What's new

[Pomoc]Szeroko?? ekranu

Status
Not open for further replies.

Faith

Advanced User
Joined
May 7, 2009
Messages
249
Reaction score
37
Witam.

Kiedy? ju? zak?ada?em temat, lecz wiele mi nie pom?g? wi?c zak?adam kolejny. Sprawa wygl?da tak, ?e prawa strona monitora jest wi?ksza ni? m?j monitor i nie mog? widzie? co tam si? dzieje, tylko jak pykn? screen'a co jest uci??liwe. Czasami mi nawet tam programy uciekaj?(xD) co te? za fajne nie jest. Og?lnie to wygl?da tak:

105odqf.jpg


Legenda:
Czerwony-granica widoczno?ci go?ym okiem monitora(w prawo)
R??owy-Pole ekranu kt?rego nie widz?, myszka lubi mi tam ucieka? jak i programy.
???ty-Jaka? pusta przestrze? w kt?r? nie mog? wjecha? myszk?.

Prosz? o szybk? i dok?adn? pomoc. Pomoc typu-sprawd? ustawienia monitora niewiele mi m?wi? jak i pomagaj?. Przy monitorze te? pr?bowa?em grzeba?, ale to na nic. Bawi?em si? te? r??nymi ustawieniami efekt zerowy. Peace

@Down
...
Przy monitorze te? pr?bowa?em grzeba?
<ironia>Dzi?ki za pomoc na pewno si? przyda</ironia> Z Twojego postu wynika, ?e nie przeczyta?e? ca?ego tematu.
 

MappingFOR

Advanced User
Joined
Apr 3, 2009
Messages
431
Reaction score
18
Odp: [Pomoc]Szeroko?? ekranu

Pr?bowa?e? bawi? si? przyciskami monitora? Zw??a? ekran itp?
Gdy klikniesz menu zobacz szeroko??, wysoko??, po?o?enie... Na pewno co? wymy?lisz.
 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: [Pomoc]Szeroko?? ekranu

Ustaw jak najwi?ksz? ro?dzielczo?? i postaraj si? tamte programy z zadupia przenie?? na te widoczne pole, naci?nij od?wie? i znowu ustaw porz?dan? ro?dzielczo??.
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: [Pomoc]Szeroko?? ekranu

Dziwne, nie mo?na za pomoc? przycisk?w na monitorze przesun?? obrazu bardziej w lewo i go zw?zi?? A mo?e ta rozdzielczo?? jest nieodpowiednia dla twojego monitora.
Ja mam na monitorze taki przycisk jak AUTO/SET i za jego pomoc? obraz automatycznie si? dopasowuje do monitora.
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: [Pomoc]Szeroko?? ekranu

Kiedy? te? mia?em co? podobnego <u mnie w obie strony> I nic nie pomog?o ,jedynie oddanie do naprawy/kupno nowego monitora. Ja np. Da?em do naprawy i mi naprawili.
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Odp: [Pomoc]Szeroko?? ekranu

W innym temacie znalaz?em odpowiedz pana kt?ry bardzo mo?e Ci pom?c

Mo?e system jest nie orginalny...
Mo?esz go albo z formatowa? albo ?ci?gn?? jaki? program niestety go nie znalaz?em


A tak ju? ca?kiem powa?nie spr?buj zdiagnozowa? w czym tkwi problem. Przynie? do siebie czyj? monitor (ewentualnie skocz z dyskiem do kogo?).

1 opcja najlepsza bo od razu masz info czy komputer/system czy monitor.

w drugim wypadku gdy zaniesiesz do kogo? dysk nie mo?esz by? pewny czy u Ciebie pad? monitor czy mo?e karta graficzna. Spr?buj co? zrobi? taki spos?b bo p?acenie (cz?sto prawie za nic) serwisantom czy innym tej ma?ci mechanikom mija si? z celem.
 

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Odp: [Pomoc]Szeroko?? ekranu

niemasz na bocznych przyciskach monitora takiego czego? jak auto dostosowanie?
 
Status
Not open for further replies.
Top