What's new

Polacy a ich uczestnictwo w wyborach? Jak ich przekona? do g?osowania??

Status
Not open for further replies.

Qermo

Advanced User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
227
Reaction score
34
W?a?nie ogl?da?em program kt?ry mia? na celu ukazanie(sonda uliczna) czy Polacy cz?sto g?osuj?.
Co si? okaza?o? a mianowicie to ,?e na 20 przepytanych pe?noletnich os?b. Tylko 4 posz?y w przesz?o?ci do urn. Ma?o tego z tych 20 os?b tylko 5 zadeklarowa?o ,?e zjawi? si? w Niedziele przed uranami. I tu w?a?nie pytanie skierowane do was.

Jak przejdziemy przez kolejne wybory? Czy niezadowolenie z tego, co si? dzieje w naszym kraju zadzia?a
motywuj?co, czy te? wr?cz przeciwnie? Jak wielu z nas stanie przed urnami wyborczymi?
Dlaczego Polacy nie glosuj??


Wybory do Europarlamentu - - ju? 25 maja 2014‎
 

sioter5

Senior User
Joined
Feb 15, 2012
Messages
514
Reaction score
29
Odp: Polacy a ich uczestnictwo w wyborach? Jak ich przekona? do g?osowania??

W tym Kraju nie ma na kogo g?osowa?. Od ca?a prawda.
 

wujush

Braci si? nie traci !
Joined
Feb 3, 2009
Messages
545
Reaction score
50
Odp: Polacy a ich uczestnictwo w wyborach? Jak ich przekona? do g?osowania??

Aktualnie musz? si? zgodzi? z koleg? up. Do momentu a? nie wypierdoli si? ca?ego prl'owskiego betonu to nasz Kochany Kraj b?dzie dalej sprzedawany jak do tej pory. Je?li chodzi o samo g?osowanie to zar?wno po, pis czy sld to jedno i to samo. Du?o obiecuj?, a p??niej tylko kradn? i nic wi?cej. Z mojego punktu widzenia jedyna opcj? jest Nowa Prawica czyli Korwin-Mikke. Go?? ca?y czas m?wi jedno i to samo. Nie pierdoli bez sensu oraz nie zmienia swojego zdania w zale?no?ci od tego jak zawieje wiatr jak reszta tego g?wna.
 

sioter5

Senior User
Joined
Feb 15, 2012
Messages
514
Reaction score
29
Odp: Polacy a ich uczestnictwo w wyborach? Jak ich przekona? do g?osowania??

Teraz troch? na powa?nie.

Nie p?jd? na te wybory dlaczego?

Kto? w og?le ogl?da? te spoty? Np. w kt?rych m?wi? czego to nie zmieni? w Polsce, czy b?d? s?ucha? ka?dego Polaka jak PiS, ale zaraz zaraz, co ma wsp?lnego Europarlament z ustawami wprowadzanymi przez sejm? Nic.

Inny przyk?ad. W swoich spotach(nie wiem kto) m?wi ?e wywalczy jak najwi?cej dofinansowania z UE dla Polski. Tylko czy czasem ju? nie uchwalono bud?etu do 2020? Natomiast kadencja Europos?a sko?czy si? w 2019? W trakcie tych 5 lat nawet nie b?dzie uchwalany ?aden bud?et tak?e jak wywalczy te pieni?dze? Pewno dla siebie z nie wiadomo jak wielkiej pensji.

Dodam jeszcze, ?e uczestnictwo takich postaci jak Adamek kt?ry wypowiada si? jak 5 latek jest wielk? kompromitacj?. Niby co on wywalczy w tym Europarlamencie. Oczywi?cie opr?cz kasy dla siebie, bo po co napierdziela? si? w ringu skoro siedz?c na ty?ku przez 5 lat.

Poza tym po co i?? na wybory, na kt?re jak zag?osuje np. na 10 na li?cie PO to i tak wejdzie pierwsza 3 z listy? To maj? by? demokratyczne wybory? G?osuje na Kowalskiego, ale przecie? on i tak nie wejdzie, bo wejdzie Nowak. Gdzie tu sens, gdzie logika?

Oczywi?cie w przysz?ym roku zamierzam i?? na wybory parlamentarne. Jednak ?adna z partii: PiS,PO,PSL,SLD nie dostanie ode mnie g?osu. Ju? wol? zag?osowa? na KNP, bo chocia? b?d? mia? jaki? cie? nadziei, ?e co? zmieni?.
 

Esay

Active User
Joined
Dec 24, 2011
Messages
94
Reaction score
13
Odp: Polacy a ich uczestnictwo w wyborach? Jak ich przekona? do g?osowania??

Wszyscy narzekaj? na to ?e manipuluj? wami PO, PiS, SLD itp. A to Korwin najbardziej was w chuja robi. Nie zdziwcie si? jak si? obudzicie po wyborach w III rzeszy.
 

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: Polacy a ich uczestnictwo w wyborach? Jak ich przekona? do g?osowania??

 

s4fun

Advanced User
Joined
Apr 18, 2009
Messages
199
Reaction score
24
Odp: Polacy a ich uczestnictwo w wyborach? Jak ich przekona? do g?osowania??

Szkoda gadac, ale jakbym mogl to bym na Palikota partie glosowal.
 

Anakonta

Senior User
Joined
Oct 5, 2010
Messages
536
Reaction score
10
Odp: Polacy a ich uczestnictwo w wyborach? Jak ich przekona? do g?osowania??

@up ubieg?e? mnie xD

@2up nie uj?? bym tego lepiej
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Polacy a ich uczestnictwo w wyborach? Jak ich przekona? do g?osowania??

Poza tym po co i?? na wybory, na kt?re jak zag?osuje np. na 10 na li?cie PO to i tak wejdzie pierwsza 3 z listy? To maj? by? demokratyczne wybory? G?osuje na Kowalskiego, ale przecie? on i tak nie wejdzie, bo wejdzie Nowak.
Pomyslalo 10 mln polakow i przez to wyniki sa takie jakie sa...
Reszty mi sie nie chce komentowac, z czescia sie zgadzam, z czescia nie. Ale kurwa. Nie narzekaj jak mowisz, ze nie ma sensu glosowac bo i tak nie wejdzie ten co chcesz. Jak by wszyscy glosowali to wyniki mogly by byc troche inne. Ale nie. Lepiej twoim zdaniem nie glosowac w ogole...

@top
Glosuje na tuska a za okolo rok mnie nie ma w tym kraju, bo w tym kraju nie da sie zyc.
 

Esay

Active User
Joined
Dec 24, 2011
Messages
94
Reaction score
13
Odp: Polacy a ich uczestnictwo w wyborach? Jak ich przekona? do g?osowania??

Pomyslalo 10 mln polakow i przez to wyniki sa takie jakie sa...
Reszty mi sie nie chce komentowac, z czescia sie zgadzam, z czescia nie. Ale kurwa. Nie narzekaj jak mowisz, ze nie ma sensu glosowac bo i tak nie wejdzie ten co chcesz. Jak by wszyscy glosowali to wyniki mogly by byc troche inne. Ale nie. Lepiej twoim zdaniem nie glosowac w ogole...

@top
Glosuje na tuska a za okolo rok mnie nie ma w tym kraju, bo w tym kraju nie da sie zyc.

Zag?osuj na tego cwela to cie znajd? i do dupy pojedziesz.



Trzeba zaj?? sejm. Zbieram ch?tnych, b?d? dowodzi?. :ridinghorse:
 

sioter5

Senior User
Joined
Feb 15, 2012
Messages
514
Reaction score
29
Odp: Polacy a ich uczestnictwo w wyborach? Jak ich przekona? do g?osowania??

Na kogo nie zag?osujesz to i tak jeden hoy. Wszyscy politycy to zak?amane szuje, z?odzieje po?owa sejmu to jeszcze za czas?w Jaruzela tam siedzi.
Tusk to chor?giewka w Unii gada co mu Merkel po wie. Do tego obsrany od terroryzmu jaki sie dzieje na Ukrainie.
Do jakiego miasta w Polsce nie przyjdzie witaj? go "zwolennicy" jego zajebistych rz?d?w.
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Polacy a ich uczestnictwo w wyborach? Jak ich przekona? do g?osowania??

Bojkot wybor?w!
 

rosumie

New User
Joined
May 23, 2014
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Polacy a ich uczestnictwo w wyborach? Jak ich przekona? do g?osowania??

Nie przekonasz. Przekonasz jedynie tym, ?e mo?na t?umaczy? jak wiele z?ego zrobi? nie oddaj?c g?osu. :)
 

Anakonta

Senior User
Joined
Oct 5, 2010
Messages
536
Reaction score
10
Odp: Polacy a ich uczestnictwo w wyborach? Jak ich przekona? do g?osowania??

Pierdolenie o szopenie, tego kraju nic nie zmieni, spierdala? st?d i nie przyznawa? si? do bycia polakiem, koniec kropka, temat uwa?am za wyczerpany.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Polacy a ich uczestnictwo w wyborach? Jak ich przekona? do g?osowania??

Teraz troch? na powa?nie.

Nie p?jd? na te wybory dlaczego?

Kto? w og?le ogl?da? te spoty? Np. w kt?rych m?wi? czego to nie zmieni? w Polsce, czy b?d? s?ucha? ka?dego Polaka jak PiS, ale zaraz zaraz, co ma wsp?lnego Europarlament z ustawami wprowadzanymi przez sejm? Nic.

Inny przyk?ad. W swoich spotach(nie wiem kto) m?wi ?e wywalczy jak najwi?cej dofinansowania z UE dla Polski. Tylko czy czasem ju? nie uchwalono bud?etu do 2020? Natomiast kadencja Europos?a sko?czy si? w 2019? W trakcie tych 5 lat nawet nie b?dzie uchwalany ?aden bud?et tak?e jak wywalczy te pieni?dze? Pewno dla siebie z nie wiadomo jak wielkiej pensji.

Dodam jeszcze, ?e uczestnictwo takich postaci jak Adamek kt?ry wypowiada si? jak 5 latek jest wielk? kompromitacj?. Niby co on wywalczy w tym Europarlamencie. Oczywi?cie opr?cz kasy dla siebie, bo po co napierdziela? si? w ringu skoro siedz?c na ty?ku przez 5 lat.

Poza tym po co i?? na wybory, na kt?re jak zag?osuje np. na 10 na li?cie PO to i tak wejdzie pierwsza 3 z listy? To maj? by? demokratyczne wybory? G?osuje na Kowalskiego, ale przecie? on i tak nie wejdzie, bo wejdzie Nowak. Gdzie tu sens, gdzie logika?

Oczywi?cie w przysz?ym roku zamierzam i?? na wybory parlamentarne. Jednak ?adna z partii: PiS,PO,PSL,SLD nie dostanie ode mnie g?osu. Ju? wol? zag?osowa? na KNP, bo chocia? b?d? mia? jaki? cie? nadziei, ?e co? zmieni?.
Po co si? pchaj?? Bo wi?cej kasy b?dzie mieli z tego. Zreszt? Adamek zrobi? to samo, co tutaj m?wi?? Jedyn? alternatyw? to macie tego ca?ego Korwina, a ja zreszt? mam dylemat czy i?? czy nie.
 

mirozaw

New User
Joined
May 29, 2014
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Polacy a ich uczestnictwo w wyborach? Jak ich przekona? do g?osowania??

co do ostatnich wybor?w, to nie dziwi mnie niska frekwencja. PE i tak ma g?wno do gadania, wszystkie decyzje podejmuje towarzysz Barosso i jego podopieczni :D
 

s4fun

Advanced User
Joined
Apr 18, 2009
Messages
199
Reaction score
24
Odp: Polacy a ich uczestnictwo w wyborach? Jak ich przekona? do g?osowania??

Macie pojebany styl bytu, tylko narzekacie zamiast isc i glosowac. Prekfencja na glosowaniach nie byla wyzsza nawet od 60%, bo reszta woli narzekac. Btw, nie moglem glosowac na polskich kandynadow, bo mieszkam w UK, ale na wyborach bylem i wybralem konserwatystow.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Polacy a ich uczestnictwo w wyborach? Jak ich przekona? do g?osowania??

Prekfencja na glosowaniach nie byla wyzsza nawet od 60%
Tos dojebal. Nawet 30% nie bylo a co dopiero pierdolic o 60%...
Na euro sraniu zawsze jest mniej niz 30%.
Prawdziwe wyniki wyborow:
gpsbff.jpg

Jak dla mnie to wyglada to chujowo i wybory powinny byc odwolane, przeprowadzone jeszcze raz albo chuj wie co, ale takie cos to nie demokracja.
Jesli oczywiscie w ogole chcemy demokracji, a tutaj tez sa zdania rozne...
Albo dac 1 mandat pis, 1 po i reszte zostawic wolnych miejsc i chuj. Takie glosowanie bylo takie ma byc dzialanie a nie inne bo im tak wygodnie. Na chuj glosowac jak i tak nikogo wynik nie interesuje i robia co chca?

A tak w ogole to cala ta unia to jest poroniony pomysl. Moze by mialo to jakis sens jak by sie zajmowali sensownymi rzeczami, a nie, opierdalaja sie za nasze pieniadze i raz na jakis czas dodadza jakas chujowa ustawe ktora nas tylko ogranicza. Rzad powinien byc dla nas a nie my dla rzadu. Proste. Zreszta frekwencja mowi sama za siebie.

Poza tym, wiekszosc ludzi to debile. Nikomu nie chce sie nawet delikatnie liznac polityki zeby wiedziec kto i o czym mowi. Potem ida i glosuja na pis czy po, dlaczego? "Bo tylko oni maja szanse, po co glosowac na kogos innego?", albo "dziadek glosowal, tata glosowal to ja tez glosuje z przyzwyczajenia, chociaz nawet nie wiem co oni robia... chujowo jest ale i tak nic nie zmienie wiec na nich glosuje". Czesc pol madrych ludzi ktorzy nie glosuja bo nic nie wiedza i nie chce im sie zaglebiac w to gowno. I maly procent osob ktore wiedza dlaczego i na kogo konkretnie glosuja.
Jednym slowem jest chujowo.
 
Last edited:

Anakonta

Senior User
Joined
Oct 5, 2010
Messages
536
Reaction score
10
Odp: Polacy a ich uczestnictwo w wyborach? Jak ich przekona? do g?osowania??

Zapomnia?e? doda? o jeszcze jednym typie ludzi, kt?rzy wiedz? o co chodzi w polityce i dlatego nie g?osuj? bo to i tak chuja zmieni. Nasz kochany rz?d i ka?dy inny ma wyjebane na nisk? i ?redni? klas? robotnicz?, zamyka si? kopalnie i kupuje si? 10% wydobycia w?gla z rosji bo u nas si? nie op?aca, tak reklamuj? ?e otwarli ile? tam tysi?cy miejsc pracy tyle ?e ich nigdzie nie wida?. Dopiero jak rosja zagrozi?a ukrainie ?e zakr?ci kurek z gazem to wtedy nasze debile z rz?du pomy?la?y o bezpiecze?stwie energetycznym. Ostatnia akcja jaka by?a to protest rodzic?w niepe?nosprawnych dzieci, rz?d im obieca? podwy?k? zasi?ku i dostali go dopiero po prote?cie, nie pami?tam dobrze ale chyba najni?sz? krajow?. To jest kilka przyk?ad?w co ten popierdolony rz?d zrobi? dla nas. Wychuja? nas r?wno i nadal nam wciska kit ?e jeste?my bogatym krajem i nowoczesnym bo mamy pkb na +, chuja pkb jest na plus bo 10 razy podatkujemy jedno i to samo, szef dostaje pieni?dze z pa?stwa, podatkuje je, nast?pnie dostajemy je i znowu podatkujemy je, kupuje co? w sklepie, znowu podatkuje, w?a?ciciel sklepu kupuje towar, znowu podatkuje i to si? ci?gnie tak w chuj d?ugo. Jak ju? wcze?niej powiedzia?em spierdala? z tego kraju i nie przyznawa? si? do bycia polakiem.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top