What's new

pomocy buy with backpack

Status
Not open for further replies.

przemo098

User
Joined
Oct 11, 2008
Messages
21
Reaction score
1
Tak jak w temacie mam problem gdy chce kupi? sobie np x runek w bp nie mog? ;/ kupuj? si? one bez bp u?ywa?em tfs 0.2.2 teraz 0.2.3 i tez nie dzia?a (ots juz ruszy? wi?c wszystkie pliki tzn wi?kszo?? wymieni?em na nowe ) serwer w??cza si? jednak wyskakuj? b??dy gdy modyfikuje w sposoby podane na forum.
Prosz? o pomoc wydaje mi si? ?e serwer nie czyta pliku w kt?rym ma sprzedawa? w backpack bo pr?bowa?em zastosowa? samo kupowanie w bp i npc powiedzia? ?e nic nie sprzedaje. Prosz? o pomoc z g?ry dzi?kuj? ;].:cool:
 

Deaven

Advanced User
Joined
Mar 25, 2009
Messages
422
Reaction score
77
Odp: pomocy buy with backpack

Nie wiem czy dobrze zrozumia?em, ale m?wisz, ?e podmieni?e? pliki, tak?
Warto sprawdzi? czy nie dzia?a to tylko u ciebie, czy og?lnie na ka?dym silniku. Mo?na napisa? te? mini system na zasadzie wpisywania "buy bp sds". Je?eli zale?y ci jednak na starym systemie to sprawd? czysty silnik czy wszystko poprawnie dzia?a.

PS staraj si? pisa? poprawnie ;)
 

przemo098

User
Joined
Oct 11, 2008
Messages
21
Reaction score
1
Odp: pomocy buy with backpack

W?a?nie jest taki problem ?e na ots chyba mia? dzia?a? skrypt buy bp sd jednak on co? nie odpala a chcia?bym ?eby by?o jak na real'u a mianowicie m?wi? trade klikam praw3ym buy with backpacks i sobie klikam ale nie wiem jak to zrobi? szuka?em na r??nych forach i nic :curse: prosz? o pomoc :rolleyes:
 

kudzu1988

Advanced User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
187
Reaction score
7
Odp: pomocy buy with backpack

Zmie? pliki NPC-->LIB
 
Status
Not open for further replies.
Top