What's new

Porada w expieniu 75 RP !

Status
Not open for further replies.

k0ryci0

New User
Joined
Dec 19, 2010
Messages
6
Reaction score
2
Witam!
W?a?nie awansowa?em na 75 poziom do?wiadczenia !(THX!) :D:D
Mam do was "Drodzy Gracze" kt?rzy znaj? sie na graniu palkiem, czy warto i?? na wyrmy na 75lvl z arbalestem i power boltami? Na proficie zbytnio mi nie zale?y ale te? ?eby konkretne waste az takie nie bylo ;p Og?lnie zalezy mi na bardzo ale to bardzo szybkim nabijaniu lvl ;p A mo?e macie jakie? ciekawsze propozycje ;> ?
Z g?ry wszystkim dzi?kuje za porady ;)

EDIT: Skille jakie posiadam na dzie? dzisiejszy tj. 01.01.2011 :D:D to 84/71 na czysto. EQ jakie posiadam to: Paladin Armor, Royal Helmet, Golden Legs, Mastermind Shield, BOH. Niestety narazie nie posiadam soft?w ;(
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Porada w expieniu 75 RP !

Naturalnie, dlaczeg?? mia?by? nie i?? na wyrmy? Napisz mo?e jeszcze co? wi?cej o swojej postaci, bo ci??ko mi stwierdzi? na podstawie samego poziomu do?wiadczenia, kuszy oraz be?t?w. ;-) Opisz swoje skille oraz reszt? ekwipunku. Co do expa jednak, na pewno b?dzie dobrze - p?ki co jednak polecam Ci resp na Liberty Bay, a nie na Daramie - tam jest wi?kszy hardcore.

Co do profitu, to na Wymrach ja cz?sto looci?em po kilka Focus Cape'?w, Draconii, Dresy, Starstorm?w, mn?stwo GP oraz wyrm scale - 400gp / each u NPC. :)

P.S. Pewnie masz Softy? Je?li tak to exp b?dzie tam sam? przyjemno?ci?. ;)
_________________________________________________________
@@@Co do innych propozycji - wed?ug mnie poziom szybciej szed?by Ci na Dragon Lordach (np. na Darashii), ja tam bez premium staminy, na 101 master sorcu wyci?ga?em po 255~265k expa/h, natomiast na Wyrmach 220~235k/h. ;) Moim zdaniem na dragon lordach expi?by? szybciej, jednak decyzja nale?y do Ciebie.

Pozdrawiam i mam nadziej?, ?e pomog?em,
Vendeto.
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Porada w expieniu 75 RP !

Jak nie zapomnisz si? leczy?, to nawet profit wyci?gniesz. Na LB najlepiej biega? po pi?trze z elementalami, bo jest nieco wi?cej loota.
 

k0ryci0

New User
Joined
Dec 19, 2010
Messages
6
Reaction score
2
Odp: Porada w expieniu 75 RP !

Dzi?ki ch?opaki za porady ;) repki posz?y ;p Co do DL'i to na darashi strasznie duzo bot?w tam biega ;/
 
Last edited:

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Porada w expieniu 75 RP !

Hehe na wyrmach bot-knight?w b?dzie pewnie jeszcze wi?cej. ;-D
 

k0ryci0

New User
Joined
Dec 19, 2010
Messages
6
Reaction score
2
Odp: Porada w expieniu 75 RP !

No to mnie nie pocieszy?e? o_O :lol::p
 
Status
Not open for further replies.
Top