What's new

Pomoc z kompem(tibia)

Status
Not open for further replies.

Szulzeczek

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
169
Reaction score
12
Witam Prosze o pomoc, chodzi mi oto czy jak bede mial wlonczona tibie a w tibi bedzie postrac np. skilic na bocie, i dam komputer w stan wstrzymania czy nadal bedzie tibia chodzic? np. cala noc?
ZA POMOC REPUT
 

Michalekk

Senior User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
752
Reaction score
163
Age
30
Odp: Pomoc z kompem(tibia)



Wydaj? mi si?, ?e b?dzie to mo?liwe, lecz nie jestem pewny na 100% ;]
Czekam na inne zdania... :)
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Pomoc z kompem(tibia)

B?dzie chodzi? ale o mniejszym poborze pr?du. Nawet je?li nie to na pewno komputer powiadomi o tym ?e wszelkie otwarte programy zostan? wstrzymane. A tak w dodatku je?li b?dziesz boci? ca?? noc b?dzie ban ;)
 

Szulzeczek

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
169
Reaction score
12
Odp: Pomoc z kompem(tibia)

B?dzie chodzi? ale o mniejszym poborze pr?du. Nawet je?li nie to na pewno komputer powiadomi o tym ?e wszelkie otwarte programy zostan? wstrzymane. A tak w dodatku je?li b?dziesz boci? ca?? noc b?dzie ban ;)


wiem wiem, ale czy mi sie to wylonczy czy nie?
 

Przemo_39

Advanced User
Joined
Oct 5, 2008
Messages
257
Reaction score
21
Odp: Pomoc z kompem(tibia)

To te? zale?y na moim starym gracie to si? nawet wy??czy?, ale je?li masz dobry komp to spokojnie mo?esz boci? nie wyl?czy ci si?.B?dzie ci tylko mniej pr?du bra?.Ale nie botuj bo mo?e by? ban ;p
 

Ray

Senior User
Joined
Oct 20, 2008
Messages
1,050
Reaction score
170
Age
28
Odp: Pomoc z kompem(tibia)

Nie powinno wy??czy? tylko zatrzyma?. Na wiki pisze wyra?nie, ?e polega to na wy??czeniu dysk?w twardych wi?c jak mo?e dzia?a??

Daje 85% pewno?ci, ?e Tibia Ci si? nie wy??czy tylko dzia?anie jej zostanie zatrzymane.

Pozdrawiam
 

Szulzeczek

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
169
Reaction score
12
Odp: Pomoc z kompem(tibia)

To te? zale?y na moim starym gracie to si? nawet wy??czy?, ale je?li masz dobry komp to spokojnie mo?esz boci? nie wyl?czy ci si?.


dobry w jakim sensie? parametry? czy zasilanie:D ??
 

Przemo_39

Advanced User
Joined
Oct 5, 2008
Messages
257
Reaction score
21
Odp: Pomoc z kompem(tibia)

dobry w jakim sensie? parametry? czy zasilanie:D ??

Hmm chyba zasilanie, ale nie wiem dok?adnie.
Dobrze by by?o ?eby? mia? dobre parametry i dobre zasilanie :D
 

Ray

Senior User
Joined
Oct 20, 2008
Messages
1,050
Reaction score
170
Age
28
Odp: Pomoc z kompem(tibia)

Najlepiej sprawd? w??cz bota, p??niej stan wstrzymania i zobacz co si? b?dzie dzia?o po ponownym wznowieniu systemu.


Pozdrawiam
 

Szulzeczek

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
169
Reaction score
12
Najlepiej sprawd? w??cz bota, p??niej stan wstrzymania i zobacz co si? b?dzie dzia?o po ponownym wznowieniu systemu.
Pozdrawiam
to chyba najlepsze rozwiazanie!
sproboje napisze co sie dzieje
Mo?esz boci? tym sposobem jednocze?nie oszcz?dzaj?c pr?d. Ale s? 2 Przeszkody du?a i ma?a :). Zaczn? od ma?ej, tak wi?c jedn? z przeszk?d jest funkcja Anti-AFK ale pewnie j? masz w swoim bocie wi?c to nie przeszkoda. Teraz du?a tak jak inni m?wi? GM/Ban.
:|
a jakbym ustawil alarm? i glosniki wlonczone? dzialalo by?
 
Last edited by a moderator:

Diamon

New User
Joined
Mar 7, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Pomoc z kompem(tibia)

Mo?esz boci? tym sposobem jednocze?nie oszcz?dzaj?c pr?d. Ale s? 2 Przeszkody du?a i ma?a :). Zaczn? od ma?ej, tak wi?c jedn? z przeszk?d jest funkcja Anti-AFK ale pewnie j? masz w swoim bocie wi?c to nie przeszkoda. Teraz du?a tak jak inni m?wi? GM/Ban.

:|
 

Sspeedy

New User
Joined
Nov 5, 2008
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Pomoc z kompem(tibia)

GM to najgorsza przeszkoda a AFK to ?aden problem poniewa? wi?kszo?? bot?w ma teraz tgzw. Anti-AFK . Tylko syfne boty nie maj? Anty-Afk
 
Status
Not open for further replies.
Top