What's new

Pomys?y co do serwera Tibi [7.60]

Status
Not open for further replies.

Illuminat

Active User
Joined
Feb 25, 2011
Messages
141
Reaction score
4
Cze?? wszystkich Forumowiczom :)
Pisz?c ten temat z my?l? o OTS chcia?bym si? do was zwr?ci? o pomoc/odpowiedzi na pytania. Tak, wi?c jestem jednym z tych kt?rzy tworz? jaki? sw?j serwer w OTS i niekiedy potrzebuj? pomocy, szukaj? ludzi, co s?dzicie i tak dalej.
Ja tworz? sw?j serwer pod klienta Tibi [7.60] i chcia?bym si? Was zapyta? co by?cie chcieli ujrze? na takim serwerze? Chodzi mi og?lnie o mapk?, skrypty ciekawe itd.

Czekam na Wasze odpowiedzi i pomys?y dotycz?ce serwera, wszystko jest mile widziane :)
 

Zielony Banan

Advanced User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
253
Reaction score
7
Odp: Pomys?y co do serwera Tibi [7.60]

Ja chcia?bym ujrze? w takim OTsie nowe potworki je?eli, by by?o mo?na skrypty minimalne na teleportacj?, ?eby si? wpisywa?o !t i ta komenda, by nas przenosi?a do Temple, mapka powinna by? RPG z fanstastycznego ?wiatu.Je?li co? takiego zrobisz mo?liwe, ?e zagram.

Pozdrawiam!.
 

Illuminat

Active User
Joined
Feb 25, 2011
Messages
141
Reaction score
4
Odp: Pomys?y co do serwera Tibi [7.60]

Witaj! :)
Tak jak m?wi?em ka?da propozycja jest widziana, wi?c co do Twojej to tak:

Co do tej komendy (!t) to zamieni?em na komend? /temple, kt?ra przenosi Ci? do ?wi?tyni czyli temple.
Za chwilk? napisz? posta w Zespo?y poniewa? sam wszystkiego nie ogarn?, wi?c zapraszam Was tam za chwilk?.

Zapraszam dalej do zg?aszania propozycji jak i nazwy OTS.
 

Mathero

Advanced User
Joined
Apr 19, 2011
Messages
158
Reaction score
12
Odp: Pomys?y co do serwera Tibi [7.60]

Najlepiej z jak?? mapk? evo czyli w?asn? z fajnymi Questami i expowiskami.
 

Sagitarius

Active User
Joined
Feb 24, 2011
Messages
74
Reaction score
4
Odp: Pomys?y co do serwera Tibi [7.60]

Zr?b server na podstawie jakiego? filmu, ksia?ki lub gry, tylko to si? liczy z ogromem pracy
nowa mapa, nowe potwory, profesje, skille,spelle wiesz... Masa pisania skrypt?w
ale takie otsy przyci?gaj? du?o os?b


np. Ots W?adca Pier?cieni
4 profesje
Cz?owiek
Elf
Krasnolud
Hobbit

musia?by? dorobi? do ka?dego specjalny oufit
po?niej mo?e stworzy? mape na podstawie ?r?dziemia
Tylko jak m?wi?em do tego trzeba masy czasu, cierplio?ci, mapper?w, grafik?w, skrypter?w etc.
Na takim ots gra?y by t?umy :D
 
Last edited:

Illuminat

Active User
Joined
Feb 25, 2011
Messages
141
Reaction score
4
Odp: Pomys?y co do serwera Tibi [7.60]

No masy czasu trzeba ale wiesz op?aca si? bo na takim serwerze powinno zagra? sporo os?b. Chcia?bym zrobi? OTS'a na podstawie gry Diablo II
 

Oskarqq

Advanced User
Joined
Dec 30, 2009
Messages
279
Reaction score
8
Age
30
Odp: Pomys?y co do serwera Tibi [7.60]

To jest bardzo dobry pomys?, jednak?e ja raczej skupi?bym si? na WSZYSTKIM! :>

Czytaj?c to pewnie my?licie "Ale on pojebany" Jednak?e w ka?dej grze,filmie,bajce jest co? ciekawego.

Z ka?dej takiej rzeczy po wyci?ga? po fajnym kawa?ku i wyszed? by super ots!
 

Illuminat

Active User
Joined
Feb 25, 2011
Messages
141
Reaction score
4
Odp: Pomys?y co do serwera Tibi [7.60]

No OTS my?l?, ?e wyjdzie bardzo fajnie jak si? wszyscy postaramy i b?dzie dobrze. Mamy zamiar zrobi? co? w?asnego z bardzo ciekaw? fabu??.

Co do nazwy serwera co s?dzicie o - Polish Group OTS (PGO)?
 

Illuminat

Active User
Joined
Feb 25, 2011
Messages
141
Reaction score
4
Odp: Pomys?y co do serwera Tibi [7.60]

Chcia?bym od?wie?y? m?j temat po kilku dniach. Serwer idzie w dobrym kierunku, mapka ju? jest Tworzona z 1-2 tygodnie i idzie nam bardzo dobrze. Fabu?? serwera zaj?? si? ju? pisarz i je?eli co? napisz? i otrzymam to od niego to zobaczycie ju? pocz?tek lub wi?cej na forum mojego serwera lub w temacie w "Zespo?y"

Co do mapki udost?pniam Wam tutaj kilka zdj??, kt?re mo?ecie ocenia?/komentowa?.


ph76zoe.png

rs1n.png

rs2z.png

rs3.png

rs3.png

rs4h.png

rs5o.png

rs6y.png

rs8n.png

To s? nasze kana?y. Posiada?em gdzie? zdj?cie niedoko?czonego rook'a i expowiska lecz nie mam aktualnie. Mapper, The Evil zaj?? si? ju? tworzeniem Maina.


Je?eli chodzi o nazw? to chcieli?my wzi?? Polish Group OTS lecz przegl?daj?c internet napotka?em si? ju? na ni? i niestety b?dziemy musieli wymy?li? inn? nazw?. Je?eli wy macie propozycje co do nazwy serwera, kt?rej jeszcze nie ma to mo?ecie da? tutaj, b?dziemy wdzi?czni! :)

Za nied?ugo tak?e b?dziecie mogli ujrze? ju? Trailer serwera. Nie wiadomo mi jeszcze czy b?dzie on kr?tki czy d?ugi lecz wiem, ?e b?dzie pokazane na nim dzia?anie quest?w i temu podobne.


Dzi?kuje za Uwag?,
Illuminat.
 

Ankledork

Active User
Joined
Feb 2, 2011
Messages
128
Reaction score
12
Odp: Pomys?y co do serwera Tibi [7.60]

Te mapki to takie troch? fuj, szczerze m?wi?c - za?atw sobie lepszego mappera pod Tibi? 7.6 bo to raczej nie przejdzie. Og?lnie styl jest do?? ma?o barwny, ma?o szczeg???w itd. - wszystko normalnie ?wieci pustkami.​
Regards, Ankledork~.​
 

Don Muha

Advanced User
Joined
Aug 27, 2008
Messages
403
Reaction score
34
Odp: Pomys?y co do serwera Tibi [7.60]

@up
Nom popieram;/ Troche brzydkie...

A co do wzorowania si? na jakiej? grze.. ludzie by mo?e grali, ale po co takie co?? Nie lepiej samemu stworzy? pi?kny, cudowny ?wiat z bardzo rozwini?t? fabu??... Wali?, ?e ludzie nie b?d? gra? - jak co? si? naprawde chce, to si? to osi?gnie ! ;d
 

Illuminat

Active User
Joined
Feb 25, 2011
Messages
141
Reaction score
4
Odp: Pomys?y co do serwera Tibi [7.60]

Witam ponownie!
Prac? jak m?wi? id? do przodu lecz chcia?bym si? Was o co? zapyta?:

Czy macie jakie? u?yteczne i pomys?owe pomys?y co do serwera? Chodzi mi o to co by stworzy? typu jaki? Kod C++ albo skrypt LUA.
Zapraszam do sk?adania propozycji!
 

The Evil

Active User
Joined
Jul 11, 2010
Messages
74
Reaction score
1
Odp: Pomys?y co do serwera Tibi [7.60]

Oto pocz?tki g??wnego miasta na mainlandzie, na ss'ie widzimy Temple xd.

Nie doko?czone ; p
 

BinS

User
Joined
May 22, 2009
Messages
34
Reaction score
0
Odp: Pomys?y co do serwera Tibi [7.60]

Nie b?de owija? w bawe?ne. Musisz zmieni? mappera bo nie dojdziesz do ko?ca projektu. Poniewa? w 7.60 nie ma tylu mo?liwo?ci do w 8.X+ nale?y mapk? urozmaici? r??nymi borderami, kwiatkami a Ty pr?bujesz zrobi? nie wiem..
 

NewGift

Active User
Joined
Nov 14, 2010
Messages
120
Reaction score
6
Odp: Pomys?y co do serwera Tibi [7.60]

Tibia 7.6 ma sw?j kilmat i urok. Nie ma tam nic do upi?kszania, w to si? po prostu gra. Graj?c na OT o w?a?nie tym protokole mam zamiar cofn?? si? w przesz?o??, by odczu? jak by?o dawniej, by odnale?? to co mnie kilka lat temu wci?gn??o. Takie moje zdanie.
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Pomys?y co do serwera Tibi [7.60]

Mapa to podstawa gry. Nie b?de oryginalny i powiem, ?e przyda Ci si? porz?dny mapper. Mo?e poszukaj w?r?d zwyci?zc?w MOTM? Potem, fajnie by by?o gdyby? poszuka? pixelartysty, kt?ry robi?by itemy w stylu Tibii 7.6? Nast?pnie, musisz mie? ciekaw? fabu?? i postara? si?, ?eby nie ogranicza?a si? do: "zabij 666 demon?w i wr?? do mnie to dostaniesz zaoan set" . B?dziesz potrzebowa? du?o os?b na server, aby fajnie si? gra?o. Wiadomo - czym wi?cej, tym lepiej. Mo?esz urzec graczy niez?ym layoutem, kt?ry zach?ci ich do gry? ?ycz? wytrwa?o?ci!
 

Koffany258

Active User
Joined
Jun 26, 2009
Messages
74
Reaction score
5
Odp: Pomys?y co do serwera Tibi [7.60]

-Nowe Czary
-Nowe Potwory
- Ciekawe i rozbudowane questy
- Free Pacc na Start ( 1 dzie? - 3 dni max )
- Konkursy
- Jak najmniej teleport?w aby gracze potrafili sami szuka? expowisk ! i chwali? sie
- Styl mapy - mi np podoba sie natura
 

Illuminat

Active User
Joined
Feb 25, 2011
Messages
141
Reaction score
4
Odp: Pomys?y co do serwera Tibi [7.60]

Mapa to podstawa gry. Nie b?de oryginalny i powiem, ?e przyda Ci si? porz?dny mapper. Mo?e poszukaj w?r?d zwyci?zc?w MOTM? Potem, fajnie by by?o gdyby? poszuka? pixelartysty, kt?ry robi?by itemy w stylu Tibii 7.6? Nast?pnie, musisz mie? ciekaw? fabu?? i postara? si?, ?eby nie ogranicza?a si? do: "zabij 666 demon?w i wr?? do mnie to dostaniesz zaoan set" . B?dziesz potrzebowa? du?o os?b na server, aby fajnie si? gra?o. Wiadomo - czym wi?cej, tym lepiej. Mo?esz urzec graczy niez?ym layoutem, kt?ry zach?ci ich do gry? ?ycz? wytrwa?o?ci!


No w?a?nie ja staram si? to wszystko wykona? chc?, aby wszystko by?o jak w najlepszym porz?dku. Mapperzy moim zdaniem s? dobrzy poniewa? widzia?em ich prac? lecz pos?ucham Ci? i zobacz? tam na te MOTM'y. Pixelartysty b?d? poszukiwa? i w?a?nie za nied?ugo napisz? o tym w moim temacie i b?dziecie mogli zobaczy? co trzeba umie? ;) Co do os?b na serwerze to wiem, ?e ju? sporo graczy zagram i my?l?, ?e ty te?! :) A co do fabu?y to w?a?nie ju? napisa? u?ytkownik w moim temacie i do niego napisa?em, wi?c czekam teraz na odpowied?.


-Nowe Czary
-Nowe Potwory
- Ciekawe i rozbudowane questy
- Free Pacc na Start ( 1 dzie? - 3 dni max )
- Konkursy
- Jak najmniej teleport?w aby gracze potrafili sami szuka? expowisk ! i chwali? sie
- Styl mapy - mi np podoba sie natura

1. Co do nowych potwor?w to powiem wam, ?e wed?ug mnie b?dzie ciekawiej poniewa? ujrzycie stare jak i nowe! potwory ;) Co do nowych potwor?w to wszystko si? wymy?li przy tworzeniu mapy czy tam jakiego? skryptu.

2. Tutaj wam mog? powiedzie?, ?e sami si? zaskoczycie, poniewa? questy b?d? bardzo rozbudowane i ciekawe. Ju? sam testowa?em z 2-3 i powiem wam, ?e zaskoczy?o mnie.

3. Co do darmowego PACC'a to zrobimy chyba tak, ?e ka?dy nowy gracz b?dzie posiada? Premium Account ja 2-3 dni. Potem ju? b?dzie trzeba sobie kupi?.

4. O konkursach jeszcze nie my?leli?my poniewa? mamy wa?niejsze rzeczy do roboty. Pomy?limy o tym potem poniewa? to nie jest najwa?niejsze.

5. Tym si? ju? zajm? mapperzy, wi?c nie ma si? o co martwi?.

6. Mapka b?dzie posiada?a rook'a jak i maina. My?l?, ?e mapperzy nie b?d? si? opierdala? za przeproszeniem tylko zrobi? ?adn? mapk?.


Je?eli macie jeszcze jakie? pytania/propozycj? to zapraszam.
 
Last edited:

Recha

Advanced User
Joined
Mar 2, 2010
Messages
488
Reaction score
10
Odp: Pomys?y co do serwera Tibi [7.60]

Ja mam naprzyk?ad taka propozycje:
- Zrobienia nowych grafik broni oraz potworow takich jak z Diablo II (Nie wiem czy jest tam co? szczeg?lnego , bo nigdy nie gra?em w Diablo)
- Pomys?owe questy.Ale nie m?wie tutaj o takich typu:
Wchodzisz,ubijasz i masz.
Niee..... Mi chodzi o rozbudowane questy.
Przyk?ad:
Idziesz do npc.On daje ci misje np zabicia 100 demonow (jesli sie tak da )
Zabijasz te 100 demonow a on daje ci dost?p do Wyspy Demon?w.Na tej wyspie robisz kolejne misje i tak dalej.Tych misji jest np z 10 i po zrobieniu all dostajesz np jakis itemek lub mo?liwo?? wykonywania innych questow.
Na realu jest tak, ?eby wejsc na INQ musisz miec przynajmniej 1 tron z PoI.Tutaj chodzi o to samo..Tyle ,?e musisz zrobic all misje ,?eby p?j?? na jaki? inny quest :D
 

Baabuseek

Advanced User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
449
Reaction score
45
Odp: Pomys?y co do serwera Tibi [7.60]

@UP
Nie da to si? parasola w dupie otworzy? ;)

@TOPIC
Co do darmowego PACC'a.. Pacc na pocz?tek to nie jest najlepszy pomys?, po co komu? z 1//10 lvlem premium?
Moja propozycja to quest od jakiego? tam poziomu po wykonaniu kt?rego otrzymujemy premium, testujemy nowe mo?liwo?ci, kupujemy.
 
Status
Not open for further replies.
Top