What's new

posta? na 90 lvl bez task?w

fridai

Forum friend
Joined
May 13, 2010
Messages
178
Reaction score
9
Mam tak? rozkmin? bo nie zwraca?em kiedy? uwagi na to i aktualnie mam posta? na 90lvl bez task?w u grizzliego, da rad? to jako? nadrobi? jeszcze czy ju? now? posta? sk?ada? xD? i pytanie, czy robienie ich jest jakie? super konieczne, czy b?d? odczuwa? kiedy? tam w przysz?o?ci jakie? wielkie braki z tego powodu, ?e ich nie robi?em? jakie? xD
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: posta? na 90 lvl bez task?w

1. Nigdy nie jest za p??no.
2. Nie b?dziesz tego odczuwa? (od 130 lvla mo?esz ju? robi? ten sam task ile razy ju? chcesz)
3. Wed?ug mnie lepiej, ?e z pocz?tku si? tych task?w nie robi (szybko mo?na gna? z lvlem) i dopiero p??niej, gdy ju? s? jakie? "ogarni?te" taski.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: posta? na 90 lvl bez task?w

Robienie task?w na 130+ poziom jest m?cz?ce i w uj nudne bo ci?gle robisz to samo, te? zale?y od profesji, bo mo?esz zrobi? ten badziew na demon oak i albo sprzeda? holy icon albo zrobi? i sprzeda? nagrod? za quest. Chocia? bior?c po uwag? obecny stan real tibi, to odradzam Ci gra?.
 

fridai

Forum friend
Joined
May 13, 2010
Messages
178
Reaction score
9
Odp: posta? na 90 lvl bez task?w

Wiem, ?e forum takie jak te to wi?kszy % ludzi lubi?cych otsy ale jednak tibia to tibia zawsze daje rado?? i zabaw? <3 xD Ja jestem raczej tym typem gracza kt?ry woli wastowa? i expi? szybciej bo i tak mam inne metody zarobku. Rews dzi?ki za odp. ale mnie te pare kk jako? nie zbawia tak, ?e b?d? robi? w gacie z tego powodu bo i tak inaczej sobie zarobi?, po prostu chcia?em czyj?? opini? kt?ra mnie uspokoi ;d .
 
Top