What's new

-Tibia 8.60 [POLAND] [8.60] [HIGH EXP] [UNIQUE EVO] [FREE POINTS] PrimeServ Legendarny OTS PrimeEra POWRACA!

Status
Not open for further replies.

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: [POLAND] [8.60] [HIGH EXP] [UNIQUE EVO] [FREE POINTS] PrimeServ Legendarny OTS PrimeEra POWRACA!

Jak tam dla mnie zapowiedz dla beki.

Spoko, ale przypominam, ?e ludziska graja. I oto chodzi.
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: [POLAND] [8.60] [HIGH EXP] [UNIQUE EVO] [FREE POINTS] PrimeServ Legendarny OTS PrimeEra POWRACA!

Refresh! Dzi?kuj? za 60 sta?ych graczy online wczoraj!

Poszukujemy osoby od reklamy, gg: 38431013.
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: [POLAND] [8.60] [HIGH EXP] [UNIQUE EVO] [FREE POINTS] PrimeServ Legendarny OTS PrimeEra POWRACA!

f5! Zapraszamy na otsa!
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: [POLAND] [8.60] [HIGH EXP] [UNIQUE EVO] [FREE POINTS] PrimeServ Legendarny OTS PrimeEra POWRACA!

refresh! zapraszamy na evo!
 

Gangster9988

Senior User
Joined
Jun 1, 2008
Messages
1,108
Reaction score
42
Odp: [POLAND] [8.60] [HIGH EXP] [UNIQUE EVO] [FREE POINTS] PrimeServ Legendarny OTS PrimeEra POWRACA!

DEDICATED SERVER MACHINE:
-- Intel Core i7 Quad Core/Octa Threads 2,2ghz
-- 8GB DDR3 1333 mhz
-- 750 gb HDD
-- VGA INTEL 2GB DDRAM
-- MOBILITY ECONOMIC COMPUTER
-- WINDOWS 8.1 ENTERPRICE HOST
-- 100/100 MBPS UP/DOWN FAST LINK
-- PROFESSIONAL NAT FILTERING
-- DAYLY BACKUPS
-- OVER 8 YEARS EXPERIENCE IN OPEN TIBIA


Bez urazy ale lepsze laptopy rozbija?em o ?ciane z nud?w ni? Ty masz ten server.. Poza tym, mapa brzydka, nie wiele tam dzia?a i jak wida? gotowiec z neta :v
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: [POLAND] [8.60] [HIGH EXP] [UNIQUE EVO] [FREE POINTS] PrimeServ Legendarny OTS PrimeEra POWRACA!

Bez urazy ale lepsze laptopy rozbija?em o ?ciane z nud?w ni? Ty masz ten server.. Poza tym, mapa brzydka, nie wiele tam dzia?a i jak wida? gotowiec z neta :v

Spoko, taka podnieta m?wisz? ?e tfuj serwer si? wybi?, a muj spadu?? Za kilka dni kupujemy tu reklam?, dlatego nie wiem czy warto jest ten temat hejtowa?, na prawd?. Bo serwer mia? 80 graczy online, ale zawsze z ig?y mo?na zrobi? wid?y, wystarczy tylko chcie? znale?? te 2 ig?y. :/ Bez urazy bye bye do wtorku. :)

Jak masz laptopa core i7 4c/8t o taktowaniu lepszym ni? m?j to spoko, tylko ?e m?j lapek ci?gnie bardzo ma?o energii, a ta twoja 17" gabaryna pewnie tyle co m?j komputer PHENOM. A mi przede wszystkim chodzi o ekonomik? i komfort hostingu.
 

Gangster9988

Senior User
Joined
Jun 1, 2008
Messages
1,108
Reaction score
42
Odp: [POLAND] [8.60] [HIGH EXP] [UNIQUE EVO] [FREE POINTS] PrimeServ Legendarny OTS PrimeEra POWRACA!

Wole gra? u brazola na rl mapie gdzie jest od 1000 do 1500 osob przynajmniej tyle widzia?em tam, poza tym nie napisa?em nigdzie, ?e to m?j server prywatny tylko komputery domowe
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: [POLAND] [8.60] [HIGH EXP] [UNIQUE EVO] [FREE POINTS] PrimeServ Legendarny OTS PrimeEra POWRACA!

Wole gra? u brazola na rl mapie gdzie jest od 1000 do 1500 osob przynajmniej tyle widzia?em tam, poza tym nie napisa?em nigdzie, ?e to m?j server prywatny tylko komputery domowe

Spoko, to przez brazoli w?a?nie mamy te wszystkie naruto, bleache i db. Polacy ma?o co osi?gn?li, nic a nic, a brazole praktycznie wszystko.

BTW. chcia?bym te? gra? na zajebistym otsie, kt?ry jest dopracowany ni? na polskim kopiowanym g?wnie. ;/ Ztym si? zgadzam, ka?dy lubi jak wszystko jest tip top.
 

Partyzanty

Banned
Joined
Jul 4, 2016
Messages
38
Reaction score
0
Odp: [POLAND] [8.60] [HIGH EXP] [UNIQUE EVO] [FREE POINTS] PrimeServ Legendarny OTS PrimeEra POWRACA!

Spoko, nikt nie mo?e wywalic ju? Unreala 2D, to i PrimeServa nie wyjebie, owszem pr?ba restartu czasem si? udaje, ale bez przesady, jak procek ma w sobie zabezpieczenia i dobrego powera to nic mu nie zaszkodzi. Dzi?kuj? - dobranoc!
Nikt nie mo?e a jednak partyzant mo?e
 

Gangster9988

Senior User
Joined
Jun 1, 2008
Messages
1,108
Reaction score
42
Odp: [POLAND] [8.60] [HIGH EXP] [UNIQUE EVO] [FREE POINTS] PrimeServ Legendarny OTS PrimeEra POWRACA!

Spoko, to przez brazoli w?a?nie mamy te wszystkie naruto, bleache i db. Polacy ma?o co osi?gn?li, nic a nic, a brazole praktycznie wszystko.

BTW. chcia?bym te? gra? na zajebistym otsie, kt?ry jest dopracowany ni? na polskim kopiowanym g?wnie. ;/ Ztym si? zgadzam, ka?dy lubi jak wszystko jest tip top.
w momencie, w kt?rym to pisze jest 500 os?b online
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: [POLAND] [8.60] [HIGH EXP] [UNIQUE EVO] [FREE POINTS] PrimeServ Legendarny OTS PrimeEra POWRACA!

Nikt nie mo?e a jednak partyzant mo?e

Na chwil? taa owszem.

A ty sk?d? od tych na?panych debili z NLO? Czy z innego projektu? Bo widz? to samo logo.

w momencie, w kt?rym to pisze jest 500 os?b online

what? bo nie rozumiem ci?.
 

Partyzanty

Banned
Joined
Jul 4, 2016
Messages
38
Reaction score
0
Odp: [POLAND] [8.60] [HIGH EXP] [UNIQUE EVO] [FREE POINTS] PrimeServ Legendarny OTS PrimeEra POWRACA!

Na chwil? taa owszem.

A ty sk?d? od tych na?panych debili z NLO? Czy z innego projektu? Bo widz? to samo logo.



what? bo nie rozumiem ci?.

z ludzmi od NLO nie mam nic wsp?lnego logo moze by? podobne bo jest z naruto XD.
jestem Partyzant mi?o mi.
PS. chyba Ci te 2 servery pad?y.
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: [POLAND] [8.60] [HIGH EXP] [UNIQUE EVO] [FREE POINTS] PrimeServ Legendarny OTS PrimeEra POWRACA!

z ludzmi od NLO nie mam nic wsp?lnego logo moze by? podobne bo jest z naruto XD.
jestem Partyzant mi?o mi.
PS. chyba Ci te 2 servery pad?y.

Kenor (Pies) mi?o mi.
Spoko, pad?y znaczy? ?e kilka os?b tylko gra chodzi?o ci rozumiem. Bo serwery chodz? stabilnie, tylko teraz ich nie reklamuje i o nie nie dbam. ;/ Ale powracam za oko?o 3 dni z super reklam?.
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: [POLAND] [8.60] [HIGH EXP] [UNIQUE EVO] [FREE POINTS] PrimeServ Legendarny OTS PrimeEra POWRACA!

Refresh! Zapraszamy na primeserva!
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: [POLAND] [8.60] [HIGH EXP] [UNIQUE EVO] [FREE POINTS] PrimeServ Legendarny OTS PrimeEra POWRACA!

Refresh! Zapraszam dzi? na PrimeEr?!
 
Status
Not open for further replies.
Top