What's new

PokeServ baza danych?

Status
Not open for further replies.

xKrysteKx

Advanced User
Joined
Oct 5, 2010
Messages
250
Reaction score
29
Odp: PokeServ baza danych?

Wi?c zmie? ip w config :> Mo?esz mie? ten problem ze z?ym ustawieniem Temple Position wi?c wejd? jeszcze raz w config.lua tam Ci pisze Account Menager Postion skopiuj wejdz w localhost/phpmyadmin zak?adka players i zeedytuj jego temple postion. A dok?adnie :
Code:
posx	 		 
posy	 		 
posz

Pozdrawiam xKrysteKx!
 

Fetatorve

Active User
Joined
Jul 13, 2009
Messages
56
Reaction score
0
Odp: PokeServ baza danych?

@UP: IP zmieni?em oczywi?cie.. I nie chodzi o to, ?e na posta? nie mog? wej?? tylko wgl na konto.

A m?g? by mi kto? da? poradnik lub co? do tworzenia bazy danych na 8.54? Bo z pami?ci to robi?em i mo?e co? pokr?ci?em..
 

Fetatorve

Active User
Joined
Jul 13, 2009
Messages
56
Reaction score
0
Odp: PokeServ baza danych?

A da?o by si? co? pisanego? I najlepiej tworzenie na stronie localhost za pomoc? Xamppa.

Aha, w 2 po?cie jest. =d


Z tym, ?e ja nie mam takiego pliku jak "database with triggers.sql" ani ?adnego innego w formacie sql. =/

No mo?e sqlite.sql, mysql.sql i pgsql.sgl w folderze schemas.. Ale wgrywa?em mysql.sql i nie dzia?a?o, z reszt? zrobi?em tak jak by?o tam napisane. =d


I czy te ustawienia w configu s? poprawne?
Code:
	-- Database
	-- NOTE: sqlFile is used only by sqlite database, and sqlKeepAlive by mysql database.
	-- To disable sqlKeepAlive such as mysqlReadTimeout use 0 value.
	sqlType = "mysql"
	sqlHost = "localhost"
	sqlPort = 3306
	sqlUser = "root"
	sqlPass = "has?o"
	sqlDatabase = "pokeots"
	sqlFile = "poke.s3db"
	sqlKeepAlive = 0
	mysqlReadTimeout = 10
	mysqlWriteTimeout = 10
	encryptionType = "plain"

Notka moderatorska:
Dodano code
 
Last edited by a moderator:

Dzwoniec

Advanced User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
479
Reaction score
32
Odp: PokeServ baza danych?

poke.s3db - To jest plik bazy danych, masz go w folderze z silnikiem
 

Fetatorve

Active User
Joined
Jul 13, 2009
Messages
56
Reaction score
0
Odp: PokeServ baza danych?

Z tym, ?e przy pr?bie wgrania tego pliku wyskakuje mi taki b??d:

Mo?e to by? wina jakiego? "dziwnego" Xamppa? ?ci?ga?em go z linku, kt?ry znajdowa? si? w temacie jaki poda? xKrysteKx. Ale wygl?da? on nieco inaczej ni? na SSach.
 
Last edited:

Fetatorve

Active User
Joined
Jul 13, 2009
Messages
56
Reaction score
0
Odp: PokeServ baza danych?

Od?wie?am.

M?g? by kto? pom?c? Dla osoby, kt?ra si? zna trudne to nie jest, a mi by si? to przyda?o.. x.x
 

xKrysteKx

Advanced User
Joined
Oct 5, 2010
Messages
250
Reaction score
29
Odp: PokeServ baza danych?

?ci?gnij wersje Xampp 1.6.7

Pozdrawiam xKrysteKx!
 
Last edited:

Fetatorve

Active User
Joined
Jul 13, 2009
Messages
56
Reaction score
0
Odp: PokeServ baza danych?

Zauwa?y?em, ?e w domy?lnym otwieraniu plik?w "S3DB" mam FireFoxa i przy pr?bie w??czenia pliku w??cza mi si? przegl?darka i download w.w pliku.. Mo?e to mie? jaki? wp?yw na to?(wydaje mi si?, ?e to przez to nie dzia?a) I jak to mo?na zmieni??
Dobra, niby zrobi?em baz? danych w programiku, kt?ry znajdowa? si? w folderze z serverem.. Ale teraz na posta? si? nie mog? zalogowa?. =d(A zmieni?em jej po?o?enie na takie, jakie ma Accouny Menager w Configu)
 
Last edited:

Fetatorve

Active User
Joined
Jul 13, 2009
Messages
56
Reaction score
0
Odp: PokeServ baza danych?

Zalogowa?em si? ale nie mog? zrobi? postaci.. A na 1, kt?ra ju? by?a wszed?em na Dragonite i nie mog? przesta? lata? =x


Ju? dzia?a.. Lecz serv jest tak zryty i zbugowany ?e odechcia?o mi si? nim bawi?.
 
Last edited:

Kluseq

New User
Joined
Jun 11, 2008
Messages
6
Reaction score
0
Odp: PokeServ baza danych?

Jak to zrobi?e?? bo mi te? nie chce dzia?a? :(
 

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: PokeServ baza danych?

U?yj ip-changera.
Ustaw tibie 8.54, we? ip z silnika(przy w??czaniu)
 

Kluseq

New User
Joined
Jun 11, 2008
Messages
6
Reaction score
0
Odp: PokeServ baza danych?

to mam i nadal nie dzia?a ...

Code:
[11/12/2010 16:42:32] [Warning - Protocol::RSA_decrypt] Not valid packet size

To wyskakuje podczas pr?by logowania w pliku a w tibii error
 

Kluseq

New User
Joined
Jun 11, 2008
Messages
6
Reaction score
0
Nadal nie dzia?a...
refresh
 
Last edited by a moderator:

premek1

User
Joined
Sep 28, 2010
Messages
31
Reaction score
0
Odp: PokeServ baza danych?

Te? to mam co Kluseq i te? prosze o pomoc przy tym

EDIT: Ja rozwi?za?em problem (z?e has?o mia?em wpisane xD)
 
Last edited:

Kluseq

New User
Joined
Jun 11, 2008
Messages
6
Reaction score
0
Odp: PokeServ baza danych?

Jakie has?o?

2jsbrc.jpg


Taki b??d mam
 
Last edited by a moderator:

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: PokeServ baza danych?

Witam, te? mam problem z baz? danych.

Wyskakuj? co? takiego:
Code:
Serwer: localhost - Baza danych: Pokemonserver
B??d
Istnieje szansa, ?e w?a?nie znaleziono b??d w analizatorze sk?adni SQL. Prosz? zbada? bli?ej swoje zapytanie i sprawdzi?, czy cudzys?owy s? poprawne i dobrze sparowane. Inn? mo?liw? przyczyn? niepowodzenia mo?e by? wysy?anie pliku ze znakami binarnymi poza obszarem tekstu uj?tego w cudzys?owy. Mo?na r?wnie? sprawdzi? zapytanie SQL poprzez lini? polece? MySQL-a. W znalezieniu przyczyny problemu mo?e pom?c tak?e - je?li si? pojawi - poni?szy opis b??du serwera MySQL. Je?li nadal wyst?puj? z problemy lub analizator sk?adni zg?asza usterk? a linia polece? - nie, ogranicz sekwencj? zapyta? SQL do pojedynczego, kt?re powoduje problemy i zg?o? b??d, do??czaj?c fragment danych zawarty w poni?szej sekcji TNIJ:
----TNIJ ST?D----
eNrtk7FOAkEQhkMGm30Giyks4cJyIHIWingiinfAISR2GiGSgCJiQWNINFEbY6IFSlQ0RgsTg4Um
JNrcepVvwZO4ezbaWRqzX7L/7MzOzFa/ns2aWQ3jFONBTOmGhnQUaQTVSHSUWDn+5CXEyvP6SHJV
w63NSm25vlWsK5XyilJbqyFVKW8PBgJRP6V+GuYFLRzQ1OASVorVKI6QhaaVSWkYVqgSomTRyqJp
+TCW0I2cD/M6/6JQXseEHp83kSpRkl6IaagqQSVE0rNp0eEzLTGvKhQLScPIkVTMSGhYq/i3GyX/
GHH3cyk3iljaqFeXG6iiFz0enETOR5sd4g887FHo9wr+kiF+hqEhroNWG5wnYC/g7MF7B9g9sBtg
F+C0gZ0AOwJ2CGwPnFdwrsB+BrsH9gPYd/CxD04HBq1Tfs7AuQX7AOxd2IHm12aJ5J9gHxe4Ov28
0Lec0NuM0HPTtVA/JZLunJv0ZsXEwYybXE+7oTvlhrsJN1yOS59LJNLn0ucSifS59LlE8vd9/glc
NQEw
----TNIJ DOT?D----
----SUROWE DANE ST?D----

ERROR: C1 C2 LEN: 16 17 3796
STR: 

SVN: $Id: sqlparser.lib.php 13117 2009-11-15 13:50:32Z lem9 $
MySQL: 5.1.41
USR OS, AGENT, VER: Win GECKO 1.9
PMA: 3.2.4
PHP VER,OS: 5.3.1 WINNT
LANG: pl-utf-8
SQL: SQLite format 3   @    ??              ?                                                         t    ‘??????????????µ?«¦??—’?ˆƒ~yt                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               �W   ?V   ?T   ?Q   ?O   ‹L   ?J   ‰H   ˆF   ‡D   †B   …?   „;SQLite format 3   @    ??              ?                                                         t    ‘??????????????µ?«¦??—’?ˆƒ~yt                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               �W   ?V   ?T   ?Q   ?O   ‹L   ?J   ‰H   ˆF   ‡D   †B   …?   „;SQLite format 3   @    ??              ?                                                         t    ‘??????????????µ?«¦??—’?ˆƒ~yt                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               �W   ?V   ?T   ?Q   ?O   ‹L   ?J   ‰H   ˆF   ‡D   †B   …?   „;SQLite format 3   @    ??              ?                                                         t    ‘??????????????µ?«¦??—’?ˆƒ~yt                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               �W   ?V   ?T   ?Q   ?O   ‹L   ?J   ‰H   ˆF   ‡D   †B   …?   „;

----SUROWE DANE DOT?D----

Zapytanie SQL:

SQLite format 3   @ ?? ?    t ‘??????????????µ?«¦??—’?ˆƒ~yt �W ?V ?T ?Q ?O ‹L ?J ‰H ˆF ‡D †B …? „;

MySQL zwr?ci? komunikat: Dokumentacja
#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'SQLite format 3   @    ?˜Ã‰              î                               ' at line 1
[ Powr?t ]

PROSZ? O POMOC, REPUT !
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top