What's new

Skrypty & Kody Pomoc w skryptach

Status
Not open for further replies.

mial123

Advanced User
Joined
Apr 2, 2009
Messages
307
Reaction score
24
Witam. Szukam osoby kt?ra wmiare ogarnia podstawy php,lua, c++ (czyli jezyki zwi?zane z Tibia). Zg?oszenia i pytania pisa? na PW. Robie OTS 8.6, Reborn.

Szukam osoby kt?ra pomo?e mi w 3 tematach: 1, 2 i 3. Problem jest do?? jasny a mianowicie:
  • Pisanie x reset na Defaul zamiast poziomu
  • zwieksz?nie ograniczenia hp
  • zmniejszanie exp i hp [ temat: 1,3]
  • dodanie do login.lua liniki z ilo?ci? Online, aktualnego exp'a(skrypt na zmniejszanie co reset).
To by by?o tyle. Licze na wasz? pomoc.
 

Khuznath

Active User
Joined
Jun 26, 2014
Messages
69
Reaction score
7
Odp: Pomoc w skryptach

Nie wiem dlaczego po prostu nie zrobisz temat?w w dziale Pomocy w subkategorii LUA, aczkolwiek je?li chcesz to zapraszam na priv ew. gg by dogada? szczeg??y pracy.
 

mial123

Advanced User
Joined
Apr 2, 2009
Messages
307
Reaction score
24
Odp: Pomoc w skryptach

Jestem wstanie zap?aci? za pomoc przy zmianie ograniczenia HP. Wi?cej informacji na GG: 49214658, Help
 

misztrz440

Banned
Joined
Dec 15, 2012
Messages
1,032
Reaction score
39
Odp: Pomoc w skryptach

No ale rozpisz to o co chodzi, bo teraz to nie wiem.
 

mial123

Advanced User
Joined
Apr 2, 2009
Messages
307
Reaction score
24
Odp: Pomoc w skryptach

No ale rozpisz to o co chodzi, bo teraz to nie wiem.
Jestem wstanie zap?aci? za pomoc przy zmianie ograniczenia HP. Wi?cej informacji na GG: 49214658, Help. Tak jak napisa?em jak masz pliki serwerowe to chce zmieni? w nich wielko?? kt?ra jest dopuszczalna przez silnik. Normalnie jest 2bil <- 32, ja bym chcia? powiekszy? do 64. Zwiekszenie dotyczy tylko: Zmiana wielkosci Hp(MP) -> Potworka/Gracza; Zmiana wielko?ci damage jakie mo?e otrzyma? gracz.
 

Thorge D

Advanced User
Joined
Jul 24, 2014
Messages
300
Reaction score
29
Odp: Pomoc w skryptach

Musisz na pewno wsz?dzie zmieni? typ zmiennej. Pami?taj, ?e luascript.h nie odpowiada to za maksymalny limit hp/mp. W source u?ywa typu uint, wi?c ma przedzia? od -ile? tam do +ile? tam, a int mia?oby same dodatnie warto?ci.
Popatrz dok?adnie w plikach i postaraj si? sam co? zdzia?a? na b??dach nawet.
 

mial123

Advanced User
Joined
Apr 2, 2009
Messages
307
Reaction score
24
Odp: Pomoc w skryptach

odswiezam, nadal zaplace :D
 
Status
Not open for further replies.
Top