What's new

Skrypty & Kody Pomocy Zmiana outfitu po dedzie

Status
Not open for further replies.

KMLK

Active User
Joined
Mar 21, 2011
Messages
142
Reaction score
14
chodzi mi o to, ?e jak si? padnie to jest si? chmurk? piszesz do Yamy hi i zmienia ci si? wygl?d na normalny ;) Pomo?e mi kto? co? takiego napisa?, bo ja si? w tym nie orientuje zabardzo kurd; e/

W praktyce to mia?o by?, ?e mnie kto? zabija loguje si? znowu jestem chmurk?, a jak napisz? do Yamy hi wracam do normalnej postaci da si? tak zrobi???
 

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: Pomocy Zmiana outfitu po dedzie

Przy deadzie ustawia storage. Je?eli storage = 1, to ustawia chmurke. Po napisaniu do yamy ustawia storage 0 i zmienia outfit na normalny.
Skryptu nie napisz?, sam napisz. xD
 

KMLK

Active User
Joined
Mar 21, 2011
Messages
142
Reaction score
14
Odp: Pomocy Zmiana outfitu po dedzie

Tak i tu jest problem, bo ja pocz?tkuje nawet nie wiem gdzie mam to wpisa? talckatcions movements itp to chocia? wyt?umacz jak mam zacz??
 

Dejvos

Advanced User
Joined
Jul 11, 2012
Messages
160
Reaction score
10
Odp: Pomocy Zmiana outfitu po dedzie

ACTIONS - tutaj si? praktycznie dzieje wszystko czego u?yjesz (na co klikniesz).
MOVEMENTS - gdy chcemy, aby nasz skrypt wykonywa? np. takow? akcje: wchodzisz na kratk? i bez ?adnego konkretnego powodu, giniesz.
CREATURESCRIPTS - zwi?zane z logowaniem, ?mierci?, wylogowaniem itp. gracza lub kreatury. Na starszych silnikach tego nie ma!
NPC - no raczej wiadomo.
SPELLS Wszelkie czary wykonywane na serwerze.
TALKACTIONS - wszystko co gracz m?wi. Tak te? si? robi komendy dla Goda
 

KMLK

Active User
Joined
Mar 21, 2011
Messages
142
Reaction score
14
Odp: Pomocy Zmiana outfitu po dedzie

@@@REFERSH@@@ to zwyk?y spam a nie pomoc zero pomocy -.- ludzie co wy za 50z? takie rzeczy robicice ?
 

ctxtm

Advanced User
Joined
Jan 7, 2010
Messages
329
Reaction score
11
Odp: Pomocy Zmiana outfitu po dedzie

Co ty chcesz tu wi?cej? Napisa? Ci dok?adnie co czemu odpowiada. Jak chcesz gotowca to zapraszam do dzia?u request. Ja Ci mog? podpowiedzie?, ze skrypt taki jaki chcesz mo?na napisa? sobie w creaturescripts + oczywi?cie odpowiedni npc przywracaj?cy outfit
 
Status
Not open for further replies.
Top