo po 200 os?b ;d hehe
 

harudbl

Active User
Joined
Nov 22, 2008
Messages
96
Reaction score
3
Odp: PokemonWorldOnline

nie chcia?es mnie s?ucha? to chocia? zobacz lucario ;) mysle, ?e sie spodoba ;)


 
Joined
Jan 4, 2010
Messages
14
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

Zajebisty ten pokemon co zrobi?es haruDBL !! POZDRO DLA CIBIE . staraj sie o grafika ! naprawde bedziesz godny tego servera
 

tomakeo

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
156
Reaction score
1
Odp: PokemonWorldOnline

Zapraszam wszystkich na forum ots gdzie mo?ecie pogada? o wszyskim, dowiedzie? si? nieco, przedstawi? swoje pomys?y, grafiki i opinie :)
Forum na razie jest prowizoryczne, ale zmierza w dobrym kierunku do perfekcji



Zapraszam w imieniu moim oraz Eldiane.
 
Joined
Jan 4, 2010
Messages
14
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

A odpowiesz mi kiedy wkoncu ruszy ots Pokemon ;););););) 1 miesiac 2 miesiace 3 .. proste pytanie ;D POZDR
 

tomakeo

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
156
Reaction score
1
Odp: PokemonWorldOnline

Wiem mniej wi?cej tyle co i ty :) cierpliwo?ci ... o wszystkim b?dzie pisa? Eldiane, ja tylko prowadz? forum i nie mam wp?ywu na losy ots :)
 
Status
Not open for further replies.
Top