What's new

Pomoc dla zwierz?t

kumpelek93

User
Joined
May 12, 2009
Messages
43
Reaction score
1
Zak?adam ten temat, poniewa? dozna?em szoku w jaki spos?b ludzie traktuj? bezbronne zwierz?ta. Przegl?daj?c YouTube natrafi?em w?a?nie na taki filmik.
//Link usuni?ty.
Przedstawione s? w nim bardzo drastyczne sceny, wi?c je?li kto? ma s?abe nerwy, niech nie ogl?da. Chcia?bym te? aby?cie wsparli akcje, kt?ra zajmuje si? walk? z czym? takim. Wystarczy, ?e wejdziecie na podan? poni?ej stron? i klikniecie "Sign petition" Potem trzeba tylko wpisa? swoje imi? i odebra? maila. Wszystkim, kt?rzy to uczyni? bardzo dzi?kuj?.
Oto link //Link usuni?ty.
//Przenosz? do kosza.
 

Xardasowy Xardas

Active User
Joined
Oct 26, 2009
Messages
101
Reaction score
8
Age
26
Odp: Pomoc dla zwierz?t

Moja siostra m?wi?a o tym filmiku,?e obdzieraj? sk?ry na ?ywa itd,i nie mam zamiaru wchodzi?...


Nie wiem jak ludzie mog? traktowa? zwierz?ta.Przecie? one s? s?odziutkie ;)

Do??czam si? do akcji.
 
B

Budzik

Guest
Odp: Pomoc dla zwierz?t

Tak, to jest tragiczne, chod? z drugiej strony u nas w Polsce podobne rzeczy dziej? si? z innymi zwierz?tami takimi jak ?winie, czy krowy. Nie s?dz?, ?eby ktokolwiek powiedzia?, ?e te ?winki i kr?wki s? s?odkie i bezbronne, bo sami je wpierdalacie jak leci i one nie s? wstanie zauroczy? was jak koty, czy psy. Akcja nic nie da, zw?aszcza, ?e to si? dzieje w chinach, a tam ?amane s? prawa cz?owieka, to o prawach zwierz?t nie ma co wspomina?.
Wracaj?c do tematu zwierz?t, cz?owiek by? wstanie zajeba? wszystko co na drzewo nie ucieka, ?eby tylko zarobi? lub osi?gn?? z tego jakie? inne korzy?ci. Futra, mi?so, wyroby sk?rzane, wszystko to rozchodzi si? jak ciep?e bu?eczki i niestety troch? przyjdzie jeszcze poczeka?, a? cz?owiek zm?drzeje.

Na tym forum by? gdzie? podobny temat, tylko, ?e by? o zwierz?tach z kt?rych robiono futro, r?wnie? tragiczne.

@down 2x
Nie ogl?da?em ca?ego filmu i nie wiem co tam dalej si? dzieje, ale w tych bardziej cywilizowanych krajach na pewno w wielu masarniach, ?winie zabijane s? w podobny spos?b. Tak masz racj?, nic tylko zajeba? ludzi, kt?rzy robi? takie rzeczy i to z u?miechem na twarzy.
 
Last edited:

Sterger

Advanced User
Joined
Jun 2, 2008
Messages
217
Reaction score
10
Odp: Pomoc dla zwierz?t

Obejrza?em film, na prawd? jest drastyczny ja to bym tak tych ludzi obdziera? ze sk?ry to okropne, jak zobaczy?em tego jeszcze ?yj?cego psa ca?ego we krwi.. :( Jakby je zabijali jako? szybko i bezbole?nie,a nie w taki spos?b, na prawd? jak kto? ma s?abe nerwy to niech nie ogl?da... Oczywi?cie do??czam si? do akcji i rozsy?am znajomym... :(
 

kumpelek93

User
Joined
May 12, 2009
Messages
43
Reaction score
1
Odp: Pomoc dla zwierz?t

Mam ?wiadomo?? tego, ze ta akcja mo?e nic nie da?. Chodzi mi g?ownie o to aby u?wiadomi? tych, kt?rzy nie wiedza o takich sprawach. Wiadomo, ze w Polsce zabijamy dr?b, byd?o itd dla po?ywienia, ale czy gotujemy u siebie w domu ?yw? jeszcze kure b?d? ?winie? Albo obdzieramy ?ywe zwierz?ta ze sk?ry? W?tpi?. Tak wiadomo, ze na ?wiecie wiele jest takich rzeczy; robienie z ps?w smalcu, zabijanie zwierz?t na futro, tluczenie na smier? fok w Kanadzie. Wszystko to czemu? s?u?y, najczesciej zyskom. Da?oby si? to jako? prze?kn?? gdyby robione to by?o w inny spos?b. Bo widok dw?ch usmiechnietych chinczykow, obdzierajacych ?ywcem psa ze sk?ry, nie znaczy ze te zwierz?ta maja problem, tylko ludzie.
 

Roulette

Рулетка!
Joined
Nov 11, 2009
Messages
352
Reaction score
63
Odp: Pomoc dla zwierz?t

Filmik naprawd? szokuj?cy. Ten moment, kiedy to obieraj? biednego zwierzaka ze sk?ry, jest wr?cz obrzydliwie ohydny i brutalny. Nie wiem jak takie zdarzenia mog? mie? miejsce. Ludzie nie maj? za grosz poczucia jakiejkolwiek warto?ci takich zwierz?t, maszyny do zabijania. Codziennie setki tysi?cy, milion?w, miliard?w zwierz?t i ludzi ginie w bestialski spos?b. Jest to po prostu straszne, ale co my mo?emy zrobi?. Praktycznie nic. Jedyne co mi pozostaje co klikn?? w ten link i ?udzi? si?, ?e mo?e kiedy? ?wiat b?dzie lepszy.
 
Top