What's new

Popping & locking or Break ;)

Status
Not open for further replies.

Exsilun

User
Joined
May 30, 2009
Messages
39
Reaction score
2
Elo, zamieszcze tu m?j kolejny zalosny temat, ale ze wzgledu na to bo zawsze mi pomaacie. :D.
no wiec chcialem sie zapisac na jakies tance w stulu Locking & popping albo na break dance. Codziennie ogladam filmiki tego typu. Poprostu od dluzszego czasu mi sie to podoba. Mam wielkie checi lecz nie zawsze je realizuje i w dodatku wiaze sie to z kosztami. ale omijajmy koszty. Jest taka mozliwosc zebym sie czegos w domu nauczyl ?. jkc do krk bym sie mogl zapisac. Na popping i locking sa zapisy w lutym 2010. moze sie wybiore. Ale mam problem ze staniem na rekach <lol>. Ma ktos jakis patent jak dlugo sie utrzymac na rekach ? :>. To tyle z mojej strony. helpnijcie mi czy oplaca mi sie zapisac na moja zajawke. MAm tak ze naogladam sie np. filmow o desce i chce byc pro :D. ale pomiajmy to. na ogladalem sie cholernego kaczorexa w tv i mam jeszcze wieksza zajawke na popping and locking. Co o tym sadzicie ludzzie ? :D.
PS. sory za bledy ale pisalem na szybko.

@edit. aha jak macie pisac glupie komentaze to powstrzymajcie sie ;)

Notka moderatorska:
Przenosz?.
 

Skrypter

Advanced User
Joined
May 17, 2008
Messages
243
Reaction score
23
Odp: Popping & locking or Break ;)

Po 1 twoja pisownia zabija czytelnika...
Po 2 to nie jest tak ?e co? zobaczy?e? i chcesz by? taki -.- Kaczorex od kilkunastu lat to trenowa? czy tam od kilku a ty chcesz by? taki jak on po jaki? filmikach...
Zastan?w si? nad tym co chcesz robi? :)
Stanie na r?kach to raczej trzeba opanowa? swoje cia?o aby si? nie chwia?o itd.
Najpierw id? na si?ownie :p A co do ta?c?w to nie ka?dy mo?e ta?czy? Popping_/Locking_/Breakdance.
Wujek google chyba wie co? o tym jak si? tego mo?na nauczy? itd.
Zapytaj go !

Pozdro, Skrypter
 

Outlaw

New User
Joined
Oct 11, 2008
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Popping & locking or Break ;)

Popieram skryptera w 99 %
Najpierw si? zastan?w czy na pewno chcesz temu po?wi?ci? sw?j czas to nie jest tak ?e po 1-3 tygodniach jeste? taki jak Kaczorex ...


JoJo..Pozdro EWR OuTlAw RoX
 
Status
Not open for further replies.
Top