What's new

-Inne PokemonWorldOnline

Status
Not open for further replies.

Xavizou

Advanced User
Joined
Dec 26, 2009
Messages
176
Reaction score
20
Odp: PokemonWorldOnline

#Up
Czy wykupienie domeny .pl kosztuje tak du?o? =d

#Topic
Jakie? informacje dot. startu by si? przyda?y.
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

domena pl bedzie 9 wrzesnia

Larva :
" Dzisiaj (wczoraj?) byl drugi alpha-test. Wraz z Luxa sprawdzali?my, czy poprawki naniesione w dzisiejszym dniu spowodowali naprawienie b??d?w z crashem - tak si? sta?o. Serwer nie crashnal ani razu przez 4h test?w. W dzisiejszym dniu sprawdzali?my i kalibrowali?my dok?adnie wp?yw statystyk na poczynania pokemonow. Zebralismy wiele danych i wykryli?my par? drobnych b??d?w, kt?re b?d? naprawiane jutro. "


screen01p.jpg


: ~~
WI?CEJ ZDJ?? NA FORUM PUPL'e
 
Last edited:

Dawid453

Active User
Joined
Aug 1, 2008
Messages
54
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

Czyli wr?cili?cie do tego porzuconego projektu ? Mo?e jak ca?y projekt bedzie mia? rok w ko?cu wam si? zagra? u was. Zaczeli?cie na pewno sporo wcze?niej od Fabiana a on ju? ko?czy cho? nie jest powiedziane ?e sko?czy bo te? m?wi? o wielu datach wi?c nawet nie wiadomo czy powstanie cho? 1 polskich poke ots.
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

Czyli wr?cili?cie do tego porzuconego projektu ? Mo?e jak ca?y projekt bedzie mia? rok w ko?cu wam si? zagra? u was. Zaczeli?cie na pewno sporo wcze?niej od Fabiana a on ju? ko?czy cho? nie jest powiedziane ?e sko?czy bo te? m?wi? o wielu datach wi?c nawet nie wiadomo czy powstanie cho? 1 polskich poke ots.


Rok ;x ? Pocz?tki to byl zal??ki, projekt od podstaw wznowilismy 2 miesiace temu i doprowadzilismy go do swietnego stanu jak na dwa miesi?ce ;]
 

Xavizou

Advanced User
Joined
Dec 26, 2009
Messages
176
Reaction score
20
Odp: PokemonWorldOnline

M?wi?e?, ?e nie u?ywacie grafik pokemon br, a te deady pok?w sk?d wzi?li?cie?
 

Octavo

User
Joined
Oct 2, 2008
Messages
38
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

Xavizou Pokemon Maniac Online wszystko z pokemon br z?yna tu to nie tak ?le.

KIEDY START!?
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

1 pa?dziernika planujemy uko?czyc serwer na tyle aby mo?na by?o gra?.
 

Vergil93

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
263
Reaction score
6
Odp: PokemonWorldOnline

Ladnie wam idzie! Myslalem ze bedzie to gorzej wygladac, a tu widac ze wcale nie sa gorsze od tych brazylijskich, wielki podziw. Pracujcie dalej, z pewnoscia wbije na wasz server.

P.S.: Co to za muzyka w tle tego trailera?
 

SpidoX

Advanced User
Joined
Jul 27, 2008
Messages
427
Reaction score
17
Odp: PokemonWorldOnline

@Vergil93

Scooter - Fire

@topic

Pieknie ! Tylko czekac na start : )
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: PokemonWorldOnline

@Xavizou Pokemon Maniac Online wszystko z pokemon br z?yna tu to nie tak ?le.

Znajdz mi 2 ots tak oskryptowany, i z takimi pomys?owymy skryptami oraz systemami :0. Br ugina si? na samym pocz?tk przy PMO :).
A ?eby modowie nie dali warna "chociaz i tak dadza"

Ots jako taki, wszystko raczej zrzynacie PWO, grafa etc ;/ nie podoba mi sie zbyt, grafika razi i troche denna bedzie na nim gra.
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

Jak mo?emy zrzyna? z PWO jak nigdy w to nie grali?my ?

Znale?? ci drugi taki serwer , tak oskryptowany a mo?liwe ze nawet lepiej ;>?
PokemonUnleashed
Prosz?&Dzi?kuje

"Ots jako taki, wszystko raczej zrzynacie PWO, grafa etc ;/ nie podoba mi sie zbyt, grafika razi i troche denna bedzie na nim gra. "

Zastan?w si? co m?wisz.

/ps. Arkam je?eli tak lubisz PMO to idz si?dz dalej na forum ;] a nie wspominaj mi o tym W TYM temacie, bo ja r?wnie? mog? by? niemi?y i zacz?? spamowa? naszym projektem w tamtych tematach.
S?ysza?e? o takim czym? jak zdrowa konkurencja? Bo w?a?nie zaczynasz przekracza? granice.

Pozdrawiam Kregox ;].
 
Last edited:
Joined
Jan 8, 2010
Messages
28
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

Krotki pokaz z tego, jak beda dzialaly ewolucje na naszym OTS:

 

kaczucha11

User
Joined
Nov 24, 2009
Messages
14
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

Larva macie zajebi?cie ewolucje zrobione! Nie tak zrypanie jak na PWO br. Nie?le, mam nadziej? ?e si? wyrobicie do pa?dziernika.
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

Wszystko wskazuje ze si? wyrobimy :) .

Pozdrawiam Kregox
 

Chemiann

Banned
Joined
Dec 30, 2008
Messages
250
Reaction score
5
Odp: PokemonWorldOnline

Ja mam nadzieje ze sie nie wyrobicie i ze sie wam nie uda... Ostatnio jak eldiane robil Teranie tez temat mial 999 stron... Wszystko bylo pieknie i cacy a na starcie - 30 minut gry - res... Pozniej 1 dzien off... Res charow co 5h ots postal miesiac ( bo byl free dedyk) i koniec. Balans byl chujowy, jedna profesja sciagala wszystkie inne na tym samym lvlu na hita po kilku h skillowania... Ogolnie Eldiane ludzie stracili kupe czasu a ty ich zrobiles w chuja. W dodadku jestes tepy, jak pisales newsy na stronie to z bledami ort... Nie zasluzyles aby twoj projekt odniosl sukces i mam nadzieje ze sukcesu nie odniesie.
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: PokemonWorldOnline

Pozdrawiam :).

Btw. Dok?adnie news'a pisa? Eldiane czyt. Skrypter i napisa? b??d (ale n00bek).

Ale na tym koncie siedzi Kregox, nie Eldiane;] wi?c stfu n00b :* ?

I zapominasz o ma?ym szczeg?le .......

Larvie :p kt?ry ma do?wiadczenie w balansacji , programistyce itp wi?c co sie prujesz .

A w sprawie restart?w, b??d?w itp. na Terani to nie mam nic sobie do zarzucenia robilismy serwer we dwoch
Ja [Kregox] + [Eldiane].
Ja by?em odpowiedzialny wy??cznie za mape + grafiki(krytykuje mnie za to je?eli jest za co ;]) wi?c co sie do mnie plujesz za skrypty ;> jak to nie ja je pisa?em. A ?e Eldiane [skrypter] wyjecha? sobie na 3 tyg w dniu odpalenia serwera to wybacz ale nic nie poradz? ze jako maper/grafik musia?em boryka? si? z problemami skrypterskimi i stara? si? je naprawi?.
Wi?c tw?j G??WNY argument upad? z niewiedzy jak? posiadasz lub kt?rej z owych przyczyn nie chcia?e? nas tutaj zaszczyci?.

Ale masz moje s?owo ?e po PUPL uko?cz?Teranie ale tym razem na innych zasadach i mam nadziej? ?e z Larv? ;)

Pozdrawiam Kregox
i zapraszam na FORUM
przekierowanie w syg.

btw. Dzi?kuje za od?wie?enie tematu

20% do uko?czenia mapki :)
 
Joined
Jan 8, 2010
Messages
28
Reaction score
0
Odp: PokemonWorldOnline

Ja mam nadzieje ze sie nie wyrobicie i ze sie wam nie uda... Ostatnio jak eldiane robil Teranie tez temat mial 999 stron... Wszystko bylo pieknie i cacy a na starcie - 30 minut gry - res... Pozniej 1 dzien off... Res charow co 5h ots postal miesiac ( bo byl free dedyk) i koniec. Balans byl chujowy, jedna profesja sciagala wszystkie inne na tym samym lvlu na hita po kilku h skillowania... Ogolnie Eldiane ludzie stracili kupe czasu a ty ich zrobiles w chuja. W dodadku jestes tepy, jak pisales newsy na stronie to z bledami ort... Nie zasluzyles aby twoj projekt odniosl sukces i mam nadzieje ze sukcesu nie odniesie.

spierdalaj

@topic: dodam, ze postepy nad serwerem ida bardzo szybko i system gry juz powoli zbliza sie do postaci grywalnej. teraz zajmujemy sie obsluga itemkow.
 
Status
Not open for further replies.
Top