What's new

Post co min. co 24h w dziale zdj?cia.

Status
Not open for further replies.

Krzysieq miszcz

Active User
Joined
May 20, 2012
Messages
72
Reaction score
4
Witam.

Jak ju? wskazuje sama nazwa tematu pisz? tutaj z pro?b? o wycofanie, b?d? przynajmniej zmienie tego oto punktu w regulaminie dzia?u zdj?cia:
W tematach obowi?zuje Was przede wszystkim zdrowy rozs?dek.W czasie 24h u?ytkownik ma prawo do jednego postu ze zdj?ciem w danym temacie.Odst?pstwa od tej regu?y b?d? surowo karane.
Czy aby przypadkiem 24 godziny to nie za du?o? W innych dzia?ach mo?na pisa? posty zaraz potem, jak kto? odpisze.
Rozumiem, ?e jest to dzia?, w kt?rym jest nieco wi?kszy ruch, przybywa wi?cej post?w i trudniej nad tym zaw?adn??, ale bez przesady...
Osobi?cie proponuj? zmniejszy? blokad? do paru godzin, b?d? nawet usun?? j? ca?kiem, tak jak by?o kiedy?.
Je?eli kto? spamuje zdj?ciamy(co drugi u?ytkownik, ?eby nie by?o double), to mo?na da? chocia? wprowadzi? punkt, kt?ry b?dzie zabrania? wrzucania zdj?cia jeden po drugim, lub taki punkt, kt?ry pozwoli napisa? post kilka razy na okres ustalonego czasu.

Sam prowadz? temat w tym dziale i przyznam, ?e odczekiwanie 24 godzin jest bardzo uci??liwe.

Rozwi?za? jest wiele, mam nadziej?, ?e kto? wy?ej nad tym pomy?li i zmieni to.


Dzi?ki,
pozdro.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Post co min. co 24h w dziale zdj?cia.

24h to wystarczaj?co, ale mo?na by zmieni? na 48h wtedy by?oby mniej spamu. Jest dobrze tak jak jest.
 

Krzysieq miszcz

Active User
Joined
May 20, 2012
Messages
72
Reaction score
4
Odp: Post co min. co 24h w dziale zdj?cia.

Tak?
Poka? mi, gdzie widzisz ten spam?

Modarator jest od tego, ?eby zadba? o spam, a to, ?e polecia? na ?atwizne dodaj?? jaki? t?py punkt, to ju? co innego.
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Post co min. co 24h w dziale zdj?cia.

24h to wystarczaj?co, ale mo?na by zmieni? na 48h wtedy by?oby mniej spamu. Jest dobrze tak jak jest.
Tak, tak - dobrze jest dla tych co zdj?? nie wrzucaj?, bo to nie oni musz? si? martwi?, czy b?d? mieli w danej chwili czas.

M?wi?em to kiedy? i powt?rz? to jeszcze raz... My nie musimy wrzuca? screen?w, robimy to z w?asnej woli, aby t? forum by?o bardziej aktywne - a to, ?e moderatorom nie chce si? przegl?da? temat?w cz??ciej ni? robi? to teraz, to niestety Panowie, ale nie jest to nasz problem... Pami?tajcie tylko, ?e gdyby nie my, to nie mieliby?cie co moderowa?. Dlatego w?a?nie to Wy powinni?cie si? dostosowa? do nas, a nie my do waszych zasad.

@down
Oj cz?owieniu, mog? Ci? zapewni? z r?k? na sercu, ?e autor tego tematu przebywa na forum o wiele d?u?ej ni? ty. Niekoniecznie z tego konta.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Post co min. co 24h w dziale zdj?cia.

Do??czy?e? 2 dni temu i my?lisz, ?e wszystko wiesz. Prosz? Ci? wystarczy spojrze? jak lataj? upomnienia po postach.
 

Krzysieq miszcz

Active User
Joined
May 20, 2012
Messages
72
Reaction score
4
Odp: Post co min. co 24h w dziale zdj?cia.

Do??czy?em ponad 3 lata temu i Wiem wi?cej od Ciebie.
Upomnienia po postach? No w?a?nie! S? one za to, ?e jest blokada co 24h na post, bo ludzie ju? nie mog? wytrzyma?.
Mo?esz zako?czy? ju? swoj? rozmow? w tym temacie, bo w?a?nie teraz pokaza?e? klas?...
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Post co min. co 24h w dziale zdj?cia.

Brawo! Kolejne multi-konto jakiego? no-life'a.

Tak masz racj? zako?cz? z Tob? dyskusj?, bo poni?anie si? do gimbus?w, kt?rzy tworz? multi, bo zostali zbanowani nie jest w moim stylu.

Pozdrawiam.
 

ViperxD

Active User
Joined
Jun 22, 2009
Messages
101
Reaction score
1
Odp: Post co min. co 24h w dziale zdj?cia.

Brawo! Kolejne multi-konto jakiego? no-life'a.

Tak masz racj? zako?cz? z Tob? dyskusj?, bo poni?anie si? do gimbus?w, kt?rzy tworz? multi, bo zostali zbanowani nie jest w moim stylu.

Pozdrawiam.

Beosky, co jak co ale Krzysiu ma od Ciebie wi?ksze do?wiadczenie, wi?c bym si? nie wym?drza?, ?e jest jakim? No-lifem. Tak samo by? nazwa? pewnie ka?dego kto by? w kadrze a nie ma VIP'a albo Zas?u?onego. Pogadaj najpierw z vBio a potem mo?esz zacz?? dyskusj?.
 

Krzysieq miszcz

Active User
Joined
May 20, 2012
Messages
72
Reaction score
4
Odp: Post co min. co 24h w dziale zdj?cia.

Beosky, najlepiej powiedz mi, ?e jestem no-liferem.

Wida? brak argumentacji z Twojej strony, a g?wno o mnie wiesz i o tym za co zosta?em zbanowany.
Dlaczego si? unosisz?

No tak, jednak boli Ci?, to, ?e wiem wi?cej.
W tym po?cie pokaza?e? to, ?e jeste? zwyk?ym i p?ytkim u u?ytkowniczkiem, kt?ry z powodu braku wiedzy i argument?w potrafi odrazu oceni? innego cz?owieka.
To, ?e mam mniej post?w i reputacji, nie oznacza, ?e jestem g?upszy od Ciebie.
Gimbus? Znasz znaczenie tego s?owa?
Z jakiego powodu mnie tak nazwa?e?? Z tego, ?e Twoje zdanie jest mylne, czy poprostu na si?? pucujesz moderatorom i podporz?tkowywujesz si? regulaminowi na si?? i udajesz, ?e wszystko jest cacy.

Tu jest ?le i wypada?o by to zmieni?, dlatego mam nadziej?, ?e kto? z wy?szej sfary to dostrze?e i zmieni.

Bez pozdrowie? dla Ciebie, czekam na odpowied? kogo? z kadry.
 

Marolz

Killed by death
Joined
Jan 18, 2012
Messages
388
Reaction score
29
Odp: Post co min. co 24h w dziale zdj?cia.

24h to wystarczaj?co, ale mo?na by zmieni? na 48h wtedy by?oby mniej spamu. Jest dobrze tak jak jest.
I m?wi to #1 spamer na tnecie ; o
Nie ?ebym si? k??ci? z wszechwiedz?cym Beoskym, ale spamuj? g??wnie u?ytkownicy komentuj?cy zdj?cia, poniewa? im nie zale?y na danym temacie. Autorom zazwyczaj zale?y, dlatego staraj? si? robi? wszystko zgodnie z regulaminem.
Czy aby przypadkiem 24 godziny to nie za du?o? W innych dzia?ach mo?na pisa? posty zaraz potem, jak kto? odpisze.
W dziale "zdj?cia" r?wnie? mo?na, tylko fotki wklejamy raz na dob?.

@top
Og?lnie jestem za zmniejszeniem tego do 12 godzin. My?l?, ?e tak by?oby sprawiedliwie. Wtedy nie b?dzie mo?na od?wie?a? tematu wrzucaj?c zdj?cia co godzin?, ale nie spotkamy te? problem?w typu "wczoraj wrzuci?em screeny o drugiej w nocy, a dzisiaj chcia?bym po?o?y? si? wcze?niej spa?".
Zbyt cz?sto to te? nie dobrze, autorzy powinni wrzuca? screeny z ca?ego dnia r?wnocze?nie. Je?li kto? chce wcze?niej, zawsze mo?e edytowa? poprzedniego posta ; )

No ale nie mnie o tym decydowa?, czekamy na wypowied? kogo? z wysoko postawionych.
 

Selius

User
Joined
Apr 29, 2012
Messages
34
Reaction score
2
Odp: Post co min. co 24h w dziale zdj?cia.

Tematu nie czyta?em, tylko pierwszy post. Jestem za zdj?ciem tego ograniczenia.
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Post co min. co 24h w dziale zdj?cia.

Jako osoba, kt?ra wpisa?a ten punkt jeszcze jako mod, mog? Wam powiedzie? tak - to zale?y od tego, jak kto do tej kwestii podchodzi. Kiedy ja by?em jeszcze "u w?adzy" by?o to stosunkowo potrzebne rozwi?zanie, bo tematy o ots, gdzie lvl wbija si? co 15 minut a zdj?cia dodaje 30 os?b mia?y by w tydzie? po 200 stron - po co by?o tworzy? taki, zb?dny, spam, trzeba by?o jako? trzyma? porz?dek, st?d - wpisa?em ten punkt i pomimo protest?w kilku maruder?w, cieszy? si? zaufaniem moim i moich zwierzchnik?w. Do tego dochodzi? fakt, ?e tematy nieoblegane a? tak bardzo by?y przez nas, moderator?w, traktowane bardziej ulgowo, tam nie liczy?em nigdy tych 24h i gdy widzia?em 20 czy 18 to warna nie dawa?em, bo je?li nie zaburza?o to struktury Forum, to nie kolidowa?o z moim poczuciem estetyki i by?o OK.
Na dzi? dzie? nale?y si? zastanowi? troszk? nad istnieniem pewnych punkt?w regulaminu, bo graczy, a co za tym idzie - u?ytkownik?w, jest mniej. Modernizowa?em swego czasu regulamin dzia?u "Multimedia", by dostosowa? go do czas?w w jakich by?em w kadrze. Dzisiaj mi tego brakuje, bo regulamin jest praktycznie martwy i nie ma ?adnego zwi?zku z czynnikiem liczby ludzi na Forum.
Reasumuj?c, taki ma?y apel do "w?adz" - regulamin g??wny to "konstytucja", regulaminy dzia??w to poszczeg?lne "ustawy", kt?re jak w systemie prawnym w realnym ?yciu - powinny ulega? zmianie, gdy jest to konieczne. Je?li wi?c nie ma "nat?oku wra?e?" w tym dziale - czemu nie zmniejszy? limitu z 24 do 18h? Je?li b?dzie ?le, to zawsze mo?na powr?ci? do poprzednich rozwi?za?.

btw. Mia?y by? jakie? sondy w technicznym co jaki? czas, czy? nie?
 

Marcin 24

New User
Joined
May 12, 2012
Messages
3
Reaction score
1
Odp: Post co min. co 24h w dziale zdj?cia.

Istnieje opcja edytuj, zawsze mo?na wrzuci? nowe zdj?cie edytuj?c post (chyba, ?e jest tam wy??czona ta opcja, ale w?tpi?). Punkt jak najbardziej s?uszny i nie widz? potrzeby jego zmiany! Korzystajcie z dobrodziejstw danych Wam przez silnik, a nie b?dzie takich temat?w.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Post co min. co 24h w dziale zdj?cia.

Ja nie rozumiem co za problem zbierac sobie screeny z calego dnia do jakiegos folderu czy cokolwiek i raz dziennie wieczorem wrzucac? To, ze np raz wrzucisz o 23 a nastepnego dnia o 20 raczej nie bedzie warnowane w wiekszosci przypadkow jesli moderator mysli... Chyba, ze chce sobie nabic za wszelka cene akcji moderatorskich...
Tak wiec generalnie sam ten limit nie jest do konca przestrzegany, bo to, ze jest troche niektorym przeszkadza.
Czyli w sumie nie bylo by zlym pomyslem rozwiazac te kilka problemow zmniejszajac limit do np 12 czy 18 godzin.
Nie bylo by warnow tak jak juz ktos pisal "bo dzisiaj chcialem wczesniej o godzine isc spac" ani innych tego typu problemow. A i tak kazdy zdjecia wrzucal by raz dziennie...
Tak wiec jestem za zmniejszeniem limitu z 24 do 18 lub 12 godzin.
 

Fireflies

Advanced User
Joined
May 27, 2010
Messages
200
Reaction score
13
Odp: Post co min. co 24h w dziale zdj?cia.

Mnie si? wydaje, ?e powinno to by? podobnie jak w li?cie przeboj?w. 1 post dziennie i np.: ograniczenie do 10 zdj??.
 

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
Odp: Post co min. co 24h w dziale zdj?cia.

Mnie si? wydaje, ?e powinno to by? podobnie jak w li?cie przeboj?w. 1 post dziennie i np.: ograniczenie do 10 zdj??.
Lepiej nie,
nie ka?dy daje obrazki 1280x1024,
niekt?rzy daj? ma?e obrazki np. 100x100 ale daj? ich 10-15
 

Kernaut

Advanced User
Joined
Aug 17, 2011
Messages
179
Reaction score
4
Odp: Post co min. co 24h w dziale zdj?cia.

Ja uwa?am, ?e mo?na by zmniejszy? ograniczenie do 12h wtedy by chyba wi?kszo?ci odpowiada?o.

Pozdrawiam, Kernaut!
 

Michaelino

Active User
Joined
Dec 26, 2010
Messages
134
Reaction score
5
Odp: Post co min. co 24h w dziale zdj?cia.

Ograniczenie do 24h jest to najwi?kszy bezsens z jakim si? spotka?em na tym forum. Sam jestem autorem tematu w dziale "Zdj?cia" i te ograniczenie jest tak cholernie przeciwko za?o?ycielom, ?e niekt?rzy nawet sobie z tego sprawy nie zdaj?. Kto? powy?ej napisa?, ?e ograniczenie by?o zawarte zregu?y na gr? na OTS. Dobrze, ale to mo?na zrobi? wewn?trzny regulamin w OTS. Nie na RL. Sam przyznam si?, ?e m?j temat by by? bardziej ?ywy, gdy by nie te ogranczenie. Raz nie napisa?em bo 24h nie min??o. Drugi raz natomiast chcia?o mi si? spa?, a mog?em napisa? o p??nocy.

Najlepszym wyj?ciem by by?o ca?kowicie zlikwidowanei tego punktu regulaminu, aczkolwiek rozwi?zanie blokady 12h te? by by? dobrym rozwi?zaniem.
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Post co min. co 24h w dziale zdj?cia.

Wed?ug mnie ten punkt regulaminu jest bezsensowny. By?em moderatorem dzia?u zdj?cia ju? dwa razy i nigdy nie zauwa?y?em tam spamu ani sytuacji, kt?re wymusza?yby edycj? regulaminu. Zgadzam si? jedynie z jego pierwsz? cz??ci?:

W tematach obowi?zuje Was przede wszystkim zdrowy rozs?dek.
Je?eli kto? napisze jednego dnia trzy posty, kt?re zawieraj? po kilka screen?w to nie ma sprawy, ale je?li kto? po ka?dym komentarzu b?dzie wstawia? jeden screen (ju? nie m?wi? o ich warto?ci merytorycznej) to wed?ug mnie jest ju? usilne od?wie?anie tematu i podchodzi pod spam.

Jestem za usuni?ciem tego punktu regulaminu i o pozostawienie wy?ej wymienionego fragmentu.
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Post co min. co 24h w dziale zdj?cia.

Decyzja podj?ta - punkt usuni?ty. Nie zapomnijcie tylko o innych!

Pozdrawiam. ; )
 
Status
Not open for further replies.
Top