What's new

[Rozwiązany] Poradnik dla pocz?tkuj?cych ?

Status
Not open for further replies.

Visuum

User
Joined
Jan 23, 2014
Messages
10
Reaction score
1
Witam.

Tak jak w temacie, szukam takiego poradnika, poniewa? jestem nowy, a w wi?kszo?ci pisz? skr?ty i nazwy, kt?rych niestety nie potrafi? zrozumie?. A jak ju? znajd?
taki poradnik, to pisze tam jak si? zalogowa?.
Mniej wi?cej chodzi mi o taki plan ca?ego ?wiata, co gdzie robi? na danym poziomie, jak zacz??.

Z g?ry dzi?kuj?.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Poradnik dla pocz?tkuj?cych ?

Tu masz wiki:

Tu masz liste przydatnych najczesciej skrotow:


Jesli chodzi o poradnik jak zaczac gre to ciezko bedize.
Po prostu wejdz do gry i graj.
Masz na poczatku tutorial a potem wyspe nowych(rook). Po rooku masz tutorial dla profesji, wiec cos sobie wybierzesz i idziesz na mainland i zaczynasz rozgrywke sensownie wtedy ;)
Wtedy juz tylko poradniki gdzie expic i gdzie sa questy przydatne. I ewentualnie jakis dla profesji, zeby wiedziec jakie czary skad dostac i jaki ekwipunek ogarniac.
No i mase rzeczy konkretnych znajdziesz na wiki.
 

Visuum

User
Joined
Jan 23, 2014
Messages
10
Reaction score
1
Odp: Poradnik dla pocz?tkuj?cych ?

Dzi?kuje za pomoc.
W?a?nie chodzi mi o ten rook, bo potem wiem, ?e s? profesje i poradniki dla nich. A tak to tutorial przejd? i l?duje w czarnej dupie za przeproszeniem :)
 

Valdee

New User
Joined
Jan 17, 2014
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Poradnik dla pocz?tkuj?cych ?

A na jakim ?wiecie grasz? Bo bym mo?e pom?g? now? postaci?.
 

Visuum

User
Joined
Jan 23, 2014
Messages
10
Reaction score
1
Odp: Poradnik dla pocz?tkuj?cych ?

Na razie nie gram na ?adnym ?wiecie, mog? si? dostosowa? do ciebie :)
Dzi?ki za pomoc.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Poradnik dla pocz?tkuj?cych ?

Tutaj masz info o quescie na rooku. Generalnie przeprowadzi cie on przez wiekszosc rooka.


Ale jesli grasz i chcesz grac dla przyjemnosci, a nie latac za spoilerami, to radze sie tylko wspierac jak na prawde nie bedziesz wiedzial co zrobic. A samemu isc i czytac co pisza npc i szukac na mapie tego co jest potrzebne :)

W ten sposob od 1 poziomu dostaniesz sie do 6-7 i zdobedziesz rookowy ekkwipunek. Potem tylko na mobach dobic 8 poziom i mozesz wychodzic.
 

Visuum

User
Joined
Jan 23, 2014
Messages
10
Reaction score
1
Odp: Poradnik dla pocz?tkuj?cych ?

Dzi?ki bardzo, no spr?buj?, chocia? wola?bym zagra? z kim?, kto m?wi po polsku (po prostu szybciej wpajam i oczy mnie nie bol?).
 
Status
Not open for further replies.
Top