What's new

- ElfBot Pomoc z refillerem.

Status
Not open for further replies.

Aquas01

User
Joined
Oct 12, 2010
Messages
13
Reaction score
1
Witam! Chcialbym zrobic refilera. I zwracam sie do Was o pomoc. M?j refiler/depositer mialby wygladac tak.

1. Jak ma mniej niz 80 capa to idzie do depo, odklada itemki i wraca na expa.
2. Jak ma mniej niz 100 GMP to idzie do NPC, dokupuje do 200 i wraca na expa.
3. Jak ma mnie niz 100 SD to idzie do NPC, dokupuje do 1500 i wraca na expa.


Prosze pisac krok po kroku jak to ma wygladac. Duzo czytalem ale cos mi nie dziala.

Z g?ry dziekuje.
 

Aquas01

User
Joined
Oct 12, 2010
Messages
13
Reaction score
1
Odp: Pomoc z refillerem.

Ale prosze mi napisac jak to ma wygladac. Gdzie mam zrobic wtp ,od czego do czego, jakie skrypty. Proszee
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Pomoc z refillerem.

Wszedles chociaz w ten jexxny link ktory ci dalem?
W ktorym pisze cos takiego:
Pod npc/depo ustawiasz stand i action. Tam wpisujesz skrypty na kupowanie potionow albo branie ich z depo.
I to jest jebany opis jak masz postawic i kiedy 2 waypointy zeby cos kupil. A opisane masz tam kurwa wszystko dokladnie krok po kroku tak jak chcesz.

Szukac ci sie nie chce, jak wiekszosci na forum dobra.
Ale jak ci ktos daje dokladnie wytlumaczone krok po kroku wszystko a ty nawet nie chcesz tego zobaczyc to ja dziekuje.
Jak bedziesz potrzebowac jakiejs pomocy jeszcze to szukaj u kogos innego.
A z tamtego skryptow nie bedziesz miec, sam nie znajdziesz, a ja ci nie pomoge i nie powiem gdzie masz wpisac 80 zeby wychodzil jak bedzie mniej niz 80cap... Chociaz wystarczy zmienic 500 na 80 i wpisac zamiast $count $cap...

Aha. Masz opisana ogolna zasade zrobienia refilera, nie da sie rozpatrywac kazdego przyadku osobno bo to tylko kwestia zmiany 2 skyptow, wiec nie bede ci tlumaczyc wszystkiego od 0, jak tam jest to zrobione dobrze.
Elo.
 
Last edited by a moderator:

Aquas01

User
Joined
Oct 12, 2010
Messages
13
Reaction score
1
Odp: Pomoc z refillerem.

Sluchaj ale ja chce takiego skrypta ze jak ma mniej niz xx cap to idzie do labela aaa, jak ma mniej niz xx sd to idzie do sss labela, jak ma xxx gmp to idzie do ddd labela itd ten twoj link mi nie dziala ;<
 

fonx123

New User
Joined
Feb 6, 2012
Messages
7
Reaction score
1
Odp: Pomoc z refillerem.

Bardzo prosze:

Gdy x cap:
PHP:
caphigher XX gotolabel 'Start'

Gdy x SD:
PHP:
if [$itemcount.3155 >= 200] gotolabel 'Start'

Gdy x GMP:
PHP:
countitems 238 | wait 300 | if [$itemcount.'great mana potion' => 100 gotolabel 'Start'
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Pomoc z refillerem.

Sluchaj ale ja chce takiego skrypta ze jak ma mniej niz xx cap to idzie do labela aaa, jak ma mniej niz xx sd to idzie do sss labela, jak ma xxx gmp to idzie do ddd labela itd ten twoj link mi nie dziala ;<

To sie kuxxa zdecyduj, czy chcesz skrypty ktore bym ci zrobil jak bys poprosil wlasnie o nie, czy chcesz:
Prosze pisac krok po kroku jak to ma wygladac. Duzo czytalem ale cos mi nie dziala.
Bo tam masz wszystko wytlumaczone i wszystko zostaje w kwetii tch skryptow, ktore nawiasem mowiac sa tez w tamtym temacie, wystarczy zmienic id, ilosc przedmiotow ktore maja byc sprawdzane...
No ale skoro tak ciezko wpisac id do skryptu to przepraszam... Ale wiekszosc ludzi w tym dziale jesli chce pomocy to chociaz tyle potrafi. Juz tu troche siedze wiec wiem. Ale czasem zdarzaja sie takie wyjatki, co nie wiedza czego chca, dostaja konkretna odpowiedz na konkretne pytanie a tak na prawde chca czegos innego, tylko nie potrafia nawet sformulowac prosby w jezyku polskim. :O

I akurat pierwszy skrypt w temacie ktory ci podawalem:
PHP:
if [$itemcount.id <= 30] gotolabel depo| else gotolabel start
Wystarczy wpisac id itemu i zmienic 30 na rzadana ilosc. Czy to takie trudne naprawde?
 
Last edited by a moderator:

Aquas01

User
Joined
Oct 12, 2010
Messages
13
Reaction score
1
Odp: Pomoc z refillerem.

spokojnie bo przez mozille mi ten link nie dzialal. ale juz all dziala. Dziekuje ;*
 
Status
Not open for further replies.
Top