What's new

-Tibia 7.60 Polish Group OTS-RPG OTS 7.60.-W?asna mapa !

Status
Not open for further replies.

aizenek

Active User
Joined
May 30, 2009
Messages
79
Reaction score
1
Witam ! . -.-

Mamy dla was zapowied? starych dobrych czas?w Tibii 7.6 ;)

W?ASNA MAPA . ! HiT ! - W?asne pixel arty!- SmS shop - ZADNYCH ZADNYCH MANARun zadnych PRO WAND ATK-2000 NIE NIE NIE !.
----------------RATE -----------------------
-Exp b?dzie sta?y 5-8x.
-Skille-5-8x
-M lv 5-8x
Klassic !
Silnik bdb. - PvP-zwykle :D Rl. ZAPOWIEDZ 1. !
-Mam dla was wiadomo?? tak? - O to prezentacja ! . - WIEM WIEM WIEM . Ze ots moze po tej prezce nie wygl???da najlepiej ALE - PRACUJEMY 10 godzin DZIENNIE ! . NAWET do 14 . Ja-M?oDy- Jestem tam mapperem,pixel artem, Wiem moze i nie mam najlepszych prac ale staram sie przywr?ci? form? :) A o to prezentacja ze scrennami :p; )
Jest To dedyk 24/7 ;) Pacc jest za free. :)
-BesT ORO ! .
o_O
do%20prezki%208.jpg

do%20prezentacji%205.jpg

tibia%207.6%204.jpg




- DATA STARU NIE ZNANA . : D
:O:O:O:O:O:O:O:O:O

- Co nie ?

-Wszelkie pytania na GG 12215943 ja przekieruj? dla kolegi :)
-PozDrawiamy - Polish Group OTS. !

WSZYSTKIE INFORMACJE SA ZAWARTE W TEKSCIE WYSTARCZY SIE DOPATRZEC ! .
 

Jakkess

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
795
Reaction score
47
Odp: Polish Group OTS-RPG OTS 7.60.-W?asna mapa !

To ?e jest w?asna mapa to ?aden hit ^^

Nowe pixelarty - pope?niasz b??d, zwolennicy classica tego nie lubi?.
SMS Shop - shit.

I to ma by? 10 godzinna praca? Jak to jest 100% autoborder i nic pozatym. ?mieci nawrzucanych ile si? tylko da.

__
Nie ma to jak w zapowiedzi nakr?ca? walk? 3 vs 1 do tego tak? amatork?..
Zapowied? nic ciekawego nie ukazuje.

___
To jaki? OTS robiony dla kasy na odpie**ol?
 

aizenek

Active User
Joined
May 30, 2009
Messages
79
Reaction score
1
Odp: Polish Group OTS-RPG OTS 7.60.-W?asna mapa !

@Jakkess - Po 1 pixel arty zostan? wycofane. : ) Tak. Server nie jest robiony na "odpie**ol" ani dla kasy to b?dzie classic ;] NARAZIE jest to "syf" bo chcialem pokaza? jak mniej wi?cej b?dzie to wygl?da? ;) SmS shop shit? niby czemu ? - NIE BEDZIE zadnych mr czy wandow czy tam jakis AxE po miliony dmg sms shop b?dzie to tylko i wy??cznie rzeczy bardzo potrzebne . nie mpa czy g legi NIE. to by by?o za ?atwo sory ze raz z ,.!? i ??? a nie raz nie ale si? spiesz? :_) PozDrawiam ;P
 

Jakkess

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
795
Reaction score
47
Odp: Polish Group OTS-RPG OTS 7.60.-W?asna mapa !

Mam takie pytanie do twojego teamu. Uwa?acie si? za profesjonalist?w?
 

La_Amma

Active User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
58
Reaction score
2
Age
31
Odp: Polish Group OTS-RPG OTS 7.60.-W?asna mapa !

Przeciez ta mapa jest zrobiona na 'odwal si?'. Po?wi?ccie troche wi?cej czasu i j? dopracujcie, bo wygl?da to okropnie. Jak wejde na te bagna po kt?rych biegaj? mr?wki :O, to przez 30min b?de si? musia? g?owi? jak stamt?d wyj?c, bo bardziej przypomina to labirynt ni? bagno. Poprawcie, a mo?e co? z tego b?dzie
 

Zieli

User
Joined
Jan 1, 2010
Messages
28
Reaction score
0
Odp: Polish Group OTS-RPG OTS 7.60.-W?asna mapa !

Ca?kiem z?a mapa! Jak tak mape robisz to zr?b 8.xx bo to nie 7.6

oczy mnie bol? :D
 

rafig8

Advanced User
Joined
Aug 21, 2010
Messages
179
Reaction score
7
Odp: Polish Group OTS-RPG OTS 7.60.-W?asna mapa !

Ze ots moze po tej prezce nie wygl???da najlepiej ALE - PRACUJEMY 10 godzin DZIENNIE !

10 godzin? taka mape mo?na w 10 minut zrobi? .
Jeszcze pewnie silnik xml kt?ry bedzie crashowany jak tymeria.pl.

Powodzenia
 

bronusdolar

Active User
Joined
Aug 1, 2009
Messages
76
Reaction score
0
Age
33
Odp: Polish Group OTS-RPG OTS 7.60.-W?asna mapa !

Sam spos?b w jaki jest napisana prezentacja zniech?ca mnie do gry. Dobranoc.
 

Snoopie

Senior User
Joined
Feb 4, 2009
Messages
572
Reaction score
39
Odp: Polish Group OTS-RPG OTS 7.60.-W?asna mapa !

W?asne Pixel Arty, kt?rych nie pokazujecie?
Robicie zapowied? bez dnia startu?
I macie nazwe "Polish Grup"?

[...] no coment.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Polish Group OTS-RPG OTS 7.60.-W?asna mapa !

@dla tych co nie chca duzo czytac:
Z poczatku myslalem ze ta prezentacja to zart, mapa 0 grywalnosci, styl prezentacji do dupy i "admin" podnieca sie kazda rzecza. W dodatku ktos napisze ze nie lubi shopa to go wywala, ktos napisze ze lubi to go znow dodaje?

@do reszty
Cala prezentacja jest zrobiona w 5 minut na szybko i wymienione to co myslisz za fajne?
Screeny z mapy fatalne, jak mapa servera bedzie w takim stanie to kto tam zagra? Jak juz ktos napisal, full auto border a te bagna wygladaja jak labirynt. Pustynia nie lepsza... rzeczy ktore tam wgoole nie pasuja, i tez jakos nie moge znalesc przejscia od schodow na brzeg screena :eek:
Pixel arty beda czy nie?
Takie pytanie, ta mape zrobil czlowiek, czy jakis program ktory losowo wrzuca itemki w map edytorze na plansze?
W dodatku zgadzam sie z bronusdolar, taka prezentacja tylko odstrzasza graczy, chyba ze lubia ots tworzony przez czlowieka ktory pisze w taki sposob i podnieca sie co on to bedzie miec super na swoim serverze.

Co do wypowiedzi Snoopiego...
Nie wiem co z tym pixel artem zrobia...
Wiesz, duze projekty i ogarniete ktore maja podana date startu na pozniej i sie nie wyrobia maja duze straty, dlatego zazwyczaj lepiej nie podawac dat...(patrz grim ots).
Ale zgodze sie z nazwa... totalna porazka, mam nadzieje ze ots nie bedzie zbyt dobrze rozreklamowany bo jak nas ludzie zobacza ze polskie teamy tworza takie mapy i takie servery to nas tylko wysmieja :(

@autor
Pracuj po te 15 h dziennie jak nie masz nic innego do roboty, ale zacznij tworzyc otsa za 3 lata, a w tym czasie ucz sie jak sie robi mapy, bo narazie robisz 150 kratek a chodzic sie da po 5. I naucz sie pisac jak czlowiek, przynajmniej jak juz cos reklamujesz, to musisz sprawic dobre pierwsze wrazenie...
 
Status
Not open for further replies.
Top