What's new

Pop song by Jon Lajoie

Status
Not open for further replies.

NarutoFan123

Active User
Joined
May 1, 2010
Messages
54
Reaction score
12
Odp: Pop song by Jon Lajoie

On jest s?it lovciam go i mam to na szybkim uruchomianiu w operze!! zawsze jak wchodz? na kompa to od razu to puszczam <33333333333!! S?IT! Niech wszyscy to propsuj? w opisach gg, sygnaturach na forach, na ?ledziku, facebookach, photoblogach i fotkach!!
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Odp: Pop song by Jon Lajoie

... nie Archi nie dla Ciebie. Ja wiem, ?e czu?e? si? zaszczycony, ale widocznie to nie zaszczyt poczu?e? :p Id? po b?aznowa?, gdzie indziej. Thx.
 
Last edited:

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
29
Odp: Pop song by Jon Lajoie

On jest s?it lovciam go i mam to na szybkim uruchomianiu w operze!! zawsze jak wchodz? na kompa to od razu to puszczam <33333333333!! S?IT! Niech wszyscy to propsuj? w opisach gg, sygnaturach na forach, na ?ledziku, facebookach, photoblogach i fotkach!!
Wybacz nie wysz?o Ci.
@ Topic
-.- Ja mam pytanie co to ma by?? ;d Nie podoba mi si? jego piosenka, do kitu ;<
 
Last edited:

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: Pop song by Jon Lajoie

Ta mi si? specjalnie nie spodoba?a. Ze wszystkich jego piosenek, chyba najbardziej podoba mi sie WTF Collective.



#down

Wiem o czym on spiewa w tej piosence. A w wbrew pozorm z wtf collective, tez mozna wyciagnac pewnego rodzaju mora?, Panie geniuszu.
 
Last edited:

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
33
Age
30
Odp: Pop song by Jon Lajoie

On jest s?it lovciam go i mam to na szybkim uruchomianiu w operze!! zawsze jak wchodz? na kompa to od razu to puszczam <33333333333!! S?IT! Niech wszyscy to propsuj? w opisach gg, sygnaturach na forach, na ?ledziku, facebookach, photoblogach i fotkach!!

@ Topic
-.- Ja mam pytanie co to ma by?? ;d Nie podoba mi si? jego piosenka, do kitu ;<

Ta mi si? specjalnie nie spodoba?a. Ze wszystkich jego piosenek

Kurwa bo trzeba rozumie? o czym ?piewa i jakie jest tego przes?anie...

Macie mo?e to wam pomo?e!



Co do tego utworu to zgadzam si? jak najbardziej, ukazuj? ca?a prawd? dzisiejszej "muzyki rozrywkowej"...

"Muzyka tworzona dla mas..."

pozdrawiam
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top