What's new

Pomocy Plz !!

Status
Not open for further replies.

Kamcio07

User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
18
Reaction score
0
Witam. Prosze was o pomoc bo jak gram w r??ne gry to za??cza mi si? alarm w komputerze i ekran mi ga?nie i wszystkie programy sie wy??czaj? i nie mog? z tym nic zrobi? murze komputer wy??czy? z gniazdka . Prosz? o pomoc bo dzisiaj pad?em tak w tibi :(:(
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86

Na jakim murze? ; ) Zainwestuj w s?ownik...

#topic: Jaki alarm? Przeskanuj sobie komputer jakim? programem antywirusowym/skanerem.
 

Fazza

User
Joined
Jun 22, 2008
Messages
34
Reaction score
1
Jaki alarm?

Jaki alarm?

Alarm? Czyli co, syrena wyje? Opisz jako? bardziej szczeg??owo problem, co si? wy?wietla przed zga?ni?ciem kompa, rozkr?? go i sprawd? czy nie jest baardzo gor?cy itp.
 

sagator

Banned
Joined
Aug 14, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Najpierw zeskanuj komputer jakim? internetowym antywirusem, bo te zwyk?e s? do bani
 

Lilly

User
Joined
Aug 2, 2008
Messages
29
Reaction score
12
omfg

ludzie, ja mam prawie identyczny problem!
ot?? jak gram w r??ne gry, m.in. tibi? to mi ekran ga?nie, all si? wy??cza -.- tylko u mnie ?aden alarm si? nie w??cza o.o

No i powiem tak, ?e wirusa na pewno nie mam.. skanowa?am kompa i nic..
jedna propozycja od znajomego by?a taka, ?eby rozebra? kompa w mak, wymieni? zasilacz i wszystko dok?adnie wyczy?ci?.. no ale kompy to dla mnie czarna magia niestety ;d
uwa?am, ?e to mo?e by? te? przyczyna p?yty g??wnej ? Skoro pada karta d?wi?kowa i graficzna.. nie wiem ju? sama.. :s
i przez to musia?am zrobi? retired w tibii =/
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Mia?em to kiedy?, ale tutaj przyczyn mo?e by? wiele. Prawdopodobnie masz popalone elementy na p?ycie g??wnej. Je?eli rozebra?(a) by? komputer na cz??ci to z ?atwo?ci? dostrzeg?(a) by? przebarwienia na p?ycie g??wnej. Kolejny problem to mo?e by? zbyt s?aby zasilacz jak zosta?o wspomniane to ju? wcze?niej. Zapewne przy wyga?ni?ciu monitora pojawia si? komunikat w niebieskiej ramce "NO SIGNAL INPUT" przynajmniej u mnie tak by?o. Ostatnia mo?liwo?? to karta graficzna. Czasami wystarcza wyj?c takie rzeczy z p?yty g??wnej jak RAMy, grafike itd. i przetrze? to ;) najlepiej odda? komputer do specjalisty :)
 

Lilly

User
Joined
Aug 2, 2008
Messages
29
Reaction score
12
Zapewne przy wyga?ni?ciu monitora pojawia si? komunikat w niebieskiej ramce "NO SIGNAL INPUT" przynajmniej u mnie tak by?o.

no u mnie si? taki komunikat pojawia.. pisze "no signal [...]" nie pami?tam co, ale co? innego ni? u ciebie pisa?o ;PP

Piszesz, ?e najlepiej odda? komputer do specjalisty.. ok.. tyle tylko m?j co chwila jest w naprawie... ja ju? mam tego do?? i si? zastanawiam czy nie kupi? nowego -.- ale z drugiej strony, po co wydawa? kas? na nowego skoro tu chyba [!!] pomog?oby np. wymienienie zasilacza.. ech =/
 

Lorix

Senior User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
750
Reaction score
20
Pojawi? ci si? kiedy? przy resecie czy innych czynno?ciach ,kt?re robi?e? w komputerze niebieski ekran z napisem ?e "system mo?e ulec zniszczeniu i zostanie zamkni?ty" ? Je?li nie to czyli tw?j sprz?t jest spoko
Masz zainstalowane poprawne sterowniki do :
-Karty graficznej
-Karty D?wi?kowej (niekt?re gry wymagaj? tego ,a ja mia?em tak po formacie kiedy na dysku kt?rego niesformatowa?em gra nie chcia?a si? uruchomi? :p)
Wina tkwi w oprogramowaniu komputera :)
 
Status
Not open for further replies.
Top