What's new

Skrypty & Kody Pomocy z Tp nie dzaila ;/ ani zaden skrypt nowy wgrywany

Status
Not open for further replies.

kuki093

Active User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
82
Reaction score
1
Witam ;)
mam problem z tym tp Link :
http://tibia.net.pl/threads/541773-Teleport-teleportujący-w-różne-miejsca
Robie teoretycznie wszystko jak ma byc ;] a i tak nie dziala
Przebieg prac :
1. Wklejam Skrypta zapisuje go jaki x.lua edytuje pozycje gdzie ma leciec losowo .........dopisuje ta linijke ;]
2. Wchodze w map editor robie tp id.1387 pojawia mi sie okno wpisuje ActionId 10042 UnigueId (wpisywalem i rownierz nie wpisywalem kilka prob by?o) pozniej mamy kordy tp tu mam x0 y0 z0 (po wpisaniu nie reguje na akcje tylko leci na kordy i nic to nie daje nie dziala jak nalezy)


czy ktos mi chodz wytlumaczy w czym lezy problem? silnik pod 8,60

2 moim problemem jest most dla pacca ktorego przerabiam ale ani stary ani ten nowy nie dziala

function onStepIn(cid, item, pos)

local npos = {x=1000, y=1000, z=7} -- korda gdzie ma wywalic goscia jak nie ma pacca // Gildi w moim przypadku

if isPlayer(cid) == TRUE then
if isPremium(cid) == TRUE then -- czy to wystarczy zmienic na isPlayerInGuild by dzi?a?o dla graczy z gildia?
else
doTeleportThing(cid,npos)
doSendMagicEffect(npos,2)
end
end
end


Prosze o pomoc :)
z G?ry Dziekuje ;) repka za pomoc ;]
 

zoombozo

Active User
Joined
May 4, 2013
Messages
144
Reaction score
4
Odp: Pomocy z Tp nie dzaila ;/ ani zaden skrypt nowy wgrywany

isPlayerInGuild a masz taka funkcje w silniku? bo co to by bylo gdyby ktos sobie wymyslal nazwy funkcji i silnik mialby wiedziec co ma sprawdzac :D
 

kuki093

Active User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
82
Reaction score
1
Odp: Pomocy z Tp nie dzaila ;/ ani zaden skrypt nowy wgrywany

isPlayerInGuild a masz taka funkcje w silniku? bo co to by bylo gdyby ktos sobie wymyslal nazwy funkcji i silnik mialby wiedziec co ma sprawdzac :D

to mniejsza z ta funkcja ;p moje g?owne pytanie polega na tym czemu skrypt nie reguje jak jest dobrze wszystko a nie dzialao co chodzi?
 

misztrz440

Banned
Joined
Dec 15, 2012
Messages
1,032
Reaction score
39
Odp: Pomocy z Tp nie dzaila ;/ ani zaden skrypt nowy wgrywany

dodaj funkcj? getPlayerStorageValue(10175, 1) co? takiego . Nie wiem dok?adnie co to ma by? jaki? items kt?ry teleportuje gracza w dane miejsce je?li ma vpa'a?
 

kuki093

Active User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
82
Reaction score
1
Odp: Pomocy z Tp nie dzaila ;/ ani zaden skrypt nowy wgrywany

1 zagadnienie to tp w 2 miejsca losowo moze byc to nawet kratka (przy depozycyjna) byle by dzialalo a 2 zagadnie to most dla gildia badz moze byc tp dzwi co kolwiek tylko wtedy moze wejsc jak ma gildie lider vice czy tez pionek
 

mucha1315

Active User
Joined
Jul 10, 2010
Messages
66
Reaction score
0
Odp: Pomocy z Tp nie dzaila ;/ ani zaden skrypt nowy wgrywany

dodaj do login.lua(creaturescripts>scripts)
 
Status
Not open for further replies.
Top