What's new

Skrypty & Kody Pomoc - VPS

Patrykx123

User
Joined
Dec 3, 2015
Messages
14
Reaction score
0
Witam,
Mam pytanie co do VPS, potrzebuje Serwera tak od 60-120z? miesi?cznie, silnik 8.6 - tfs 0.3.6 , kto? co? poleca ?
Pozdrawiam
 

Areeks

User
Joined
Nov 17, 2008
Messages
23
Reaction score
0
Odp: Pomoc - VPS

Windows - Linux ? - Jedno z najwa?niejszych pyta?. Jak si? dobrze czujesz, pod co masz skompilowany silnik - czy dopiero b?dziesz go kompilowa?. Ja zawsze lubi?em Winde do czasu, gdy kto? nie pokaza? mi jak w postaci kilku prostych krok?w (100x szybciej ni? na Windowsie) idzie upora? si? na linuxie z serwerem + wi?ksza wydajno??.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Pomoc - VPS

Za st?wk? to ty znajdziesz dedyka na kilkaset os?b. A pewnie stawiasz jaki? serwerek na kt?rym zagra kilkadziesi?t typa...
Wi?c w sumie nie wiem czy faktycznie jest sens ?eby? tyle dawa?.
We? jakiego? vpsika ma?ego w ovh chocia?by, tam masz ?adn? opcj? przej?cia w ka?dej chwili na wy?szy plan = do?o?enia prock?w / ramu. Bierzesz serwer za 15 pln. Jak b?dzie obci??ony za bardzo, to dorzucasz ramu i prock?w i tyle. Do pewnego etapu ci to wystarczy.


A jak jeste? taki pewny ?e potrzebujesz mocniejszego serwera, to bym poleca? online.net

Dedibox? XC 2016 za 80~pln...
Kiedy? si? za s?absze dedyki w ovh p?aci?o po kilkaset albo 1k+ pln ?eby stawia? du?e serwery. Teraz masz to za grosze i to wystarczy.
A jak bardzo chcesz wyda? te 100+ zl to bierz 32G ramu z xeonem 1245 i jazda xD
 
Top