What's new

POmocy bierze za du?o procka

Status
Not open for further replies.

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Mam bardzo du?y problem po d?ugiej przerwie w tibi zaczo?em gra? ?ci?gno?em najnowszom wersje i zaczynam pyka? :DI mnie bardzo zdziwi?y du?e lagi wcisno?em alt + ctr + delete ?eby zobaczy? czy wszystko gra i zobaczy?em ?e u?ycie procesora to prawie 50 % i zu?ywa to tylko tibia.Objawia si? to na grafice direct 9 na direct 5 jest o wiele gorzej bo oko?o 80 % a na Open gl to oko?o 60 %.Co si? dzieje ???Nie u?ywam ?adnych nielegalnych oprogramowa? ani nic takiego i przeinstalowa?em tibie nie wiem co robi? plz szybko pomocy!!!!!!!

I jeszcze jedno bo to troche przeszkadza jak mam direct 9 mi si? "ma?e " w eq i tam gdzie pisze wiadomo?ci sceren (zaraz dodam bo mi co? si? dzieje z imageshack)
 

Ray

Senior User
Joined
Oct 20, 2008
Messages
1,050
Reaction score
170
Age
28
Odp: POmocy bierze za du?o procka



Poszukaj na pocz?tku, mo?e co? znajdziesz.

Pozdrawiam.
 

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: POmocy bierze za du?o procka

Nic to nie da?o ale reput polecia? :D Prosze o pomoc dalej
 

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: POmocy bierze za du?o procka

POMOCY !!!!!!!!!! DALEJ POTRZEBUJE POMOCY

(wiem wiem co tam tylko 2 pkt :D a potrzebuje bardzo pomocy)
 
Last edited:

Omega

Advanced User
Joined
Mar 6, 2009
Messages
209
Reaction score
9
Odp: POmocy bierze za du?o procka

sprawdzales sterowniki od grafiki? wez ppm na moj komputer/wlasciwosci/sprzet/menedzer urzadzen i sprawdz sterowniki. mialem podobny problem, moze grafika ma zle sterowniki niezgodne z direx, i ciagnie procek?
a jak nie to ciezko mi powiedziec, powylaczaj niepotrzebne procesy, antywirus ( moze duzo ciagnac ), ciezko powiedziec. Jak nic nie da, to moze najgorszy sposob format pomoze? Wkoncu to 2 h roboty ;)
 

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: POmocy bierze za du?o procka

Nie karta jest OK :D i sterowniki.A format hmm... to ju? naprawde ostateczno?? do kt?rej nie chcia?bym si? pos?wa? bo mam bardzo du?o plik?w stron i wszystkiego co niechcia?bym staci? (wiem mo?na to zgra? ale to du?o roboty a nie chce mi sie tego robic)
 

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: POmocy bierze za du?o procka

Refresz mo?e kto? pomo?e ??
 
Last edited:
Joined
Oct 15, 2009
Messages
46
Reaction score
3
Odp: POmocy bierze za du?o procka

daj screen jak wygl?da sytuacja i opisz to jeszcze raz albo napisz mi na pw
 

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: POmocy bierze za du?o procka

@czajkaa co ????

@Rycerz Zbawienia problem jest bardzo dobrze opisany je?li si? cho? troszeczke znasz na komputerach a widze ?e nie.Ale Ci to wyt?umacze wci?nij alt ctr delete i masz tam jakie jest z?u?ycie procesora je?li jest za du?e to Ci si? wszystko zacina a ja mam zu?ycie na poziomie 50 - 80 % je?li w?oncze tibie. Je?li jeszcze kto? dalej nie rozumie to prosze o niepisanie tu posta bo albo ma 4 lata albo piewszy raz w?onczy? komp
 
Last edited:

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: POmocy bierze za du?o procka

Refresz : DNikt nie chce reputa za pomoc ???
 
Last edited:
G

Gudio

Guest
Odp: POmocy bierze za du?o procka

Motywacj? z reputami sobie daruj.

Tibia tak ju? w sobie ma, lecz bez licznika nie poczujesz r??nicy w u?ytkowaniu komputera z w??czon? Tibi? :x No mo?e troch?, ale nie na te 60%. Niekt?re osoby maj? po 100% i ?yj? =d
 

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: POmocy bierze za du?o procka

@up musze motywowa? reputami bo niekturzy by wogle nie pomagali :D. Ale co mnie niekt?rzy co maj? 100 % zu?ycia procesora i ?yj? ten post troche nawet nie na temat.Bo po co mi takie rady ja chce zlikwidowa? ten problem a nie mie? p?? sprawny komputer.I ja mam bardzo du?e lagi wi?c chyba odczuwam.A wogle to si? chyba nie znasz na komputerach bo gdy u?ycie procesora jest du?e to wzrasta temperatura i mo?e to znacznie obni?y? ?ywotno?? tego komputera
 

Ekon

Active User
Joined
Jul 25, 2009
Messages
134
Reaction score
12
Age
30
Odp: POmocy bierze za du?o procka

tez tak mialem , daj Options ->Graphitcs->Advenced i zmiejsz tam "Adjust framerate limit" do mniejszego o wiele to powinno pomoc.
W moim przypadku pomoglo
 

Larris

Advanced User
Joined
Oct 4, 2008
Messages
158
Reaction score
15
Odp: POmocy bierze za du?o procka

Mo?e si? myl?, ale s?ysza?em ?e czasem takie co? mo?e by? spowodowane "przesileniem/obci??eniem ??cza"
 

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: POmocy bierze za du?o procka

@Chinczyk nie to nie pomaga mi by?o to w linku od Raoyl ale to nie pomaga niestety :<

@Larris raczej nie mam obci??onego ?oncza (wszystko powy?anczane nawet anty wirus) i my?le ?e to by raczej nie wp?yne?o na procesor
 

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: POmocy bierze za du?o procka

REfreSZ niema nikogo kto by pomug? ???
 

patricko93

User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
13
Reaction score
1
Odp: POmocy bierze za du?o procka

Przy??czam si? do pro?by. Pr?bowa?em na r??nych ustawieniach, m?j komputer nie ma takich s?abych statystyk wi?c nie wiem o co chodzi... Prosz? razem z tw?rc? tego w?tku o rady kt?re pomog? rozwi?za? ten problem. : /
 
Status
Not open for further replies.
Top